• na zaciatku bola dobra cena,teraz uz nic....

Uz neexisujuci obchod nemoznost dovalat sa teda reklamacie, Na danej adrese na reklamacie spolocnost ktora ma riesit reklamacie uz nema nic.

• ziadne

Objednal som si dve polozky spolu za 10€ aj s postovnym a aj napriek tomu ze tovar mali mat na sklade som na druhy den dostal odpoved, citujem z mailu: dodávateľ oznámil , že nevie upresniť termín dodania Vami objednaného tovaru. Z uvedeného dôvodu sme žiaľ boli nútení Vašu objednávku stornovať. Tak tu bude asi niekde chyba, bud nedokonalost a neaktulizovanie stranky obchodu alebo nezaujem sa zaoberat objednavkou za taku nizku cenu. Kazdopadne neodporucam

• kvalita komunikácie, volali hneď pár minút po objednávke
    • najnižšie ceny
    • dĺžka dodania tovaru

• Doba dodania

Hľadajte a nájdete rýchlejší a lacnejsí

Reakcia obchodu Mixelektro.sk

je nám ľúto že ste boli s nákupom u nás nespokojný, avšak tovar Vám bol doručený v stanovenom termíne.

• Rýchlosť dodania

Pohodlne

Reakcia obchodu Mixelektro.sk

ďakujeme a sme radi, že ste s nákupom v našom e-shope boli spokojný, radi Vám s nákupom pomôžeme aj nabudúce.

• rýchlosť
    • nepoznám

odporúčam ostatným, bol som spokojný

OK

• široký sortiment,dobré ceny,prehľadnosť
    • ------------------------

môžem len odporučiť

• super ceny
    • dodacia doba

slusny vyber nizke ceny ale dodacia doba je vecsia takze je lepsie preferovat osobny odber ak je to mozne

Reakcia obchodu Mixelektro.sk

ďakujeme a sme radi, že ste s nákupom v našom e-shope boli spokojný, radi Vám s nákupom pomôžeme aj nabudúce a na odstránení nedostatkov zapracujeme.

• Dobrá komunikácia, rýchle dodanie

• dobra cena
    • dodacia doba by mohla byť kratšia /7dní/,ale bol som na to upozornení

dobrá cena na úkor dodacej lehoty
    inak v pohode odporúčam

Som spokojný. Odporúčam.

• cena, prehladná ponuka,
    • komunikácia zo zákazníkom
    • dodacia lehota

Obchod neodporúčam, kvôli dodaniu tovaru. Tovar som objednával 27.12.2013.Jednalo sa o autorádio, ktoré bolo skladom. Hneď v ten deň mi volali že tovar majú a bude mi doručený najneskôr 7.1.2014. Telefonát 7.1 ako je na tom moja objednávka, tak mi povedali, že tovar mi bude doručený ešte v ten týždeň, najneskôr piatok 10.1.2014. Výhovorka bola na sviatky a tak. Telefonát 10.1 a opäť posunutá dodacia lehota na utorok 14.1. Volal som dnes 13.1, že tovar bude doručený do 2 pracovných dni. Tak som zvedavý. Kvôli tejto skúsenosti obchod neodporúčam, nakoľko je neprípustné aby doručenie tovaru, ktorý je na sklade trvalo 17 dni. A to ešte nie je konečné číslo. A aj kvôli tomu, lebo keby že sa ja neiformujem čo je z mojou objednávkou, tak nikto mi nič nedá vedieť.

Reakcia obchodu Mixelektro.sk

objednávaný tovar bol na sklade u distribútora, ktorému sa predĺžila koncoročná inventúra a tovar sme nevedeli kvôli tomu vyexpedovať v určenom termíne, za čo sa ospravedlňujeme.

• široký sortiment
    • dobré ceny
    • seriózna komunikácia

doporučujem ostatným

Reakcia obchodu Mixelektro.sk

• Komunikacia. Predat a uz sa nestarat...

Reakcia obchodu Mixelektro.sk

každého zákazníka po vykonaní objednávky telefonicky kontaktujeme a tiež pred expedíciou tovaru telefonicky, resp. formou SMS.
    Zákazníka nekontaktujeme len v prípade, že nám nezdvíha telefón, alebo dá nesprávny mail, resp. telefón.

• výhoda nákupu z domu, bez cestovania
    • nie je možné dopredu vidieť a zhodnotiť fungovanie

odporúčam, nákup sa vydaril

• doprava zadarmo nad 40e , ale na dobierku +5€,čiže aj poštovne je zaplatené

može byť, odporučam

Reakcia obchodu Mixelektro.sk

• prehlad, rychlost, dobra cena

Reakcia obchodu Mixelektro.sk

ďakujeme a sme radi, že ste s nákupom v našom e-shope boli spokojná, radi Vám s nákupom pomôžeme aj nabudúce.