• Výborná komunikácia mailom

• Super komunikácia, rychle doručenie! Objednam znova !

Reakcia obchodu mimisk

ďakujeme za super reakciu, aj keď pri vykládke troška bol menši úraz , ale nakoniec všetko dobre dopadlo

• Expresne rýchle dodanie

Ústretový prístup, rýchle vybavenie objednávky napriek aktuálnej nedostupnosti tovaru

• veľmi rýchla komunikácia aj dodanie
    • odporúčam všetkými desiatimi

• Prijateľné ceny

• mali tovar čo už nikde inde nemali
    • rýchle zaslanie
    • dobrá cena za tovar
    • celkom dráha dobierka
    • dosť zastaralé stránky webu

Reakcia obchodu mimisk

Bohužiaľ cenu za dopravu neovplyvníme. Mame
    určené ceny za prepravu od kuriérske služby
    Keď ste si objednala tovar v hodnote 6.90 eur sa Vám zdá poštovné vysoke, čo chápeme . Mali ste si objednať viacej cumlikov a poštovné by sa vám rozpočítalo . Pri objednávke ste videli koľko vás bude doprava a podľa toho sa rozhodnúť.

• Kvalitný tovar
    • Vyzerá presne ako na obrázku eshopu

• Obchod mám v mieste bydliska, bezproblémové jednanie

• Našla som co som potrebovala za super cenu, veľmi rychle dodanie

Veľmi rychlo dodany tovar, o vsetkom som bolan informovaná cez emailovú komunikáciu, nakupovala som tu uz 2 krat a ked budem potrebovat zase rada nakupim

• Skvelý prístup k zákazníkovi, dve objednávky mi zlúčili do jednej aby som nemusela platiť 2násobný poplatok za kuriéra a dobierku. Objednávala som prvý raz nebol to e- shop ktorý som predtým navštevovala ale okamžite ma oslovili cenou a rýchlou komunikáciou. V skorej budúcnosti sa určite ešte vrátim na stránku. Za mňa odporúčam všetkými 10

• Mantinel do detskej postieľky sa nedá pekne pripevniť a nedrží pri rebrinách čím vytvára vlny ktoré nepekne odstávajú. Je príliš nízky takže dosť nechráni proti nárazu.

Reakcia obchodu mimisk

Mate to dobre pripevnene. Lebo zatial sa nam nikto nestazoval. Prave naopak. Vsetci mantineli chvalia a dokonca si doobjednavaju. Ak nie ste spokojna s tovarom mate moznost ho vratit.

Pomalšie dodanie
    Tovar v poriadku

Dakujeme za recenziu.
    Dodanie trva troska dlsie nakolko nez odosleme tovar vzdy sa snazime skontrolovat tovar a znovu prebalit nakolko by v povodnom baleni tovar prisiel poskodeny. Takze pri mnozstve objednavok to troska trva nez to odosleme. Ale mame zarucene ze aspon prezije cestu k zakaznikovi.

• Trvalo príliš dlho ,pokiaľ mi prišla objednávka .Objednávka ma sklamala keď som ju rozbalila .
    • Obchod mi napísal Max tak dva maily aj to stručné ,že človek mal pocit ,že je to pre nich obťažujúce niečo napísať .Kontakt tam nebol ,žiadny telefónny kontakt ,len mail .Mne sa proste toto nepáčilo .Komunikácia veľmi zla.Objednávam už skoro častejšie a keď to porovnám s obchodmi čo som doteraz objednávala (komunikáciu o balíku atď )je tento veľmi zlý .Treba to zlepšiť .

Reakcia obchodu mimisk

Nechápeme čo sa vám nepačilo , objednala ste si kolotoč, ktorý je presne rovnaký ako na obrázku, tovar vám bol zaslaný behom piatych dni a to nepočitame ,že dva dni bol víkend. Nemáte pravdu ,že kontakt tam nebol. Na stránke máme aj mailový aj telefonický kontakt. Nevieme ako sme vás mali ešte informovať, bol vám zaslaný mail ,že objednávka bola prijáta a odoslaná kde bolo uvedené číslo balíku, tak nechápeme tu reakciu ,čo viacej sme vám mali písať. Ak ste nebola spokojná s tovarom, máte právo do 14 dní zaslať tovar. Na tovar, ktorý sme vám zaslali máme veľa zaujemcov a sú spokojný.

• Ceny
    • Komunikácia
    • Výber

vsetko prebehlo v poriadku a objednane vecicky su velmi pekne.. dakujem krasne :)

• Siroka ponuka
    • Vyhodne ceny
    • Dobra komunikaca
    • Rychle dorucenie

Prijemny nakup, okamzita reakcia obchodu a vecna komunikacia. Vsetko super.

• Kvalitný produkt
    • Super komunikácia