• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Neviem, či to patrí, k nevýhode obchodu alebo prepravnej spoločnosti ... nakoľko som balík NEOBDRŽALA!
    • No, vzhľadom k tomu, že pri otvorení Z-boxu bol box prázdny som musela kontaktovať packetu ... a kontaktovala som taktiež aj eshop
    • Eshop som kontaktovala už 2x a žiadna odpoveď! Ani vrátené peniaze na účte...stačilo odpovedať,že balík sa im vrátil a pošlú znova.. ALE BEZ ODPOVEDE..takže stále čakám

Snáď túto recenziu zmením na lepšiu...

• Oblečenie by mohlo byť kvalitnejšie, nohavice k pyžamám majú vysačku na druhej strane.

Som sklamaná, lebo miesto anglickej kvality som dostala made in Turkey a jedno vyrobené pravdepodobne v Maďarsku. Tovar nebudem vracať, kupovala som ho ako darček, ale človek si radšej priplatí o 10€ viac a má väčšiu kvalitu než Made in Turkey- o tom nie je nikde zmienka pri tovare. Kebyže to viem, nekupujem!!!

• nepresne velkosti oblecenia objednala som 74 body a sedi to ledva na 62

• Oblecenie nezodpovedá veľkosti. Vesta je akurát, tričko veľké, teplaky tenké a neforemné, čiapka tak na novorodeniatko a objednala som veľkosť 74-80, takže veľké sklamanie.

Nekvalitný, po prvom vyprati vyzera ako uz viackrat noseni.

• Rýchlosť dodania
    • Veľmi ale naozaj veľmi nekvalitný materiál ktorý nevydržal ani jeden deň
    • Zle zošité
    • Veľkosť nezodpovedá, treba minimálne o číslo väčšie

Už nikdy viac. Veľmi nekvalitný materiál, hneď sa rozpadne. Veľkosť nezodpovedá.... Určite neodporúčam

• Otras toto okolo bavlny ani nechodilo a jedny body boli poskodene
    • Nekvalitny material
    • Umelina

Otras to okolo bavlny ani neslo a tovar bol poskodeny

Reakcia obchodu milinko-oblecenie.sk

Mrzí nás Vaša nespokojnosť. U nás zakúpený tovar bez problémov viete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu. V prípade poškodenia tovaru Vám vymeníme za nový.
    e shop Milinko

• Zaplatil som dva, ale bol odoslaný iba jeden
    • Kettőt fizettem, de csak egyet küldtek

Objednal som si dva kusy tej istej vesty pre dvojčatá, do balíka sme po prijatí nevideli, zaplatili sme za dva kusy, ale v balení bol iba jeden kus. Dvojčatá plakali, boli sme frustrovaní a nahnevaní, zavolali sme do obchodu, kde arogantne pri pohľade na to, čo sa mohlo stať po úradníčke, okamžite uviedol, že sa nemôžu pomýliť. To je to, čo zostalo z prípadu. Ďakujeme, stratili ste dôveru v obchod, viac si odtiaľ neobjednávame.

Két darab egyforma mellényt rendeltem ikreknek, átvételkor nem láthatunk bele a csomagba, kifizettük a két darabot, de csak egy darab volt a csomagban. Az ikrek sírtak, mi csalódottak és mérgesek voltunk, felhívtuk az üzletet, ahol arrogánsan az ügyintéző utána se nézve mi történhetett, azonnal kijelentette, hogy ők nem hibázhattak. Ennyiben maradt az ügy. Köszönjük, a bizalom elveszett az üzlet iránt, többet innen nem rendelünk.

Reakcia obchodu milinko-oblecenie.sk

Prípad sme preriešili. Prezreli sme si kamerový záznam, na ktorom jednoznačne vidno, že obidve vesty boli vložené do balíka. Aj napriek tomu sme si vyžiadali od kuriérskej spoločnosti DPD hmotnosť daného balíka, ktorý sa zhodoval s hmotnosťou dvoch vestičiek, ktoré sme my na sklade odvážili. Od nás balík odišiel v poriadku.
    My netvrdíme, že nemáte pravdu, ale v tomto prípade daný balík musel byť poškodený (prelepený, potrhaný alebo roztrapkaný) a v takomto prípade odmietnite prevziať zásielku, alebo ju otvorte pred kuriérom.

