Tovar mi ešte stále nedorazilo je to už skoro týždeň ako som to objednával

Reakcia obchodu Masostroje.sk

objednávku ste poslali v utorok 4.7.2023 o 22:04 hod, v stredu 5.7.2023 bol štátny sviatok, štvrtok 6.7.2023 bola Vaša objednávka spracovaná a pripravená na expedíciu, piatok 7.7.2023 bola odovzdaná kuriérovi DPD, utorok 11.7.2023 podľa údajov DPD bola Vaša objednávka bez problémov doručená, tak nerozumieme tejto negatívnej recenzii. Do budúcna nás stačí kontaktovať emailom či telefonicky, radi Vás informujeme o stave objednávky.

• Objednávka nedorazila
    • Email nefunguje
    • Webová stránka nefunguje
    • Peniaze som poslal a tovar nedorazil
    • Akoby sa po firme zľahla zem

Reakcia obchodu Masostroje.sk

naša spoločnosť funguje bez problémov, kontaktovať nás môžete emailom, telefonicky a dokonca s Vami konkrétne sme boli v emailovej a telefonickej komunikácii. Webová stránka mala technický problém, ktorý je už vyriešený. Napriek tomu, bola Vaša objednávka odoslaná a aktuálne stojí nevyzdvihnutá v Z-boxe, ktorý ste si navolili ako miesto doručenia.

• Prehľadné objednávanie
    • Prišlo len potvrdenie objednávky a odvtedy žiadne info, či a kedy bude tovar odoslaný.

Reakcia obchodu Masostroje.sk

za meškanie dodania objednávky sa veľmi ospravedlňujeme. Ocieľky značky DICK majú aktuálne výpadok a je trochu náročnejšie ich naskladniť. Kolegovia z obchodného oddelenia Vás budú kontaktovať a za meškanie sa budeme revanšovať nejakým produktom navyše zdarma. Za spôsobenú nepríjemnosť sa ešte raz ospravedlňujeme.
    masostroje.sk

• uvádzajú tovar skladom,ktorý reálne nemajú,pričom žiadajú platbu vopred

Reakcia obchodu Masostroje.sk

mrzí nás, že sme na eshope mali uvedenú nepresnú informáciu o dostupnosti produktu, ktorý ste si objednali. Po prijatí objednávky sme Vás telefonicky informovali, že produkt je bohužiaľ vypredaný. Platbu za objednaný tovar je možné vykonať jedným z troch voliteľných spôsobov a to na dobierku, platobnou kartou alebo prevodom na účet. Vašu platbu sme vám okamžite vrátili späť na účet.
    masostroje.sk

• Tovar nie je na sklade.

Reakcia obchodu Masostroje.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za výpadok na sklade, nakoľko sme dostali naraz príliš veľa objednávok a sáčky 90 mikrónov sme museli doskladniť.

Masostroje.sk