• Nie som spokojny po rozbaleni som zbadal že možky na vahe su zlomene.

Reakcia obchodu MIKROVAHY.sk

pokiaľ je problém s objednaným tovarom, je potrebné sa nám ozvať, inak nevieme problém vyriešiť. U nás vždy riešime reklamácie promptne a k plnej spokojnosti zákazníka. Od Vás však neevidujeme žiadnu informáciu o probléme s váhou.

• Váha sa pokazila za dva dni.

Reakcia obchodu MIKROVAHY.sk

keď sa niečo pokazí je potrebné to reklamovať, vy ste tak nespravili ani po našej výzve, neodpovedali ste nám na email kde sme Vám ponúkli viacero možností ako môžeme reklamáciu riešiť. Vždy sa snažíme spraviť všetko pre to, aby bol zákazník spokojný.
    Žial nedá sa to keď o to zákazník nestojí.

Dlzka dodania ako aj cely proces objednavky dobry ale produkt je otrasnej kvality, ani zadarmo. Poslane naspat, vrateni platbu som zatial nemal.

Reakcia obchodu MIKROVAHY.sk

Vami zakúpená váha, ktorá sa nám vrátila fungovala bez problémov, pri odstúpení od zmluvy ste písali "bohuzial mnou objednana vaha nesplna poziadavky, ktore som od vahy ocakaval" peniaze sme Vám vrátili obratom po vrátení váhy, na email ste nereagovali, nechápem preto, čo Vás viedlo k takémuto hodnoteniu. Vždy sa snažíme, aby zákazník bol spokojný.

• Neprišla kompletná objednávka a účtujú si za celú objednávku

Reakcia obchodu MIKROVAHY.sk

v prípade že Vám nebola dodaná kompletná zásielka, ozvite sa nám prosím, inak nevieme zjednať nápravu.

Extremne nizka kvalita. Zvazujem veatenie tovaru

Reakcia obchodu MIKROVAHY.sk

budem rad ak sa nám ozvete s akýmkoľvek problémom, určite ho spoločne vyriešime. K Vami objednaným tovarom sme doteraz nemali žiadne sťažnosti, v podstate neviem v čom môžu byť závažia nekvalitné. Tie najmenšie závažia sú ohnuté nie pre nekvalitu, ale aby sa dali uchytiť do pinzety. V prípade že chcete tovar vrátiť, u nás na to máte mesiac.

Nie preto lebo som si objednal "Vrecková digitálna mikrováha (max 200g / rozlíšenie 0.01g). ", ktorá bola po rozbalení poškriabaná na povrchu váhového telesa akoby už bola používaná. Vrátiť ju sa mi neoplatí z dôvodu ceny a poštovného.

• dodnesma nik nekontaktoval!!!

• žiadna komunikácia,žiadny mail o potvrdení objednávky,nič

vôbec neodporúčam

• Objednany tovar nedodany bez vysvetlenia

Nedoporucujem

• napisal som mail že so tovar nedostal a nič

• Moja objednávka č. 7000125 bola zaregistrovaná 21.10.2013. Odvtedy žiadný pokrok. 1.11.2013 som bol vyzvný na hodnotenie. Niet čo hodnotiť. Dnes je 4.11.2013 a žiadna ďalšia odozva, čo je s tovarom. Vybral som si tovar, ktorý je pritom na sklade.

Nemôžem sa kladne vyjadriť k obchodu. Žiadna odozva, žiadna správa, len automat napísal, že registruje moju objednávku.