Tovar bol rychlo a v poriadku doruceny, poriadne zabaleny. Velka ponuka matracov v roznych velkostiach. Obchod mozem len odporucit.

Reakcia obchodu matraCentrum SK, s.r.o.

Ďakujeme za nákup aj za vaše hodnotenie.

Prajeme zdravý a ničím nerušený spánok.

• Kvalitný tovar
    • Dobre zabalený tovar pri preprave kuriérom
    • Dlhšia dodacia doba 2-3 týždne

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

dlhšie dodacie doby nás veľmi mrzia. Aktuálne je to spôsobené veľkým počtom objednávok a maximálnym zaťažením vo výrobe. Robíme všetko preto aby sme dodacie doby na matrace a rošty skrátili na pôvodných 5 prac. dní.

Prajeme zdravý spánok a ničím nerušené sny.

Tím matraCentrum Sk.

Za mňa spokojnosť s cenou, kvalitou aj s doručením tovaru. bol to už druhý nákup, a určite nie posledný.

Reakcia obchodu matraCentrum SK, s.r.o.

Ďakujeme za nákup(y) aj za vaše hodnotenie.

• Ok

Reakcia obchodu matraCentrum SK, s.r.o.

Ďakujeme za nákup aj za vaše hodnotenie.

Dlhé čakanie,minimálna komunikacia

Dobrý deň.

Mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť.

Dodacia doba na Vami objednaný tovar je 5 až 10 pracovných dní a túto dodaciu dobu dodržíme. Matrace expedujeme dnes t.j. 7 pracovný deň od vytvorenia objednávky. Dodacia lehota je uvedená na stránke pri každom produkte. V prípade meškajúcich objednávok o tom zákazníkov informujeme mailom.

Pevne verím, že napriek dlhšiemu dodaniu, budete s matracmi spokojní.

Tím matracentrum SK

• Spoľahlivý predajca

Tím matraCentrum Sk.

Rošty sú ok a hlavne zložené .

Reakcia obchodu matraCentrum SK, s.r.o.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a prajeme príjemné sny.

Odporucam

Tím matraCenturm Sk.

• 8,8 za dopravu toptrans za maly vankusik a nakoniec to donesie in dopravca…

Obchod neodporucam. Slusne som im pisala, ci mi detsky vankusik vedia poslat akokolvek inak, nakolko na stranke uvadzaju dopravu toptrans za 8,8, pricom v dnesnej dobe by to bolo lacnejsie s akymkolvek inym prepravcom. Samozrejme, ze mi nevyhoveli. Takze za vankus ktory stal 11€ som zaplatila s dopravou 20€. A cuduj sa svete, priniesol mi ho uplne iny dopravca ako akeho uvadzaju, cize ich to urcite nestalo 8,8€. Len tolko. Obchod neodporucam. Este spomeniem, ze dodanie tyzden. Pri tej cene to tu malo byt prvou triedou

Dobrý deň.

Na dopravu doplnkov a vankúšikov používame prepravnú spoločnosť GLS a za dopravu účtujeme 4,20 € s DPH, pri objednávkach s hodnotou nad 150 € poskytujeme dopravu zdarma.

Zrejme ste si pri uzavretí objednávky zvolili nesprávneho prepravcu. Na daný vankúšik sme po vašej negatívnej skúsenosti pridali filter, aby nebolo možné zvoliť si drahšiu dopravu. Žiaľ neevidujeme Vašu žiadosť o zmenu ceny dopravy, v tomto prípade by sme Vám samozrejme vyšli v ústrety, pretože tento typ tovaru bežne posielame za sumu 4,20 € s DPH.

Prepravnú spoločnosť Toptrans využívame na prepravu roštov a nerolovaných matracov, pretože spoločnosť GLS nedoručuje balíky s rozmerom nad 160 cm. Viac o podmienkach dopravy nájdete na našom webe: https://matracentrum.sk/doprava-a-platba.html

Doručenie Vami objednaného vankúšika je od 5 prac. dní, tak ako je uvedené na stránke.

Do 48. hodín doručujeme iba tovar, ktorý je skladom a je označený štítkom do 48. hod.

Veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť s nákupom u nás, ale dopravu si v košíku volíte Vy. Dodacie doba uvedená na stránke (5 prac. dní) bola z našej strany splnená. Pevne veríme, že aj napriek negatívnej skúsenosti s cenou dopravy, budete s produktom spokojná.

S úctou a pozdravom,
    Tím matraCenturm Sk.

• Rýchle vybavenie objednávky, dobrá komunikácia

Reakcia obchodu matraCentrum SK, s.r.o.

Ďakujeme za vaše hodnotenie.

Tím matraCentrum Sk.

Druhý nákup v tomto a úplná spokojnosť.

Reakcia obchodu matraCentrum SK, s.r.o.

Ďakujeme za opakovaný nákup aj za Vaše hodnotenie.

Tím matraCentrum Sk

Rýchle a jednoduché objednavanie

Reakcia obchodu matraCentrum SK, s.r.o.

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie a prajeme sladké sny :)

Tím matraCentrum Sk

• Vm poriad Li

• Komunikácia super

Spokojná s doručením veľmi odporúčam všetkým

Reakcia obchodu matraCentrum SK, s.r.o.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie :)

dobrá komunikácia obchodu

Ďakujeme :)

• Predajca komunikoval , rýchle dodanie
    • Prišiel mi tovar úplne iných rozmerov aký som objednala, bohužiaľ ma tlačí čas tak som nemohla dat reklamovať ..

Dobrý deň.

Prosím ak Vám bol doručený neprávny tovar, resp. tovar nesprávnych rozmerov neváhajte nás kontaktovať a chybu napravíme.

Ak došlo k zámene rozmerov, veľmi sa za to ospravedlňujeme, no bohužiaľ sme tiež len ľudia a nie sme neomylní.
    Keď nám nenahlásite problém, nevieme ho vyriešiť. Prosím čím skôr sa obráťte na našu zákaznícku podporu, aby sme mohli vzniknutú situáciu vyriešiť k Vašej spokojnosti.

Tím matraCentrum.

Dobrý deň.

Na základe Vašej recenzie sme preverili stav Vašej objednávky. V poznámke ste mali požiadavku na rozmery, ktoré nemáme v ponuke. Dostupná šírka lamiel je 35 alebo 32 mm, voliteľná ja iba dĺžka. Šírka lamiel je na stránke špecifikovaná.

Lamely široké 50 mm nebolo možné doručiť, pretože takéto lamely nemáme v ponuke.

Ďakujeme za pochopenie.

Tím matraCentrum.

• Tovar na mieru

celková spokojnosť od A až po Z

Doručenie ,5-10dní bolo dodržané.

• Veľmi dobrá komunikácia s obchodo a všetko čo bolo dohodnuté bolo bolo splnene

Obchod reaguje rýchlo,vyborne komunikuje so zákazníkom,vie dobre poradiť,oznamuje dopredu čo ma zákazník ocakavat