• Rýchlosť dodania
    • Neprišiel tovar ktorý sme si objednali

Dodanie tovaru bolo do týždňa, možno aj 5 dní. Spracovanie platby rýchlo. Problém je v tom že prišla staršia verzia tovaru ako bolo na obrázku prezentované. Túto verziu tovaru ktorá mi prišla by som si neobjednala. Neaktualizované ilustrácie tovarov.

Reakcia obchodu Milmax.sk

Pani mala doručený tovar hneď nasledujúci deň po pripísaní platby na účet, nakoľko mala uvedenú platbu prevodom na účet. V jednej recenzii píše vyššie tovar doručený za 2 dni a nižšie, že prišiel do týždňa a možno aj 5 dní. Nevieme bohužiaľ ovplyvniť čas za aký si kupujúci tovar prevezme. Čo sa týka výrobkov, ktoré ponúkame, každý zákazník v prípade nespokojnosti môže tovar vrátiť. Pani nás mala v prvom rade informovať, že niečo nie je v poriadku, čo samozrejme neurobila. Každý človek sa môže pomýliť ale napraviť to môže len pokiaľ o tom vie. Snažili sme sa vyriešiť problém ale zákazník nekomunikuje.

• Žádná komunikace obchodu, pouze potvrzení objednávky.

Reakcia obchodu Milmax.sk

Zákazníkovi nemohol byť tovar odoslaný nakoľko údaje dodania neboli správne.

Dostala som iný tovar, nie ten, ktorý som si objednala

Reakcia obchodu Milmax.sk

Každú reklamáciu alebo podnet sme vždy vyriešili v prospech kupujúceho , bohužiaľ zákazník nás neinformoval o stave objednávky, ktorá mu bola doručená.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

10 dni od objednavky a okrem jej potvrdenia tak ani obraz ani zvuk ...

• Zatiaľ som od vas nedostala žiadny tovar tak poprosím o dodanie &&&&&&&&&&&´dakujem Karšayová

Reakcia obchodu Milmax.sk

Bola to chyba v administrácii, kde nám objednávku dalo do priečinku vybavených.
    Zákazníkovi sme sa za vzniknutú situáciu telefonicky ospravedlnili a urgentne sme objednávku vybavili.

• Do teraz mi ani nenapisali, ani netelefonovali.

Reakcia obchodu Milmax.sk

Zákazníkovy sme tovar nemohli doručiť, na základe nepravdivých údajov, ktoré uviedol vo folmulári.

• ? nemá výhody
    • nekomunikoval vôbec, neodpovedal na e-mail, neinformoval že tovar nemá.

neseriózny