• Rychle dodanie, dobrý výber a kvalita
    • Neviem
    • Jednoduché menu

Poslali úplne iné ako som si objednal. Neodporúčam!!

• Ceny
    • Ponuka
    • Variabilita
    • Rýchlosť

Veľmi som vďačná, majú potrebné farby a veľmi rýchle dodanie.

Rychle dodanie, kvalitné výtvarné potreby, vedia poradiť

široký sortiment , spoľahlivosť a rýchla realizácia obchodu od objednávky až po doručenie tovaru

• Profesionálny

Pred objednanim stetcov som telefonicky kontaktovala predajcu, velmi prijemna komunikacia, na zaklade ktorej bolo jasne, ze sa v ponukanych vyrobkoch velmi dobre vyzna. Nebol problem ani pri dodatocnom priobjednani dalsieho stetca, aby nebolo potrebne platit dvakrat za postovne naklady. Zaroven vysoko ocenujem, ze konecne prisiel na slovensky trh e-shop, ktory tu jediny ponuka aj uzasnu znacku ESCODA, ktoru som doposial za vyssie ceny tovaru a casto aj vyssie dopravne naklady objednavala zo zahranicia. Drzim palce, nech sa tomuto e-shopu pre radost nas relaxujucich pri malovani, specialne akvarelistov :-), dari.

• Som spokojna, dobra kvalita

Tovar som si objednala a na druhý deň mi bol doručený.
    Farby a papiere na aquatell ale používam aj zo značiek, ktorých sortiment som na stránke v ponuke nenašla,tak som si objednala len časť z toho čo všetko som potrebovala

• rýchlosť
    • ceny
    • tovar

Napriek objednávke tesne pred vianocami som stihla vybrať tovar bez problémov vďaka výborne vystavanému e-shopu a podrobným popisom k tovaru. Objednávka stihla prísť včas. Som spokojná a odporúčam.

Tovar bol doručený rýchlo, všetko bolo v poriadku.

• Rychle dodanie
    • Kvalita tovar

Vsetko OK

• veľký výber
    • rýchle dodanie tovaru

Prehľadný eshop, pekná ponuka a celkom široká, rýchle dodanie, starostlivo zabalená zásielka

• Výhodný nákup, rýchle doručenie

• Výborné produkty
    • Kvalitné produkty
    • Veľký výber

Výborná komunikácia so zákazníkom, na odbornej úrovni poradia, vyjdú v ústrety. Takto by som si predstavovala vzťah predávajúci - klient . Dúfam, že i iné firmy si vezmú príklad.

Reagoval promptne. Problém (z mojej strany) vyriešil okamžite.

MMart obchoduje len s profesionálnou kvalitou výtvarných potrieb. Je radosť kupovať tento materiál od ľudí, ktorých život je s výtvarnou tvorbou priamo spojený. Nie sú to len obchodníci. Sú to ľudia, ktorí majú k umeniu aktívny vzťah. A to sa u nás na trhu len tak nevidí.
    Preto sú, a v budúcnosti budú mojim primárnym zdrojom výtvarných potrieb.