• Ani po reklamácii nedodania produktu, zatiaľ sa Medplus neozval prečo stále nemám dodaný produkt,aj po reklamácii som dostal odpoveď, že produkt bude neskoršie(prečo mi to neoznámili sami!!), sľúbili , že mi to vybavia hneď ako produkt príde( malo to byť v stredu),zase neviem kde to viazne!

Reakcia obchodu Medplus

ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu a nedorozumenie s omeškanou dodávkou vášho tovaru. Na váš podnet sme odpísali na základe informácií, ktoré boli v danom čase dostupné. IUD však do dnešného dňa nemáme skladom, takže vašu pôvodnú objednávku nevieme dodať. Máme v ponuke rôzne IUD a pokiaľ potrebujete urgentne dodávať tovar, je potrebné si vyberať z tovaru, ktorý je skladom. Verím, že dohodnuté riešenie po telefonickom dohovore je postačujúce a nenaštrbí našu ďalšiu spoluprácu.

Váš MED+

Ešte nedostala som pdjednaný tovar.

Reakcia obchodu Medplus

v momente nákupu nebola jedna položka skladom a vzhľadom na to, že ste si priali zaslať objednávku kompletnú, teda po naskladnení chýbajúcej položky, tak sme neboli schopní objednávku vybaviť skôr. Akonáhle chýbajúci tovar doskladníme, ihneď Vám kompletnú objednávku odošleme.

Váš MED+

Tovar napriek urgencii mi neprišiel.

Reakcia obchodu Medplus

ďakujeme za recenziu, aj takéto hodnotenia nás posúvajú dopredu. Vieme, že na našej strane prebehlo všetko v poriadku. Vaša objednávka bola v deň prijatia aj odoslaná. K pochybeniu došlo na strane prepravnej služby, čo budeme riešiť, aby sa to neopakovalo. Za vzniknutú situáciu sa v ich mene ospravedlňujeme a zostávame s pozdravom.

• Neochota
    • Zavádzajúce informácie
    • Nepríjemný prístup

Nakupovali sme v tejto firme naposledy!!!

Po objednávke v Med+ nás pani z tejto firmy telefonicky kontaktovala že je potrebné uviesť IČO firmy s čím samozrejme nebol problém. Uvádzam že sme oficiálna predajňa s predajom - testovacích súprav, konečnému spotrebiteľovi.
    Následne nás varovala že IČO bude preverené.
    Ako keby išlo o podvod u nich nakupovať. Následne sme pani znova informovali že sme oficiálna predajňa a samozrejme IČO dopošleme v e-mailovej komunikácii. S čím nesúhlasila a vyjadrila sa po prvý raz citujem “Potrebujem IČO so zdravotníckeho zariadenia.”
    Keby to uviedla ako prvé alebo to mali uvedené ako podmienku v objednávke, rozumiem. No nestalo sa tak, nerozumieme tomuto prístupu.

Boli sme nútený objednať CRP testy v množstve vyše 200ks z inej predajne.

Reakcia obchodu Medplus

pracovníčka, ktorá spracovávala Vašu objednávku postupovala správne. CRP testy, ktoré ste mali v objednávke sú určené pre zdravotnícke zariadenia. Danú informáciu vidíte v každom kroku objednávky. Pre Vás je vhodný CRP test na domáce testovanie. Je nám ľúto, že svoju nespokojnosť interpretujete neobjektívne.

Ďakujeme za porozumenie a pochopenie, že daný produkt je pre zdravotníkov.

S pozdravom MED+

chcel som zakúpiť CRP testy 10ks, objednávka prebehla dobre, ale nakoniec mi obchod zavolal, že sú nepredajné pre bežných občanov, pri objednávaní som si žiadnu výstrahu nevšimol. Kritizujem aj obchodnú politiku, 10ks testov za 24,- Eur pre lekárov ale pre obyčajných smrteľníkov 1ks za 11,- Eur...

Reakcia obchodu Medplus

objednávka na CRP test Vám bola zrušená, nakoľko nákup tohto produktu umožňuje iba zdravotníckym zariadeniam. Upozornenie je zobrazené aj na našom eshope. Tiež sa riadime nariadeniami, ktoré nám dal samotný výrobca testov, ako aj cenovou politikou, pri ktorej nákupnú cenu určuje výrobca.

Váš MED+

Objednávka neprišla kompletná, ale vyfakturovaná bola cela. Prišiel nám tovar, ktorý sme si neobjednali.
    Komunikácia so zamestnankynami bola absolútne neprofesionálna a zdĺhavá.

Dobrý deň, pani doktorka,

ospravedlňujeme sa za chybu, ktorá sa stala na našej strane. Riešenie zamestnankýň bolo podľa postupov. Hneď sme zabezpečili presmerovanie balíka na vašu adresu a rukavice vám budú dodatočne doručované. Tovar, ktorý ste si neobjednali sme vám na vašu žiadosť dofaktúrovali.

Váš MED+

• Tento e shop je iba pre zdravotnikov.Zrusil mi objednavku nakolko som len obycajny clovek.V inom eshope tieto testy objednate bez problemov.

Reakcia obchodu Medplus

Vaša objednávka na CRP test vám bola zrušená, nakoľko nákup tohto produktu umožňuje iba zdravotníckym zariadeniam. Upozornenie je zobrazené aj na našom eshope. Ponúkame široký sortiment aj pre nezdravotníkov, ako aj domáci CRP test. Mrzí nás, že svoju nespokojnosť takto interpretujete.

• Zamietnutá objednávka

Reakcia obchodu Medplus

veľmi nás mrzí Vaše neobjektívne hodnotenie nákupu. Chceli ste nakupovať položky, pri ktorých je uvedené, že ich predaj je len pre zdravotnícke zariadenia. Daný tovar je určený len pre zubných lekárov a technikov. Toto obmedzenie sa však deje pre bezpečnosť zákazníkov a nám to ukladá zákon. Neodborným ošetrením môže dôjsť k trvalému poškodeniu. Preto sú dané položky predávané len odborníkom.

Ďakujeme za pochopenie.

Niektorý tovar predávajú len lekárňam. To na základe akého nariadenia? To sú lieky na predpis? Že pozdravujem pána majiteľa. )))
    Potom to nepropagujte na Heureke.
    Kúpim inde. A keď odrátam DPH, mám približne tú istú cenu. Odporúčanie - Predávajte len zdravotníckym zariadeniam.

Reakcia obchodu Medplus

CRP test sme Vám nepredali, nakoľko nemáme oprávnenie od dodávateľa poskytovať ho na ďalší predaj. Z tohto titulu je na našej web stránke uvedené, že daný produkt je určený pre lekárov - konečných spotrebiteľov. Túto informáciu ste mali od kolegyne a mrzí nás, že svoju nespokojnosť takto interpretujete.

Ďakujeme za pochopenie.

Všetko dobre až na donáškovou službu in time, veľmi nespoľahlivé dodanie, tovar sme zatiaľ neobdržali, Kurier sa tvári ženám nevie nájsť hoci iné donáškové spoločnosti bez problému doručia všetko.

Dobrý deň, pani doktorka,

jednanie kuriéra prepravnej spoločnosti nás veľmi mrzí a je nám naozaj ľúto, že je to dôvod neodporúčania nášho obchodu ďalším zákazníkom. Veríme, že ostatné naše kroky v priebehu objednávky boli v poriadku.

Váš Medplus