Objednal jsem si vůni do auta ( chlpaté vejca ) kde vůně je jiná, než jsem byl u tohoto produktu zvyklý. Změna vůně !!! Už nebudu objednávat!

Zapalovač nefungoval.

Reakcia obchodu MERCH

ďakujeme za recenziu. Zakúpený zapaľovač je dodaný bez plynu (je nutné ho naplniť), tj. nie je súčasťou balenia. Táto informácia je uvedená priamo v popise produktu.

V prípade,že Vám zapaľovač ani po naplnení nefunguje, prosím využite reklamačný formulár pre vrátenie tovaru.
    Ďakujeme

Kúpili sme zapaľovač a nefunguje

Ďakujeme

v mikině na prave sraně je díra

• Žiadne informovanie o meškajúcom doručení.

• Do dnešního dne mi nebyla mikina doručena. Na stránkách bylo napsáno, že odesílájí následující den.

Reakcia obchodu MERCH

ďakujeme za recenziu. Vašu objednávku sme podľa informácií odoslali 25.07.2023 (teda nasledujúci pracovný deň po vytvorení objednávky). Žiaľ dopravca nedoručil Vašu objednávku štandardne na ďalší pracovný deň, čo nás mrzí. Situáciu s dopravcom preverujeme.

• Triko za 25eur aby mi následně vyšlo na 655 Kč mi připadá že z nás Čechů děláte analfabety.

• Kvalita nula bodov a aj podtlač

Ako, vysoliť peniaze za knihu formátu A6, c centimeter vysokými písmenkami, kde je na jednej strane jeden výrok??? "Trošku "mačka vo vreci"...

• Na tricko “som bohyna, vsetky sme” som sa velmi tesila, ale ked mi prislo, bolo pouzite, cele zazmolkovane a este na nom boli vlasy, takze neodporucam a tricko neslo ani vyprat od tych zmolkov, takze vyhodene peniazky a este aj sklamanie.

• Dlhá doba dodania
    • Žiadna komunikácia
    • Po zaplatení online žiaden email o potvrdení objednávky
    • Extrémne dlhá doba dodania tovaru 45 dni

Reakcia obchodu MERCH

ďakujeme za Vašu recenziu.
    O prijatí objednávky aj o prijatí platby sme Vám zaslali email na Vami zadaný email v objednávke. V zmysle potvrdenia objednávky a informácie pri produkte sme uvádzali dátum expedície 18.01.2023. Objednávka Vám bola expedovaná 20.01.2023 (došlo k 2 dňom omeškania) za čo sa ospravedlňujeme.

Objednaný tovar zo dňa 20.12.2022 stále nebol doručený. V čase objednávky bol na stránke uvedený dátum odoslania 06.01.2023. Postupne sa tento dátum presúval na vyšší dátum a do dnešného dňa nebol tovar doručený. Zo strany predajcu prišiel len jediný mail pred pár dňami s informáciou že sa ospravedlňujú za predĺženie dodania. V takomto prípade by som uvítal aspoň nejakú kompenzáciu.

• Kvalita špatná

Kvalita stoji za hovno .myslim ty zapalovace .bez plynu a kvvalita spracovani nic moc

Reakcia obchodu MERCH

ďakujeme za recenziu. Zapaľovače sú zasielané bez plynovej náplne. Táto informácia je uvedená priamo na stránke.
    V prípade,že s tovarom nie ste spokojní, môžete ho bezplatne vrátiť. Za nepoškodený tovar Vám vrátime po prijatí tovaru peniaze obratom naspäť.

Merch Koza Bobkov jsem nakoupila už po několikáté. Z posledního nákupu jsem zklamaná a hlavně obdarovaný u stromečku nebyl nadšený. Kvalita triček se hodně zhoršila a pokud se změní velikostní tabulka o téměř 10 cm u velikosti možná by jste to u produktu měli výrazně napsat. Nenapadlo mě, že dvě trička budou skvělé a objednávka třech nových trik mě tak zklame.

• Dodanie tovaru trvalo nekonecne dlho. Nemaju zrejme skladove zasoby.

Napady fajn, ale vsetko ostatne iba v stadiu budovania. Mozno o rok o dva bude z nich cosi dobre fungujuce

Reakcia obchodu MERCH

ďakujeme za recenziu. Žiaľ z dôvodu veľkého náporu sme Vám objednávku odoslali o 1 pracovný deň neskôr ako sme avizovali. Predmetný produkt vyrábame na objednávku priamo pre Vás. Z uvedého dôvodu bol dátum expedície 16.12.2022 (piatok). Žiaľ produkt sme Vám stihli odoslať až 19.12.2022.

Veríme,že budete s produktom spokojní.

• Extrémně Nekvalitní potisky
    • Potisk nakřivo

Extrémně nekvalitní potisk trika+ motiv který jsem si vybral (koza bobkov+Filip turek) došel natisknutý hodně nakřivo.

Reakcia obchodu MERCH

ďakujeme za recenziu. Mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Aj napriek snahe kontroly kvality dodaných produktov od našich partnerov, môže dôjsť k situácii, že si naši kolegovia nevšimnú chybu potlače (vzhľadom k tomu,že sa môže prejaviť až po vybalení produktu).

Prosím využite službu reklamácie tovaru https://merch.sk/reklamacia-a-vymena-tovaru , radi Vám produkt vyreklamujeme a vyriešime vrátením peňazí.

Ďakujeme

Mesiac im trvalo kym zistili, ze som zabudol uviest telefonne cislo. 4 dni pred Vianocami mi to oznamili a zrusili objednavku. Diky Brona…nikdy viac…

Reakcia obchodu MERCH

ďakujeme za reakciu. Kontaktovali sme Vás emailom v záujme vyriešiť uvedenú situáciu. Žiaľ došlo k automatickému zrušeniu objednávky nakoľko v uvedenej objednávke bolo nesprávne uvedené telefónne číslo.

Radi Vám objednávku zašleme obratom po doplnení údajov.

Edit: Po emailovej komunikácii sme nedorozumenie vyriešili k spokojnosti zákazníka.

Ďakujeme:)

• Tovar mi iný ako som si obiednal

• Tričko prišlo s dierou na chrbáte a písmená vyzerali ako opálené

Za tisíc korun je kvalita čepice hrozná