• Majú kvalitný a dobre nositeľný tovar

Reakcia obchodu Mfit.sk

Ďakujeme veľmi pekne za kladné hodnotenie. Veríme, že pri výbere Under Armour oblečenia si opäť vyberiete z našej ponuky. S pozdravom team Mfit.sk

• Veľmi rýchle dodanie
    • Prehľadnosť
    • Nemám

Spokojnosť

Reakcia obchodu Mfit.sk

• Tovar bol dodaný v poriadku a navyše v sobotu, takže mohol byť pod stromčekom. Kvalitné pánske tričko.

• Ochotný personál
    • Nieje možné platiť doručený tovar kartou

Reakcia obchodu Mfit.sk

• Komunikácia na úrovni , vrelo odporúčam každý si príde na svoje

Objednal som zlú veľkosť... Bez problémov mi bol tovar vymenený . Maximálna spokojnosť

• Zaujimavy sortiment
    • Neviem odkial maju fotky, resp.obrazky tovaru na stranke, ale mne prisla taška UA vo farbe, ktora je teda riadne odlisna ako farba na obrazku.

Tasku sa vratit nechystam, ale nabuduce to uz riskovat nebudem.

Reakcia obchodu Mfit.sk

Ďakujeme veľmi pekne za kladné hodnotenie. Veríme, že pri výbere Under Armour oblečenia si opäť vyberiete z našej ponuky. Čo sa obrázkov týka, tie máme priamo od Under Armour, nezhotovujeme si ich sami. Nebol ešte problém aby realita nekorešpondovala s fotkou. Veríme, že aj napriek tomu je taška dobrá a bude dlho slúžiť.

• Rychle doruceny tovar

• Expresne dodanie, skvela komunikacia. Rada odporucam

tovar skladom

Reakcia obchodu Mfit.sk

• Vyborna komunikacia a ustretovost,vymieňala som tovar ,nesedela synovi velkost a moc dakujem za rychlu vymenu a ochotu.

Reakcia obchodu Mfit.sk

• DObra komunikacia, aktivne riesia mozny problem

O.K.

Reakcia obchodu Mfit.sk

kvalitné a cenovo prijateľné športové oblečenie

Reakcia obchodu Mfit.sk

S nákupom som bola veľmi spokojná. Komunikácia super, dodanie rýchle, skvelý prístup. Určite budem ešte z tejto stránky nakupovať. A bunda Under Armour vyzerá presne tak ako na obrázku.

Reakcia obchodu Mfit.sk

Obchod nekomunikuje :( Ked niečo nemáte na sklade tak aspon napište zákaznikovy ze to nepride

Reakcia obchodu Mfit.sk

Dobrý deň. Ďakujeme za Vašu recenziu. Mrzí nás, že máte pocit slabej komunikácie, no pravda je taká, že sme Vám volali minimálne raz na číslo, ktoré ste mali uvedené v objednávke. Nik nezdvíhal (pozrite si pamäť v telefóne , deň 11.04., číslo 0907423547) . Čo sa týka nedodanej kľúčenky, ospravedlňujeme sa, no Nastal výpadok u dodávateľa a nechceli sme ešte viac zdržiavať expedovanie vašej objednávky. Kľúčenku Vám dodatočne pošleme hneď ako budeme môcť na naše náklady. Prajeme pekný deň

• S kvalitou tovaru som veľmi spokojna,veľmi príjemný a ústretový personál. Odporúčam.
    • Žiadne nemám.

Reakcia obchodu Mfit.sk

V tomto obchode som kupovala prvý krát.Vo štvrtok som spravila objednávku a bola som prekvapená, že tovar mi bol dodaný už v sobotu kuriérom.S tovarom som zatiaľ spokojná a určite nakupim aj nabudúce.
    Doporučujem

Reakcia obchodu Mfit.sk

veľmi dobra kvalita.dobre sa mosia.

Reakcia obchodu Mfit.sk

• Uplne spokojna tvoar dosiel neposkodeny aj ceny priatelne a dhl uplne mile. Dakujem

Reakcia obchodu Mfit.sk

Som veľmi spokojná, každý pohyb objednávky mi chodil mailom. Rýchle doručenie tovaru, odporúčam