• Výborná komunikácia, krásny tovar, rýchle dodanie, páči sa mi kvalita tovaru.

• Kvalitné výrobky, rýchle dodanie.

• Rýchle dodanie, krásny tovar. Doporučujem

Dobrý deň všetko bolo rýchle od objednavķy po doručenie, veci pekné až na ružovú súpravu s vreckami ktorá bola na chrbte v spodnej časti rozparana zo šva asi na 10cm z toho som bola fakt sklamaná, niesom typ čo vracia veci dám to zasit ,ale asi si už neobjednam.

• Rýchlosť doručenia
    • Kvalita vyrobkov
    • Super cena a bohatý výber

V obchode som nakupovala viackrát a vždy bolo všetko v poriadku. Milý a ochotný personál. Obchod často ponúka rôzne akcie a zľavy, stačí sledovať a viete ušetriť obrovskú sumu peňazí. Ďakujem a určite odporúčam tento obchod. Ostávam verným zákazníkom.

• rýchle a jednoduché objednávanie, rýchle dodanie, kvalitný tovar a primerané ceny
    • nemám

odporúčam

Zatiaľ pre obchod len samé pozitíva, veľký výber krásneho tovaru čo poteší oko, kvalitný a taktiež cenovo dostupný tovar pre každého, je z čoho vyberať. A nakoniec skvelý manažment, ochotný pracovníci s vôľou vyhovieť zákazníkom. Ozaj vrelo odporúčam.

• Veľmi rýchle doručenie,super kvalita oblečenia.

• Kvalita
    • Výber
    • Ceny
    • Rýchlosť doručenie
    • Akcie a zľavy

Objednávam pomerne často. Som spokojná ako s kvalitou tak aj s rýchlym doručením. Široký výber pekného oblečenie pre deti.

Rýchle dodanie,kvalitný tovar

• Rýchle vybavenie
    • Neviem

Kvalita a rýchlosť.

Veľmi pekné detske vianočné súpravy...veľmi velká spokojnosť! ODPORÚČAM!!!

• Rýchle a spoľahlivé

Veľmi dobrá komunikácia a rýchle vybavenie, výborná kvalita tovaru, krásny tovar!

• Kúpa aj na dobierku a ústretovosť

V obchode som nakupovala prvy krát ale velka spokojnosť s komunikaciou ,rychlym dodanim a kvalitou tovaru

• Krásne vecičky rýchle dodávky

• Som spokojná

Rýchle dorucenie , tovar som mala na druhý den od objednania doma. Odporucam :)

• Z mojej strany spokojnosť,ústretovosť.
    • Rýchla doprava a dobré ceny

Pekné veci,dobré ceny a rýchle doručenie.Ďakujem pani na telefóne,ktorá má usmernil a v ďalšiom objednávaní.Pekný deň.

rýchle doručenie, tovar kvalitný s pokojnosť!