• Rýchlosť dodania
    • Online objednávka

Krstná súprava bola krajšia ako som čakala, spokojnosť

• Rychle dorucenie
    • Dobra komunikacia
    • Flexibilny

• Bola som velmi spokojná, obchod prehľadný, rýchle dodanie, tovar kvalitný a krasny. Takze maximalna spokojnost. :-)

• Výborná cena

Veľmi profesionálna komunikácia

Rychle dodanie. Produkt vyzera byt kvalitny uvidime casom.

• Rýchlosť doručenia
    • Žiadna

Odporúčam rýchle vyzdvihnutie

• Osobné vyzdvihnutie bez poplatkov
    • Široký výber tovaru
    • Super ceny

Tovar aj vyzdvihnutie veľmi rýchle za veľmi dobré ceny

• Super komunikácia
    • Výhodná cena
    • Vyzdvihnutie na predajni bez poplatkov
    • Odporúčame

Skvelý obchodíku v našom meste, objednajú všetko čo potrebujete pre detí, na predajni do 2 dní, super komunikácia a poradenstvo.

• Super

Rýchle dodanie tovaru , super cena .

• Dobrá komunikácia

Objednal som tovar ktorý bol na stránke dostupný v porovnaní s inými eshopmi za výhodnú cenu. Vzhľadom na to že eshop neponúka platbu kartou online som čakal na informácie o platbe. Namiesto toho mi prišla správa že tovar nie je dostupný a z tohoto dôvodu bola objednávka zrušená. Tovar je však na dopyt dostupný stále za atraktívnu cenu. Je rovnako dostupný na širokej škále eshopov a z jedného som daný tovar aj objednal. Ale eshop môže byť inak fajn len som natrafil zrovna na problémový tovar.

• Rychle vybavenie objednavky

Spokojnost s obchodom

• Veľmi dobrá komunikácia aj na základe telefonického rozhovoru

Veľká spokojnosť, ako s komunikáciou, tak s kvalitou objednaného tovaru aj s doručením.

• široký sortiment, našla som všetko, čo som potrebovala
    • super ceny

Spokojnosť

• Široký sortiment, našla som všetko čo som potrebovala
    • Super ceny

Spokojnosť

• neaktualizuje či majú reálne tovar práve skladom (vyjadrenie obchodu)

Objednala som tovar skladom a o niekoľko dní mi bolo oznámené, že tovar skladom nie je. Obchod mi síce oznámil, že tovar skladom nemajú ale na stránke sa okamžite zmenila cena tovaru, ktorý som si objednala s tým, že ho stále vedia zohnať. Keď som im písala a snažila sa vyjasniť si situáciu, reagovali že posledný kus si zakúpila predomnou iná mamička. Ja som však potrebovala 2 ks, takže mi už mohli napísať pri objednávke že skladom bol už posledný kus. (Čakať kým tovar objednajú som bola ochotná, ale žiadny ústretový krok zo strany obchodu nebol)

Reakcia obchodu Minre.sk

Dobrý deň, Vašu objednávku sme prijali v sobotu a ihneď v pondelok sme Vás kontaktovali, nie o niekoľko dní.
    Na našej stránke pri produkte nie je nikde uvedené, že ho vieme ďalej zohnať. Pri tomto produkte na našej stránke je uvedené na dopyt, to znamená že tovar sa momentálne nenachádza na sklade a  jeho dodacia lehota je na ďalšie preverenie. Kedy bude znova dostupný a či bude ešte dostupný. Dodacia lehota sa pri takýto produktoch môže pohybovať v rozmedzí 1-6 mesiacov, niekedy aj viac. Z tohto dôvodu Vám nebolo ponúknuté riešenie počkať, kým sa produkt opäť naskladní, ale ponúkli sme Vám podobný produkt, ktorý je dostupný.