• Vonavky su velmi slabe napodobeniny!!

Nekupovat!!!

• Prišiel mi tovar v poriadku ale už podľa balenia dcéra zistila že ide o feik a vôňa s originálom nemá nič spoločné.

• sú to fejky, nemajú hodnotu ani 1 euro!!! fuj, to je ostuda.

Otras, nechapem ako moze byt tento obchod na heureke!!!!! Objednala som parfemy pre celu rodinu na vianoce a uplny humus, pokazili mi cele vianoce, hanbila som sa ked vsetci odbalili darceky, vsetko to boli napodobeniny, som znechutena, dala som za 9 parfemov 500 eur a nemalo to hodnotu ani 5 eur. Úplne som sa hanbila...
    No som sklamaná...
    NEKUPUJTE ODTIAĽ ŽIADNE PARFĚMY!!!! SÚ TO NAPODOBENINY!!!!!!!

• Otras, nechapem ako moze byt tento obchod na heureke!!!!! Objednala som parfemy pre celu rodinu na vianoce a uplny humus, pokazili mi cele vianoce, hanbila som sa ked vsetci odbalili darceky, vsetko to boli napodobeniny, som znechutena, dala som za 9 parfemov 500 eur a nemalo to hodnotu ani 5 eur.
    • Chcem napísať na heureku, nech odstránia tento obchod z ponúk, lebo som sa spoliehla, že keď je tam, bude to fungovať.
    • K nim sa asi nedovolám, keď sa mi nedá dostať už ani na ich stránku, takže to by som im zbytočne niečo písala alebo hovorila, lebo parfémy späť posielať nebudem, musela by som ich všetky zobrať, komu som ich darovala.
    • No som sklamaná...

NEKUPUJTE ODTIAĽ ŽIADNE PARFĚMY!!!! SÚ TO NAPODOBENINY!!!!!!!

• spolahlivy

• Prišla napodobenina parfumu

• Stránka neexistuje,email je nefunkčný, objednané parfémy sú fake 3 triedovej skupiny, parfémy dom vrátila späť na adresu a očakávam vrátenie 70€ späť.Inak to budem riešiť súdnou cestou.
    • Je nepochopitelné,že takýmto neovereným klamárom dovolia predávať na Heureke.

Stránka neexistuje,email je nefunkčný, objednané parfémy sú fake 3 triedovej skupiny, parfémy dom vrátila späť na adresu a očakávam vrátenie 70€ späť.Inak to budem riešiť súdnou cestou.Je nepochopitelné,že takýmto neovereným klamárom dovolia predávať na Heureke.

• Podvodníci poslali neorginálne parfémi
    • olupuje sa obal,tečie a zle voní
    • Stránka nefunguje stratili sa

Nikdy viac

• Katastrofa,obyčajné svine....čo predávajú fejky...objednala som dva parfemy za 110 eur ako darceky k Vianociam....po otvoreni katastrofa!!!A hlavne,že ani stránka už nefunguje...!!!!Ved karma je zdarma a každého dobehne!!!!!

Hanba,že HEUREKA takéto neoverené stránky vôbec zverejní!!!!!

• lakave ceny
    • parfem nema nic spolecne s originalom.Podla mna dobre spracovany a zabaleny "fake". Objednal som si Chanel vonu.. po chvili sa vona uplne stratila. Tento "fake" ma stal ma cez 80 E.
    • Bol to darcek k Vianociam.. Manzelka bola velmi smutna

Neodporucam nakup !!!!!!
    Parfemy su predrazene napodobeniny!!!

• Nejedna sa o vonu, ktoru som objednal
    • Absolutna vona

• Fake fake fake

Najskôr to vyzeralo všetko fajn, po rozbalení vône chloe bol jemne prasknutý flakón na vrchu, na spodku etiketa z edt 100ml pritom na skatulke aj v objednávke je edp 75ml, jemne iná farba

• Široký sortiment
    • Najlepšie ceny
    • Rýchla doba dodania
    • Neprišiel mi žiadny mail ohľadom aspoň približného dátumu dodania

Momentálne najvýhodnejší obchod, ja osobne som neveril tým záporným recenziám čo sa tu objavili, očividne pochabé ťahy predraženej konkurencie .

• Dobra cena, velky vyber, prehladna stranka, ryxle dodanie
    • Nemoznost platit kartou/paypal a pod
    • Pri cene parfumu mohlo byt dodanie zadarmo...

Odporucam, dobre ceny, velky vyber, ryxle dodanie...
    Neda sa platit kartou ci paypalom...

Dodali mi iny tovar. Po telefonickom rozhovore - reklamacii som im tovar zaslala spät. Ale zasielka sa mi vratila, ze adresat neznamy. Cize nemam tovar, kt. som si objednala. A telefonicky kontakt predajcu je nedostupny.

• Vôbec nič
    • Fejk v čudnom baleni podobnom originalu, tekutinu vo ,,flakone " sa ani nesnažili ,,niečim " parfumovat...

Žiadna hviezdička

zlákala ma najnižšia cena z ponuky internetových obchodov na Heureke!

• rýchlosť a kvalita

• Pisal som mail este 19.decembra a este stale nedostal som odpoved

X

• Prisiel mi email ze tovar je odoslany ani po 6 dnoch tovar nedorazil na moj email nereagovali

• Nemal som žiadnu odpoveď o tom že moja objednávka bola prijatá a zaregistrovaná.