• Priaznivá cena,rýchlosť vybavenia objednávky,

• dobré ceny
    • lacné poštovné
    • výborná komunikácia

Ďakujeme vám za hodnotenie.

výborná komunikácia zo strany obchodníka, jeho aktívny záujem o mňa ako zákazníka, prehľadné informácie o stave objednávky, dodržané všetky sľúbené podmienky a lehoty, tovar zodpovedal mojim predstavám, určite odporúčam tento obchod aj iným, spoľahlivý

Reakcia obchodu Mobicomp

Ďakujeme za vaše hodnotenie, samozrejme snažíme sa skvalitniť naše služby a tým poskytovať naším zákazníkom služby na profesionálnej úrovni.

• nizke ceny tovaru

rýclosť, korektnosť, odporúčam

• dobra cena
    • ziadne

kvalita,cena.

Ďakujeme vám za hodnotenie.

• výborná komunikácia obchodu s klientom
    • obchod ako jeden z prvých obdržal novinku na slovenskom trhu a s najnižšou cenou
    • odporúčam zmeniť doručovateľa zásielok (vysoká cena dopravného, avizovaná strata balíka, o čom som bola informovaná Mobilcompom a nie dopravnou spoločnosťou, následné doručenie v daný deň chlapcom, ktorý bol pekne povedané "dosť mimo reality"

Som veľmi spokojná so spoločnosťou Mobilcomp, určite by som ju odporúčala aj ostatným. Vyzdvihla by som najmä rýchlu a profesionálnu komunikáciu obchodu. Pri mojej žiadosti o dostupnosti tovaru ma ihneď spätne informovali, na rozdiel od iných obchodov. Rovnako pri probléme s doručovaním, ktorý bol na strane dopravnej spoločnosti, ma Mobilcomp informoval. Daný problém na to do 30 minút vyriešil a opäť ma ihneď informoval. Po doručení balíka ma opäť kontaktovali, či prišiel balík v poriadku a zaželali, nech slúži čo najdlhšie. Často objednávam cez internet, ale takúto výbornú komunikáciu som asi zažila prvýkrát. Aj týmto sa im chcem poďakovať.

Reakcia obchodu Mobicomp

Ďakujeme Vám za hodnotenie. To že sa nám balík skoro stratil sme my ako spoločnosť ovplyvniť nevedeli. Snažili sme sa chybu napraviť a vyriešiť ju za každú cenu vo váš prospech. Samozrejme na cenách prepravnej spoločnosti pracujeme ale chce to čas. Určite v budúcnosti bude cena prepravy nižšia ako je teraz. Snažíme sa maximálne vyhovieť našim zákazníkom.

Mobicomp

• páčila sa mi profesionalita, ochota poradiť, rýchlosť dodania tovaru,

Tento obchod mi odporučil môj priateľ, on s ním má väčšie skúsenosti. Aj mne sa pozitívna skúsenosť potvrdila. Takže určite ďalej len môžem odporučiť, akýkoľvek problém alebo otázky smerujete na chat vedia dobre poradiť.

• Rychle dorucenie tovaru
    • Dobre ceny
    • Velky vyber

Preto som nakupovala u vas,lebo mate velky vyber tovaru a dobre ceny.

Ďakujeme vám za hodnotenie.

• Výhodou pre mňa bola pri výbere tovaru cena a možnsoť osobného odberu, no ...
    • ... nabehol som si tým, že som uveril informácii, že tovar je na sklade, pretože bol uvedený ako dostupný, ale v skutočnosti nebol a údajne už ani nebude

Reakcia obchodu Mobicomp

Telefonicky ste sa u nás informovali o dostupnosti tovaru. Bolo vám povedané, že tovar nie je skladom a nevieme či ešte bude. O tom že tovar bol vyradený z ponuky ste boli hneď na druhý deň informovaný. Za vzniknutý problém sme sa vám vopred ospravedlnili. Mrzí nás že sme vám nevyhoveli v plnom rozsahu, ale nie vždy je to možné.

• Trochu dlhšia dodacia lehota

Super, odporúčam

• zadarmo poštovne

super

Ďakujeme vám za hodnotenie.

• velmi rychle vybavenie objednavky

Ďakujeme vám za hodnotenie.

• tento obchod som si vybral pre cenu výrobku
    • po potvrdení objednávky mi zavolali, že tovar je v skutočnosti o niekoľko € drahší a či aj za tú vyššiu sumu ho chcem.

napriek inej cene, ako bola pôvodne deklarovaná a o jeden deň oneskorenia dodania som spokojný

• Rychla dodavka
    • Dobre ceny

Ďakujeme vám za hodnotenie.

Ľahká a rýchla komunikácia aj cez email, keď niečo zavolajú, resp. dá sa ľahko dovolať, ochota riešiť požiadavky zákazníka (to sa cení!). Bol to môj prvý nákup v tomto obchode, ale nemôžem im vytknúť nič, som spokojný!

Ďakujeme vám za hodnotenie.

• Rýchlosť vybavenia objednávky a priebežná informovanosť o stave objednávky

Ďakujeme vám za hodnotenie.

• cena za dopravu bola vysoká, mohla by byť už započítaná v cene tovaru ako aj dobierka

Reakcia obchodu Mobicomp

Cenu dopravy nie je možné započítať do ceny tovaru. Znevýhodnili by sme tých zákazníkov, čo majú záujem o osobný odber, alebo slovenskú poštu. Cena prepravy je primeraná. Snažíme sa ceny znižovať a v budúcnosti plánujeme znížiť aj cenu prepravy. Tovar ste si u nás objednali 19.10.2012 čo je piatok. My sme vám ho expedovali hneď v pondelok 22.10.2012. To či ste už bola, alebo nebola spokojná s kuriérom DPD nevieme ovplyvniť. Tak isto nevieme ovplyvniť aj čas dodania. Ale aj tak vám ďakujeme za nákup a veríme, že nás opäť navštívite.

• rýchlosť, výborná komunikácia
    • sprehľadnenie stránky, inak žiadne

odporúčam tento obchod, komunikácia s predajcom je výborná a rýchlosť expedície tiež

Ďakujeme vám za hodnotenie.

• majú v ponuke tovar ktorý sa už nepredáva

......

Reakcia obchodu Mobicomp

Dobrý deň pán jjjjjjjj. Náš systém a ponuka sa aktualizuje v noci. Akurát ste si u nás zakúpili tovar, ktorý bohužiaľ dodávateľ vyradil v priebehu dňa. Keby sa ešte predával, nemali by sme vám problém vyhovieť vo vašej objednávke.

• Super komunikácia + poradenie ohľadne produktu.
    • Možnosť osobného odberu v mieste bidliska.
    • Pre mňa najlacnejšia ponuka.

Všetko v poriadku. Odporúčam. Pokiaľ cena bude akceptovateľná určite tu znova nakúpim.