e shop Milinko

• Materiál sa mi nepáči, ako umelá bavlna, a na bodoch sova je na rukáve fľak

Nepáči sa mi materiál, nejaká umelá bavlna a na bodoch sova je na rukáve fľak

e shop Milinko

• Rychle dodanie do 24.h.
    • Zlá kvalita a na rukáve pod pazuchov diera, body s dlhým rukávom tenké, a robia sa žmolky.

e shop Milinko

nekvalitný materiál zakúpeného tovaru- po prvom použití sa na oblečení vytvorili žmolky, ešte väčšie sklamanie prišlo po prvom vypraní

• Komunikácia
    • Nekvalitný tovar nezodpovedajúci popisu (zloženie materiálu)

Reakcia obchodu milinko-oblecenie.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu aj keď je negatívna. Preverili sme Vašu pripomienku. Zloženie materiálu, kt. udáva výrobca je uvedený aj na našej stránke pri každom produkte v popise. Každý má môžnosť si vybrať z rôznych materiálov a značiek.

Prajeme Vám krásny deň,
    e shop Milinko

Dievcenske vesty velkost 122 boli rovnake velkostne ako chlapcenske vesty velkost 110. Bola som velmi sklamana ze velkost dievcenskych viest absolutne nezodpovedala velkost 122.

Reakcia obchodu milinko-oblecenie.sk

Ďakujeme za napísanie recenzie. Sme radi, že ste nás upozornili na túto skutočnosť, ale jednalo sa o chybnú sériu, ktorú sme okamžite stiahli z predaja a vrátili výrobcovi. Vestu sme Vám bez problémov vymenili na naše náklady. Týmto sa Vám ešteraz ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu a veríme, že aj vďaka Vám sa už to nebude opakovať.

Prajeme Vám krásny deň.
    e shop Milinko

• Rychle jednanie, prehladnost, velky vyber
    • Horsia kvalita dojcenskeho oblecenia - po vyprati v rukach sa urobili na bielych body zlte flaky

• Objednala som vacsie body velkost 74 nasa mala ma 68. Body boli male ani ich cez hlavu nepretiahla, tovar som vsak nemohla vratit pretoze som dala vysacky dole, nasledne vyprala a az potom sme skusali. Navyse po 1.vyprani sa potrhali v oblasti rukavou a pri krku. Prala som na 30stup.

Podla mna nekvalitny tovar! Navyse velkosti su ovela mensie ako maju byt, takze cislovanie vobec nesedi.

Reakcia obchodu milinko-oblecenie.sk

Mrzí nás Vaša nespokojnosť. Keď sa Vám nezdá veľkosť oblečenia, tak treba vždy porovnať s takým oblečením, ktoré je pre Vaše dieťa dobré. A až následne vyprať. Žiadný iný webshop od Vás nezoberie spať už vypraté oblečenie, len v prípade ak je chybné. Keby ste nám bola napísala, že má oblečenie nejakú vadu, tak bez problémov Vám buď vymeníme alebo vrátime zaň peniaze.

E shop Milinko

• Nekvalitne detske oblecenie, ostrapkane okraje, diery pri gombikoch, nezodpovedajuce velkosti

Reakcia obchodu milinko-oblecenie.sk

Ak sa Vám nezdá alebo nepáči oblečenie, ktoré ste si objednala stačí buď napísať mail, alebo zavolať (všetky kontaktné údaje nájdete na našej webovej stránke) a bez problémov Vám buď oblečenie vymníme alebo vrátime zaň peniaze.
    Mrzí nás vzniknutá situácia.

E shop Milinko

• Tovar rýchlodorazil,veci sú kvalitné a za výbornú cenu.Len odporúčať viem,ale veľkosti radšej väčšie objednať.

Žiadna nevýhoda.☝️

Ďakujeme,
    E shop Milinko

Objednala som dievcensku detskú vestu a prišla mikina. Snažila som sa dovolať na uvedené t. Čísla na stránke, ale zakaždým ma zrušili.

Reakcia obchodu milinko-oblecenie.sk

Vaša objednávka bola vytvorená ešte počas koronakrízy, keď sme mali enormné množstvo objednávok na náš webshop a na náš počet zamestnancov. Jednoducho sme nestíhali odpovedať na všetky telefonáty, no žiaden prijatý hovor sme nevytlačili. V taktomto prípade vždy treba napísať mail ([email protected]) na ktorý do 24h určite odpovieme.

Tovar bez problémov vždy vymeníme, prípadne vrátime platbu.