• tovar som zatiaľ nedostala, tak nemám čo hodnotiť a odpoveď kde je tovar som nedostala

• Dobré lahve do sbírky

V ponuke je obmedzené množstvo produktov, čo je predpokladom zamerania sa na kvalitu vyrábaných produktov. Som spokojný s doteraz zakúpenými produktami. Odporúčam vyskúšať.

• Rychlost
    • Ne

Rychlé a seriózní jednani

• Nejlepší pálenka, cena odpovídá kvalitě

• rychlost

Spokojenost...

• Rychlost
    • Komunikace
  • Zatím nemohu více hodnotit, dárkové doručení je odložené na 2.4.2024

Vše jak má být

• Max.spokojnost

Komunikacia + dodanie tovaru v pohode.....

• Za mňa je malinovica Martenz najlepšia pálenka na svete. Mal som aj morušovicu a čiernu malinu, ale na malinovicu to nemalo. Som dlhoročný odberateľ a som veľmi spokojný. Vždy si kupujem 40%. Je z nej viac cítiť maliny, je jemnejšia a ušetríte trošku peňazí. Pálenku treba nechať dozrieť. Čím dlhšie, tým je lepšia chuť. Za mňa ideálne aspoň 3 roky. Chuť je potom úplne iná, ako keď ochutnáte ihneď po doručení.
    • Cena. Málokto si može dovoliť objednať 2 flašky na letný večer s kamarátmi pri ohníčku. Je to alkohol na zvláštne príležitosti, do archívu, alebo na občasný zdravotný pohárik :)

Super obchod

• Ok

Ok

• Ústretovosť, rýchlosť dodania, korektné jednanie

• Výborná komunikace
    • Dodání v terminu

Vždy vše v pořádku

• Lidi z Mertensu mysli na vše dostal jsem email o tom jestli potřebuji lahve do vánoc a nebo jestli by mi nevadilo že by to poslali radši až po svátcích aby se zásilce na 99% nic nestalo jelikož u limitovaných kusů se takováhle situace blbě řeší. Za to mají velké plus a těším se na další limitky.

Moc si vážime celý Martenz kolektív. Produkty jsou skvělé a komunikace jak osobní, tak i telefonická skvělá. Mohu doporučit, vždy rádi poradí i uplnému neználkovi))

Malinovici u firmy Martenz nakupuji pravidelně a musím říci, že se jedná o TOP produkty! Komunikace s firmou je na bezvadné úrovni. No a Malinovice Reserve nejde slovy popsat, to musíš zkusit... a poznáš, co je svátek v hubě! Letošní novinka Malinovice Reserve Black? Jsem natěšený, jako tenkrát poprvé! Fakt to zkuste, protože lépe jeden čin než tisíc slov.

Top firma a produkty po všetkých stránkach