• Ojebavaci, predavaju faky.

Výhoda nie je.
    Bol doručený fake a na peniaze čakám už od 18.12.2017 avšak zatiaľ márne. Dúfam, že peniaze vrátia čoskoro keďže im vrátený tovar dorazil obratom.

• Ostuda.parfem ktory som si objednal nema nic spolocne s originalom.pekne zabaleny ale parfem vo vnutri úplne iný.tital fake!!! Ostuda!!!

Jedna veľká ostuda!!!!! zavrieť takých to ľudí!!!

• žiadna
    • Sú to podvodníci, ktorí by mali ísť sedieť do chládku

Parfémy Chloé a Paco Rabane, ktoré som objednal ako darček na Vianoce a chcel som tým potešiť svojich blízkych, tak prišli nevydarené napodobeniny a tým pádom obrovské sklamanie. Tovar sa nedá vrátiť, lebo pán Škodováček zrušil stránku a neodpovedá na maily ani na telefonáty. V najbližšej dobe sa obrátim na políciu a podám trestné oznámenie na toho kvázi podnikateľa. Vždy som si myslel, že portál Heuréka propaguje len overené firmy, ale som sa veľmi sklamal a podľa Heuréky si už neobjednám ani špendlík !

• Boli to napodobeniny.

• Parfum bol dodaný, ale Nejedná sa o originál parfum, úplne iná vôňa, je to fake!! Neodporúčam

bol to fake. S tým parfumom čo som objednával to nemá nič spoločné. nasrali ma neskutočne resp. osobu pre ktorú som to objednával a to je ešte horšie. dal by som ich zavreť!

• NEORGINÁLNE VOŇAVKY
    • PODVODNÍCI

poslali napodobeninu orginálov,nepodarky PODVODNÍCI

• Neskutočný podvod! Nehoráznosť takto okrádať ľudí a pritom sa v priebehu niekoľkých dní zbaliť a zrušiť firmu, čiže sa nedá kúpený fejk ani reklamovať! Čudujem sa, že portál Heureka takúto firmu propagoval! Maximálna nespokojnosť!

• Predávaju falzifikáty !!!

• Vonavky su velmi slabe napodobeniny!!

Nekupovat!!!

• Prišiel mi tovar v poriadku ale už podľa balenia dcéra zistila že ide o feik a vôňa s originálom nemá nič spoločné.

• sú to fejky, nemajú hodnotu ani 1 euro!!! fuj, to je ostuda.

Otras, nechapem ako moze byt tento obchod na heureke!!!!! Objednala som parfemy pre celu rodinu na vianoce a uplny humus, pokazili mi cele vianoce, hanbila som sa ked vsetci odbalili darceky, vsetko to boli napodobeniny, som znechutena, dala som za 9 parfemov 500 eur a nemalo to hodnotu ani 5 eur. Úplne som sa hanbila...
    Chcem napísať na heureku, nech odstránia tento obchod z ponúk, lebo som sa spoliehla, že keď je tam, bude to fungovať.
    K nim sa asi nedovolám, keď sa mi nedá dostať už ani na ich stránku, takže to by som im zbytočne niečo písala alebo hovorila, lebo parfémy späť posielať nebudem, musela by som ich všetky zobrať, komu som ich darovala.
    No som sklamaná...
    NEKUPUJTE ODTIAĽ ŽIADNE PARFĚMY!!!! SÚ TO NAPODOBENINY!!!!!!!

• Prišla napodobenina parfumu

• Stránka neexistuje,email je nefunkčný, objednané parfémy sú fake 3 triedovej skupiny, parfémy dom vrátila späť na adresu a očakávam vrátenie 70€ späť.Inak to budem riešiť súdnou cestou.
    • Je nepochopitelné,že takýmto neovereným klamárom dovolia predávať na Heureke.

Stránka neexistuje,email je nefunkčný, objednané parfémy sú fake 3 triedovej skupiny, parfémy dom vrátila späť na adresu a očakávam vrátenie 70€ späť.Inak to budem riešiť súdnou cestou.Je nepochopitelné,že takýmto neovereným klamárom dovolia predávať na Heureke.

• Nejedna sa o vonu, ktoru som objednal
    • Absolutna vona

Dodali mi iny tovar. Po telefonickom rozhovore - reklamacii som im tovar zaslala spät. Ale zasielka sa mi vratila, ze adresat neznamy. Cize nemam tovar, kt. som si objednala. A telefonicky kontakt predajcu je nedostupny.

• Prisiel mi email ze tovar je odoslany ani po 6 dnoch tovar nedorazil na moj email nereagovali
  • Je to falzifikat neviem preco im dovolia predavat na heureke.

• Ziadna komunikacia tovar nedodany

Katastrofa