Obchod nehodnotím, no masticha mi skomplikovala život, po jedle cítim veľký tlak v celom bruchu, nafúknutie ako balón. Čakám, kedy vzlietnem. Prestala som to brať, neviem načo mi to bude.

Reakcia obchodu mastichaterapia.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že ste s našimi produktami neboli spokojná. Pocity nafúknutia, hlavne prvé dni užívania, sa občas môžu vyskytnúť. Väčšinou sa jedná o tzv. die-off symptómy, pri ktorých odumreté baktérie môžu vyvolávať podobné reakcie aké opisujete. Práve preto, máme pre zákazníkov poradňu, kde so zákazníkmi konzultujeme ich stav a nastavíme spoločne dávkovanie, ktoré im bude vyhovovať.
    V prípade záujmu nám zavolajte na tel.č. 0948216625 (po-pia, 9.00-15.00) alebo nám napíšte na [email protected], radi sa Vám budeme venovať.

Objednala som si Natura Biotika - aktívna vláknina. Netuším čo v tom bolo, no do troch dní som sa kompletne vyhádzala. Vyrážky po celom tele ! Hneď som to prestala užívať, po štyroch dňoch neužívania tejto "vlákniny" mám stále po celom trupe vyrážky !!! Začínam sa báť, či to nezanechá na tele aj iné stopy.

Reakcia obchodu mastichaterapia.sk

Dobrý deň, ak ste s našimi produktami neboli spokojný, zavolajte nám na tel.č. 0948216625 (po-pia, 9.00-15.00) alebo nám napíšte na [email protected], radi sa Vám budeme venovať.

• Momentalne nemam ziadne,kedze objednavku este nemam.
    • Som zatial rozcarovana z PACKETY,ktora mi nie je schopna dorucit tovar na dane miesto a stale hnije na expodicnom depe. Toto je pre mna velke minus a vy si este zato platite 3e….Fuj.
  • Je to podvod za veľké peniaze.

Reakcia obchodu mastichaterapia.sk

• Velmi drahe produkty. Masticha vena na tejto stranke je o 5€ drahsia ako kupujem v lekarni. Kupila som z nudze, kedze v tomto case nechcem zbytocne chodit do lekarne a medzi ludi. Ak by boli produkty lacnejsie, urcite by si nasli i viac zakaznikov.

Reakcia obchodu mastichaterapia.sk

Dobrý deň, áno, stane sa, že nájdete Masticha Vena aj za nižšiu cenu. Lekárne sú veľké spoločnosti, ktoré môžu ponúknuť produkty lacnejšie alebo na určitý čas pod cenu na úkor krátkodobej straty. V našej spoločnosti sa zameriavame na komplexnú starostlivosť a zámerom je poskytnúť nástroje, aby ste sa cítili lepšie. Okrem samotných produktov ponúkame kompletné balíčky na jednotlivé zdravotné problémy, podrobné informácie a bezplatné poradenstvo.

v době objednávky tovar nebyl skladem. Na doporučení z Vaší strany jsem
    platbu pozdržel a čekám na oznámení, že tovar je opět na skladě abych
    provedl platku.

Reakcia obchodu mastichaterapia.sk

Dobrý deň, ďakujeme za vašu reakciu. Je pravda, že sme mali chvíľkový výpadok tovaru, ktorý ste si objednali - informovali sme vás o tom telefonicky. Tovar sme v týchto dňoch naskladnili a vás sme zároveňinformovali o jeho naskladnení. Tovar vám bude doručený hneď po prijatí platby. Prajeme vám veľa úspechov a zdravia.

Podľa mňa zavádzajú ľudí. Objednala som si tedt na Helicobacter. Vysiel pozitivny. Tak som sa isla utvrdit k lekarovi,vzali mi viacere odbery a nic nemam!!!!!

Reakcia obchodu mastichaterapia.sk

Ďakujeme za recenziu. Vaša negatívna skúsenosť nás veľmi mrzí. Chcem vás však ubezpečiť, že naše Helikobakter testy sú vo vysokej farmaceutickej kvalite s citlivosťou 99,9%. Často sa stáva, že zaznamenajú prítomnosť HP napriek tomu, že iné testy ukazujú negatívny výsledok. Pozitívny nález následne potvrdila aj gastroskopia. Ak vám robili kontrolný odber zo stolice, zrejme používajú testy nízkej kvality. Je škoda, že ste nás nekontaktovali, určite by sme prišli na príčinu a nemuseli by sme reagovať na obvinenia o zavádzaní zákazníkov, čo určite nieje v našom záujme a je to proti našej filozofii.

po užívaní výrobku som mal ešte väčšiu záhu reflux ako pred užívaní.Po týždni som ukončil užívanie a je to výrazne lepšie ,ako pri užívani.Nedoporučujem,blbosť.

Reakcia obchodu mastichaterapia.sk

Dobrý deň, pri začatí liečby všetkými prírodnými spôsobmi by sme určite doporučili dať produktu šancu dlhšie ako týždeň, aby sa pozitívne účinky mali možnosť prejaviť. Sme však napriek negatívnej recenzii radi, že vaše ťažkosti pominuli. Mastichu, ktorú ste si zakúpili môžete užívať aj ako prevenciu.

• Vyhody som nezistil
    • Ziadna komunimacia spatna vazba a tovar nikdy

Ak by tento tovar mali aj inde chodte si ho radsej kupit tam.

Reakcia obchodu mastichaterapia.sk

Dobrý deň, je nám ľúto, ale podľa záznamov sl. pošty máte vašu objednávku už 10 dní uloženú na pošte Bratislava 214, Uzbecká 4. Niekedy sa stáva, že pošta nenechá lístok vo vašej schránke a vy sa o balíku nedozviete, čo nás mrzí, ale na kvalitu služieb slovenskej pošty už nemámem dosah. 100% rýchlosť a kvalita je zaručená, ak si vyberiete spôsob dopravy GLS kuriér.

Tovar som si objednala pred desiatimi dňami a ešte stále mi nebol doručený.

Reakcia obchodu mastichaterapia.sk

Dobrý deň, je nám ľúto, že sme Vám tovar nemohli odoslať v deň objednávky, tak ako je u nás zvykom ale žial mastichové kapsule sme namali v tom čase na sklade. Preto sme Vás obratom hneď kontaktovali a telefonicky sme sa dohodli, že na kapsule počkáte. Preto nás vaše negatívne hodnotenie trošku mrzí.