vam asi jebe,zrusili ste objednavku a chcete hodnotenie

Reakcia obchodu Mavexshop.eu

omlouváme se za zrušení objednávky, ale objednal jste si 5ks přívěsků proti blechám a klíšťatům a skladem byl poslední jeden kus

tým MAVEXSHOP.EU

• Pri preberani obal bol poskedeny , po zapnuti dve ziarovky uz nesvietili a zlomeny je vonkajsi kryt . Kurierovi sme hovorili ze je obal poskodeny a on povedal aby sme zavolali telefonicky. Chceli by sme Vás prosit o vymenu tovaru. Takyto problem sme este nemali s internetovym obchodom to je prvy pripad. Dakujem za pochopenie !

Reakcia obchodu Mavexshop.eu

velice mě mrzí, že jste měli problém s dodáním zboží, ale to není naše chyba - to je jednoznačně chyba dopravce.
    Bohužel je škoda, že jste nás nekontaktovali telefonicky, nebo rovnou poškozenou zásilku nepřevzali. Každopádně nic se neděje, celou věc samozřejmě vyřešíme i tak k Vaší spokojenosti.
    Zašlete nám do emailu fotografie poškození, balení a naskenovaný doklad o převzetí s výhradami (poškozeným balení). My celou věc dořešíme s dopravcem a Vám dodáme nové nepoškozené zboží.

tým www.mavexshop.cz

• Dve z troch vecí dodané iné.
    • Aj napriek upozorneniu, že sú to iné produkty a iné ceny, stále si rozprávajú svoje...
    • Jednoducho bordel na stránke, nesedí popis, foto a ceny.
    • Prišlo, že mám ohodnotiť produkty, ktoré vlastne neprišli...
    • Neodporúčam!

Pane *meno editované*,

mrzí nás Vaše nespokojenost, ale z naší strany nedošlo k žádnému pochybení. My jsme Vám poslali vše řádně a přesně to co jste si objednal. Celou věc jsme s Vámi řešili v emailové komunikaci a doložili, že je vše v pořádku. Přece není špatně, že na stránkách nabízíme i jiné zboží, které je podobné.

tým mavexshop.eu

• Zlodeji. Predávajú čínske napodobeniny. A ešte uvádzajú že tovar je originál, len obal je vyrobený z lacnejších materiálov.
    • Fuj nikdy viac

• Vôbec mi tovar nedošiel

Reakcia obchodu Mavexshop.eu

objednala jste si zboží které nebylo skladem "NA DOTAZ". Obratem po objednání jsme Vám zaslali email, kde se dotazujeme, zda chcete objednávku evidovat. Do dnešního dne jsme od Vás nedostali žádné vyjádření.
    Omlouváme se, ale bohužel nejsme schopni dodat zboží které nemáme.

• Tovar bol rýchlo doručený
    • Tovar nezodpovedá svojej kvalite,doručená batéria do mobilu sa veľmi rýchlo vybíja,nedrží požadovanú kapacitu,pri používaní internetu je za 2 hodiny úplne vybitá

• Zásielka mi prišla z mesta kde žijem. Kuriérom. Zbytočne som platila za dodanie keďže som si mohla ísť kúpiť tovar osobne.
    • Stránku nemajú zabezpečenú a pri vypĺňaní osobných údajov môžu byť dáta odchytené. Keby ma tovar nevyšiel najlacnejšie na tejto stránke isto by som si ho neobjednala už len kvôli tomuto.

Zle

• Batéria je zlá :( Nedá sa nabiť na viac ako 80%. Tovar idem reklamovať. Inak spolupráca s eshopom zatiaľ OK
  • Bateria HB4342A1RBC Huawei Baterie 2200mAh Li-Ion (Bulk mi bola dorucena avsak v telefone je nedobijatelna na viac ako 40 percent preto nie som spokojny ani sused ,ktoremu som ju zabezpecil kupil s pozdravom
    Ing O.Popovic

• Baterie nedrzia svoju kapacitu
    • Mali by mat datum vyroby0

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí zda máte nějaký problém se zbožím dodaným naší společností. Zašlete zboží k nám na reklamaci a my Vám ji obratem vyřídíme.

tým www.mavexshop.eu

• Objednavka a dorucenie tovaru prebehli velmi rychlo.
    • Nizka cena tovaru.
    • Poplatky za dorucenie (4,90 eur) a dobierku (2,20 eur).
    • Pri reklamacii clovek posiela balik do Ciech (8 eur).

Pokial clovek dostane funkcny produkt tak vsetko ok, cena bola vyhodna. Pri chybnom produkte vsak rychlo olutuje nakup z Ciech, kedy zaplati za balik do Ciech 8 eur (pri vrateni alebo reklamacii). Tak sa moze stat, ze clovek za 25 eurovy produkt zaplati navyse kludne 15 eur a to este nemusi byt reklamacia uznana, kaslem na to.

Reakcia obchodu Mavexshop.eu

velice nás mrzí, že máte problém s produktem Samsung. Zboží zašlete k nám na reklamaci, my se ji pokusíme obratem vyřídit k Vaši spokojenosti.
    Samozřejmě náklad na reklamaci k nám Vám bude proplacen.

tým www.mavexshop.eu

tovar nebol dodaný

Vážený zákazníku,
    omlouváme se za pozdní dodání prostřednictvím Slovenské pošty, ale bohužel toto je situace kterou nejsme schopni ovlivnit.
    Navíc Vaše objednávka byla provedena až v den, kdy jsme již negarantovali dodání do Vánoc. Zásilku jsme odeslali hned první pracovní den po objednání a Slovenská pošta Vám ji doručila první pracovní den po svátcích.