Reklama

Zobraziť recenzie

Prihlásiť sa a pridať recenziu
  • Odporúča obchod

    100 %

    V milotach nakupujem veľmi rada. Slečna je veľmi mila a ešte aj pekná. Cely ten obchodík má takú atmosféru, že sa tam cítim ako doma ❤️

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    • Malý rodinný obchodík s milým tovarom a úžasným personálom.

    Tento obchodík môžem len odporúčať už takmer 10 rokov. Krásny, kvalitný a neokukaný tovar - od hračiek a drobností cez (fakt dobré) topánky až po oblečenie a doplnky. Bonusom je úžasný personál, ktorý je tak ochotný a milý, že vás od samej vďačnosti až pri srdci zahreje. :) A nezáleží na tom, či objednávate online alebo prídete osobe. Sú skvelí a bodka!

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 5 dní

    • Veľmi rýchle dodanie
  • Odporúča obchod

    100 %

    Veľmi starostlivý, osobný prístup.

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Mily a ochotny personal
    • Velky vyber detskeho tovaru
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Veľmi ústretový a priateľský prístup personálu.
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Pekny vyber
  • Odporúča obchod

    100 %

    Najmilsi obchodik v sirokom okoli. Vzdy sa radi vraciame a zakupeny tovar kupujeme iba u nich. Dakujeme

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Rychle odoslanie, dobra komunikacia
  • Odporúča obchod

    100 %

    rýchlosť , potešenie-darček

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Rýchlosť dodania
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 4 dni

    • Prehľadný eshop
    • Široká ponuka
    • Možnosť aj osobnej návštevy kamennej predajne v Nitre
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 2 dni

    • Veľmi rýchle doručenie
    • Krásne zabalené
    • Nic
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Vždy maximálna spokojnosť, ochota, ústretovosť.
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Rýchle dodanie - hneď na ďalší deň od potvrdenia objednavky
    • Krásne a kvalitne produkty, presne ako popisujú na stránke
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 4 dni

    • rýchle dodanie
    • pekne zabalené
    • bol priložený milý darček
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Krásny obchodík
    • V ponuke majú moderné oblečenie a hračky pre detičky
    • Milá a ochotná obsluha aj pani majiteľka
    • Stále nový tovar
  • Odporúča obchod

    100 %

    Ako vždy všetko poriadku

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 3 dni

    Len dobre skusenosti,perfektny vyber a kvality produktov,vzdy najdem to co potrebujem pre deti

  • Odporúča obchod

    100 %

    Bez problémov, super, rýchle dodanie