Ochotný personál, skvelé poradenstvo, rýchle dodanie, ďakujem.

Moja skusenost s obchodom je vynikajuca - vysli mi v ustrety: ochotne mi odpovedali ma moje otazky a prisposobili stavbu pocitaca na taky, aky presne chcem. Pocitac prisiel v poriadku, dokonca este vykonnejsi (a aj krajsi ;) ) ako sme cakali.
    Som velmi spokojna a naozaj dakujem.

Top. Maximalna spokojnost.

V danej dobe bolo všetko v poriadku

Velmi dobra cena a komunikacia. Celkovo spokojnost.

• Super pristup

• Dobrá komunikácia
    • Dodržať dodacie termíny
    • Profesionálne tipy

• Ochota personálu
    • Ceny
    • Kvalita
    • Rýchlosť dodania/poskladania/objednania

Vyskladal som si pc v ich konfigurátore (ktorý je veľmi dobre a prehľadne spravený, zvládne hocikto) a odoslal objednávku. Ešte v ten deň mi telefonovali, že za tú istú cenu mi dokážu vyskladať ešte lepší pc, lebo tam som si dal zbytočne drahý komponent, tam je teraz taká akcia na súčiastku atď. Behom týždňa od objednania som mal poskladaný pc už doma a šlape jak hodinky. Inde už veci ohľadom PC riešiť nebudem a ani nechcem a odporúčam každému.

• Dobrá komunikácia. Vzhľadom k trvalej nedostupnosti tovaru mi boli ponúknuté alternatívy, ktoré mi však kvôli špecifickým požiadavkam nevyhovovali.
    • Tovar bol v ponuke ako dostupný napriek tomu, že to tak nebolo a jednalo sa o tovar,ktorý bol problém zohnať aj inde.

• -moznost poskladat si vlastnu PC zostavu
    • -cena
    • -rychlost
    • -kompetentnost

Skvely pristup k zakaznikovy, super ceny, rychlost vybavenia objednavky...
    Personal ma kontaktoval hned po zaslani objednavky (zostavenie pc zostavy) a prekonzultoval so mnou vsetky objednane komponenty a odporucil vhodnejsie alternativy. Po cely cas vybavovania bola komunikacia s obchodom na velmi vysokej urovni.
    Za seba mozem jedine odporucit!

• - posobil na mna doveryhodne
    • - nemozem odporucat nakolko zo strany obchodu nabola na objednavku ziadna reakcia

- s nakupovanim cez internet som zalial mal dobre skusenosti, v tomto pripade ide prvy krat, ked zo strany som nedostal ziadnu reakciu samozrejme ani tovar
    - uznate, ze nie je dovod odporucat nakup u vas
    - uvedene ale neznamemna, ze budem tomuto obchodu robit zlu reklamu, mozno iní maju lepsie skusenosti

• Rychlost a poctivost

Bezpecny nakup dobra kvalita productu jsem spokojeny doporucuji vsem

super, spokojnost

• Pre mna bola obrovská výhoda ze nemali problém poslať mi objednávku do UK

Som veľmi spokojný s nákupom , nemali žiadny problém so zaslaním objednávky do UK , výborná mail-ova komunikácia a zaslanie ešte v ten deň

• RYchle osobne vyzdvihuntie, vynikajuce ceny
    • Úzky a plytký sortiment

Odporúčam

• PODVOD. POZOR, PREDAVAJU NOTEBOOKY S INYMI PARAMETRAMI AKO UVADZA VYROBCA, NAPR. NOTEBOOK T6P25ES MAJU BEZ SSD DISKU

Pravedpodobne notebooky s vybratymi vnutornostami, neodporucam

Reakcia obchodu MegaComputer

Po kontrole vami spomenutých faktov bolo zistené že je chyba v popise produktu a spomínaný notebook obsahuje SSD disk 256GB, Chybu v popise produktu sme teda napravili a ďakujeme za upozornenie. Žiadne "notebooky s vybratými vnútornosťami nepredávame"

• Komunikacia,rychlost,spolahlivost

Perfektný