• vyborna komunikacia

• výborný tovar
    • kvalitný tovar
    • široký výber
    • profesionálne poradenstvo

je to krátka doba na hodnotenie matracov zatiaľ nemôžem hodnotit

• Žiadna výhoda
    • Komunikácia
    • Dĺžka dodacej doby

Tovar zatiaľ nedorazil. Uvádza sa dĺžka dodacej doby 5-10 prac. dní.
    Dnes 12 deň. A podľa toho čo mi oznámili tak to bude najmenej 15 prac. dni.
    Nekomunikujú!
    Na maily neodpisujú.
    Komunikácia na ich stránke 0bodov.
    Po tel. Dohovore mi sľúbili že vyzistia a hneď zavolajú. Nič! Vyhovorilii sa že im nešiel celý deň internet. Aj keby, tak existujú telefóny.
    I keď telefonicky komunikujú nevedia kedy bude tovar vyrobený.. odoslaný.
    Pre firmu Materasso!
    Nedávajte ľuďom milné informácie o dostupnosti tovaru! A hlavne neslubujte telefonicky, že to bude za týždeň.

• Do 10 pracovných dní bol tovar doručený
    • Nie sú

Tovar bol doručený na dobierku, nepotrebovali žiadnu zálohu.

• Mily predajca, ochotny poradit0

• Priaznivé ceny
    • Som veľmi spokojný s doručením. Kuriér mi volal deň vopred aby ma informoval o kolkej príde. Velmi príjemný a ochotný pán
    • Príjemná a rýchla komunikácia
    • Majú vlastnú dopravu
    • nenašiel som žiadne negatíva

• Odpovedajú na maily
    • Zľava na prvý nákup
    • Doprava zadarmo pri väčšom nákupe
    • Komunikácia obchodu je na podpriemernej úrovni oproti väčším e-shopom. Reagujú aspom na maily .
    • Info o stave objednávky a platby som dostal až po kontakte z mojej strany

Celkovo spokojnosť s cenou a šírkou sortimentu.

• Rýchlo reagujú, ústretový a príjemný.

Pri objednávke bola dĺžka dodacej lehoty 3-5 dní, tovar po 14 tich dňoch od objednania ešte nebol dodaný. Oceňujem však komunikáciu a vysvetlenie zo strany obchodu.

Prehľadná stránka, rýchle objednanie aj dodanie tovaru.

Spolahlivost a ryvhlost dodania

• Milí personál

Tovar zatiaľ nevyskúšaný

• velmi kvalitne matrace
    • rychla a bezproblemova komunikacia
    • velmi mili ludia
    • trosku dlhsia doba potvrdenia a dorucenia objednavky

Matrace som si objednal 9. marca, kedy v ten isty den som bol kontaktovany a potvrdil som objednavku. Bol som oboznameny s tym ze matrace sa objednaju a chvilu bude trvat nez sa dorucia, ale ze mozno koncom buduceho tyzdna uz budu tu. Neskor na to mi prisla faktura ktoru som vyplatil a uz len cakal. 21. marca som bol kontaktovany a dohodli sme si termin dorucenia. 22. marca mi boli matrace dorucene, aj ked podla stranky bola doba dorucenia 5-10 dni (asi boli myslene pracovne dni). Cakanie ale stalo za to, matrace su perfektne!

Rychle dorucenie, dobre ceny, poradenstvo pri vybere matraca. Dakujem

• Komunikácia s obchodom
    • Tovar došiel v lehote dodania

• Kvalita

Odporúčam vankúše z Aloe Vera, fantastické.
    Nakupovať budem opakovane.

• Dobrý výber
    • Po odoslaní objednávky ma ešte prevolali a upresnili sa požiadavky
    • Tento matrac som už mala a je veľmi dobrý, kupovala som po asi 5-6 rokov dozadu len v inom rozmere som zvedavá či bude kvalitatívne taký ako bol ten pred tým
    • S doručením a balením problém nebol, matrac prišiel nezrolovaný čo je veľká výhoda aby sa neporušila štruktúra vrstiev, zatiaľ som neobjavila chyby dúfam, že časom ani neobjavím

• odborné poradenstvo
    • super ceny

Kupovali sme manželskú postel aj s matracmi ktoré sa dajú otestovat priamo v predajni.Takisto nám robili vstavané skrine v celom byte a boli sme maximálne spokojní s cenou i kvalitou prevedenia.Personál je veľmi ochotný a určite môžeme len odporúčať.

• Široká ponuka matracov, prehľadné usporiadanie stránky, detailný popis produktov
    • malé písmenká na stránke

Rýchle a promptné jednanie, okamžité reakcie na podnety, možnosť poradiť sa pri rozhodovaní. Matrace sú veci ktoré si kupujeme na dlhé obdobie a z tohoto dôvodu je potrebné poznať ich vlastnosti čo najlepšie a správne sa rozhodnúť nám môže skúsený predajca. Materasso-shop mi prostredníctvom svojich zamestnancov odporučil kúpu matracu VISCOGREEN LUX, ktorý mi svojimi vlastnosťami denno denne spríjemňuje život. Ak chcete lepšie spať obráťte sa nich a nebudete ľutovať.

• Rýchle dodanie, príjemné jednanie, ústretovosť

Stabilný a overený obchod, realizoval som cez neho nákup rôznych matracov a k úplnej spokojnosti. Matrac aj keď nepatrí medzi najlacnejšie sa môže pochváliť balzamom pre spánok, ak ho raz vyskúšate budete sa tešiť na každú ďalšiu chvíľku s ním. Dokonale sa prispôsobí vašemu telu, v prípade bolestí chrbta bude pre vás vykúpením. Vrelo odporúčam.