balík mi prišiel rýchly, plechovky bolo ok, dvoje chipsy boli v balíku otvorené. Napísal som reklamáciu, odpísali mi aby som poslal IBAN, žei odošlú peniaze za chipsy. UŽ prešiel týždeň a žiadne peniaze neprišli.

• Rýchlosť dodania
    • V každej jednej objednávke niečo chýbalo.

Ako sa hovorí. 3x dosť. 1 x keď som objednával. Chýbala jedna položka. Okay. Dohodol som sa s obchodom že mi niečo pošlú navyše ak si objednam znovu. Objednal som si 2x. Dostal som niečo navyše. Nejaký darček ale zas niečo chýbalo. Chceli mi vrátiť peniaze ale neriešil som. Po 3x som si objednal tovar ktorý nebol pikantný. Prišli mi cheetos veľké ktoré boli pikantne a sú o 4€ lacnejšie. Takže zas odrb. ☺️ už som to vzdal. Keď chcem raz taký tovar tak ho aj očakávam.

• Už viac ako týždeň čakám na tovar,ktorý je zaplatený a bol skladom☹️☹️☹️

Obchodník nedělá svou práci. Nezarezervoval box na vyzdnutí zásilky. GLS se pokusila doručit do boxu ale chyběl rezervační kód na box. Museli jsme přesměrovat dodávku na jinou dresu. Doposud jsme zásilku nedostali.
    Je to nemravné slibovat lidem brzké doručení a my ani po týdnu nemáme zásilku v rukou!!

• za kvalitu sa platí
    • V mystery boxoch za tu cenu toho je velmi malo

• Obchod ako taky je v pohode
    • Ale ten amerikanskyj sh*t...

• Vežu sa na HYPE vlne, ale aspoň majú dostupný tovar ktorý nikde inde nekúpite.
    • Dodacie lehoty na e-shope sú nereálne. Objednaný tovar všetko označené ako "na sklade dodanie 1-2 dni" po viac ako týždni nič.
    • Okrem mailu o prijatí objednávky žiadna komunikácia.

Akoze sorry ale za 0,5L vody 8€? To co je zo zlata?

• Za nás osobne nič stoho nechutilo ale každý máme iné chute veľa peňazí za nič dobre aspoň za nás ale ako sa hovorí 100 ľudí 100 chuti

Objednal som si doritos chipsy. Balíky boli dosť pokrčené a chipsy v obale polamane. Neviem či to spôsobila mexicka cola ktorá bola v tom istom balíku ale dosť to pokazilo zážitok s tohto nákupu.

• Obchod neodporúčam,od potvrdenia objednávky žiadna správa o stave objednávky.Už to je týždeň tovar ešte nemám ale prieskum spokojnosti už zisťuje.

• Tovar ma skladom a dostanete ho na druhy den.
    • Ak ste ochotni si pockat, je tento obchod v porovnani s inymi s rovnakym merchom drahsi.
    • predražený tovar,ztie peniaze nič moc

• objednal jsem si, ale nepřišlo to,už je to 6 dnů!!

• Zo Šale do Bratislavy aby tovar s potravinami cestoval týždeň je nemysliteľné

• Produkty ktoré sa len tak nevidia
    • Ideálně pre zberateľov plechoviek a podobne
    • Veci z Číny alebo Ameriky
    • Nemusí vám to chutiť
    • Nie vždy je produkt na sklade

• Zlý obchod fuj
    • Hnus hnusný
    • Nevychovanýc ľudia

Objednávku som urobil 22.5. t.j. v pondelok, objednávka stále nedorazila btw je 29.5. Za 5 eur poštovné človek čaká že to príde aspoň do dvoch dní.. ale poučil som sa existujú obchody s lepším prístupom.

informacia o odovzdani tovaru pte kuriersku sluzbu nebola poskytnuta, sme zostali
    prekvapeny ked kurier sa objavil.Tovar co
    som
    si vybral nemali na sklade, preto dorucenie bolo oneskorene…

tovar som vyplatil. a moju platbu na nete neeviduju. na email neodpovedaju

Reakcia obchodu matoveakcie

Zdravim. na kazdy email odpovedame. a ak nam banka neda že je na ucte tak nemozeme skor poslat. dik za pochopenie. mame aj tel cislo kde staci zavolat a riesime okamzite