Perfektné, rýchle doručenie, odporúčam aj z dôvodu vysokej kvality produktov.

Rýchlo, zodpovedne, až domov priamo od predajcu (nie cez prepravnú spoločnosť), vodič navrhol, že počká, kým tovar skontrolujem, či je všetko tak ako som objednala.

• Tovar mal prísť do dvoch týždňov, prišiel oveľa skôr.
    • Napriek tomu, že v čase objednávky nebola akcia, obchod mi zaslal k matracu ako darček vankúšik. Veľmi oceňujem!
    • Používame matrace Vegas už 10 rokov, postupne dokupujeme celej rodine a všetci sme nadmieru spokojní.

Nie je.

mame sa na ňom dobre spí

spokojnost

• kvalitný tovar
    • promptné jednanie
    • dobré ceny
    • spoľahlivosť

• Kvalita, kvalita, kvalita
    • Krásne, funkčné matrace
    • Trošku vyššia cena, ale určite sa oplatí priplatiť si

Dlhoročné skúsenosti s ich matracmi ma presvedčili, že už iné ani nepozerám. Večer ma môžu bolieť kríže, ráno vstanem a po bolesti ani chýru.

• Dodacia lehota 14 dni ubehne o 2 dni a stale ani info o doruceni, oneskoreni... nic

Reakcia obchodu Matrace Vegas

Vážený zákazník,

ospravedlňujeme sa za nepríjemnosť. Preveríme, kde sa stala chyba a postaráme sa o nápravu a urýchlené doriešenie objednávky k Vašej spokojnosti.

• Online chat velmi pohotovy a napomocny
    • Skutocni odbornici na matracs
    • Rozsirene poradenstvo aj pre vyber rostu a materialu pre matrac

Matrac prisiel iba dnes ale ide omoj druhy nakup u Vegas matrac splnil moje ocakavanie co sa tyka tuhosti, kupila som tuhost t4 pre dospievajucu dceru, sama mam tastickovy matdac sice mam pocit, ze casom kokos trocha makkne, dalsi matrac pre seba by som si uz vybrala latexovy, ale urcite opat u vegas, lebo mam istotu v poyuzitych materialoch

Spokojnosť

Bezproblémová objednávka, príjemné jednanie a rýchle dodanie tovaru.

• Výber aj špeciálnych matracov
    • Kvalitné produkty
    • Celkovo spokojnosť s nákupom

Nakoľko mám zdravotné problémy, potreboval som špecifický matrac aj so špecifickým rozmerom. Vo vegas mi skvelé poradili a som rád, že som sa rozhodol pre nich. Spĺňa presne to, čo som od kvalitného zdravotného matraca očakával. Ďakujem!

• Ochota a ústretovosť
    • Výborné matrace

Na matraci spím tretiu noc a je úžasný. Pri nákupe všetko prebeho na jednotku. Od výberu matraca s ktorým mi pomohli po telefóne, veľmi ochotná pani sa mi venovala vyše hodiny, cez objednávku a komunikáciu so zamestnankyňou, ktorá bola tiež veľmi milá, až po dodanie. Ešte aj vodič bol milý a ochotný. Takto si predstavujem služby zákazníkom.

• Veľmi pekný prístup k zákazníkovi

• Skvelý servis,rýchle dodanie tovaru, výborná komunikácia s dorucovatelom,výborný matrac

• Veľmi milý a odborný prístup. Telefonicky všetko vybavené

Výborná komunikácia na všetkých úrovniach predaja a doručenia.

• Kvalitný tovar, rozumná cena, rýchle dodanie, veľmi príjemná komunikácia a ochota zo strany predajcu aj dopravcu. Spokojnosť!

• Cenovo dostupné produkty, kvalita, plusom je ich doprava, tel.informovanie o dodaní a doručenie faktúry a dokladu o zaplatení listom na adresu.
    • žiadne (možno rozšíriť ešte sortiment) inak fajn

• Veľmi milý pán, ktorý mi tovar doviezol.
    • Keď som rozzipsovala obal matracu, vo vnútri to nevyzerá ktovieako. Neviem si dosť dobre predstaviť, ako budem ten obal prať a následne dávať obsah matracu (L1) späť do obalu. Skladá sa z rôznych vrstiev, ktoré nie sú spojené... no uvidíme...
    • Latexový matrac L1 - spí sa na ňom výborne, napriek tomu, že je dosť mäkký, ráno žiadne bolesti chrbta. Výborné.

Dodanie cca do 7 dní v predvianočnom čase hodnotím ako obstojný výkon. K matracu som dostala darček - vankúš - milé. Obal matracu je veľmi pekne a kvalitne ušitý. Matrac je pohodlný a spí sa na ňom skutočne veľmi príjemne.