• Tovar mal byť v čase objednania na sklade v útorok som písal, kedy si môžem pre neho prísť, tam mi bolo odpísané za 3-4 dni. Vo štvrtok som písal či už prišiel odpoveď až na ďaľší deň, že nie a čakám doteraz.

V alzaboxe som nemohol uhradiť poplatok za tovar. Bol som nuteny stiahnut si aplikaciu GLS a nasledne ma nutili sa registrovat!!!! registrovat sa mi nepodarilo ani na 15 pokus! Vynervovany a velmi rozculeny som odisiel od alzaboxu prec! Podotykam aj zamestnanci v Alze sa mi snazili pomoct s registraciou a tiez sa im to nedarilo ak by chcel niekto tvrdit ze ja som to nevedel.... Tiez krutili hlavami ze co je to za blbost!!!!
    Pytam sa ako je mozne ze po zadani pin kodu som nemohol hned zaplatit kartou, ale este ma sikanovali stiahnutim aplikacie, registraciou atd... Nikdy viac tento obchod a nikdy viac GLS!!!!!!!!!
    Tento divny obchod rozhodne nikomu neodporucam!!!!

Bez problémov v poriadku

vzorné písemné jednání obchodníku, děkujeme

• Ponúkajú tovar ktorý reálne nemajú

• Bezproblémové nakupovanie.

Rychlost dodania

• Farba na obrázku bola zelená, na prišiel ďalekohľad čierny.

• Výhoda obchodu je, že majú aj kamennú predajňu v Bratislave ktorú môžete navštíviť ak potrebujete poradiť pripadne si tovar pozrieť naživo. Aj osobný odber je výhoda.
    • Nevýhody som nezistila

Profesionálny prístup, ochotný a milý personál, som spokojná.

Tovar nebol skladom ale po telefonickom dohovore s majitelom povedal ze tovar bude naskladneny za 3 dni. Mal pravdu. Tovar bol na 4 den u mna. Paradicka ;-)

• Tri balíky objednané ale 1 nedorazil, aspoň dorazili dva

Objednali sme objednávku bankovým prevodom , pán nás kontaktoval ohľadom toho,že balík rozdelia nakoľko išiel z dvoch skladov a že nám pošle faktúry. Prišla iba jedna faktúra a prvý balik prišiel. Následne sme nedostali žiadnu informáciu o tom či ten druhy balik vlastne príde. Balík z neznámeho dôvodu bol zmenený na dobierku bez udania dôvodu. Nevedeli sme či balik odoslali tak sme urobili druhu objednávku a doplnili sme to o dva produkty. Potom ako sme tam deuhy krát volali lebo nám prišla informácia že kuriérska spoločnosť nám doručuje ten druhý balik v ktorom už bola jedna položka , ktoru sme objednali v poradí treťom balíku. Majú tam neskutočný chaos a na maily neodpisujú. Prístup k zákazníkovi je velmi chabý nakoľko som v tomtosektore pracovala a viem ako to funguje ..

• Rýchle dodanie, spolahlivost

Komunikace

rychlost spokojnost

Ďakujem

Som spokojny a bez vyhrad

Slušná a korektná komunikácia. Tovar najprv nebol dostupný, potom ho promptne zohnali a rýchlo dodali.

• Ceny
    • Rýchlosť dodania

Bol to môj prvý nákup, ale som maximálne spokojný. Tovar dorazil rýchlo a bol dobre zabalený.

• Rýchle dodanie , priehľadný eshop

super komunikácia, rýchle dodanie,