Pribaleny malý darček spravil radosť

• Super

Super nakup

Bola som spokojná...rýchle dodanie a aj darček nám prišiel...odporúčam...

Obchod je super a objednávka dorazila

• Rychla kom

• Rýchle dodanie a darček ako prekvapenie

• Rychle dodanie

• Už viac ako týždeň čakám na tovar,ktorý je zaplatený a bol skladom☹️☹️☹️

Obchodník nedělá svou práci. Nezarezervoval box na vyzdnutí zásilky. GLS se pokusila doručit do boxu ale chyběl rezervační kód na box. Museli jsme přesměrovat dodávku na jinou dresu. Doposud jsme zásilku nedostali.
    Je to nemravné slibovat lidem brzké doručení a my ani po týdnu nemáme zásilku v rukou!!

Super tovar ďakujem.

• Je to veľmi rýchli dovoz
    • Musíte mať WiFi pri otváraní z boxu

drahe veci mohli bi dat aj na ine zlavi napr... 2 proteini daju aostatne dna ne asu to len dna mohli dat raz prime zlavu raz fittnes zlavu raz merch zlavu raz mysteri boxi zlavo atkdalej

Rýchle dodanie. Úžasný prístup. Kvalitný produkt. Proste top obchod keď chcete spoznávať zahraničné snacky.

• za kvalitu sa platí
    • V mystery boxoch za tu cenu toho je velmi malo

Veľmi som spokojná, ale bola som prekvapená, nakoľko mi prišiel tovar, ktorý v realite vyzeral inak ako v eshope na obrázku. Konkrétne sa jedná o chipse Takis zombie. V e-shope majú pri gramazi 28 g obrázok veľkých chipsov. V realite je to malinký balíček. Inak som spokojná s objednávkou. :)

• Maťove akcie sú super. Skvelé ceny, rýchle doručenie. Všetko tip top

Už dvakrát som tam objednávala a vždy prišlo všetko rýchlo a v poriadku. Odporúčam

• Super

• Rýchle dodanie, ako bonus darček k nákupu - lízatko a taká okrasná puberťacka nálepka (syn asi vie ale ja netuším čo to je) a čo milo prekvapilo bol odkaz nalepený na krabici - balené s láskou pre Evku. By som nikdy nepovedala, že nálepka ma tak milo prekvapí. Bolo to od nich fakt milé, onrem nákupu 3 osobné darčeky ✌️