• cena, komunikacia

• Rychle akorektne jednanie

• žiadna komunikácia obchodu, nikto mi nedal vedieť kedy bude balík doručený. kuriér zrazu stojí pri dverách a pýta peniaze. žiadny telefonát žiadny mail.

Reakcia obchodu marry-shop

Samozrejme nás Vaša neprijemná skúsenosť neteší. Dovoľte aby sme sa za vzniknuté nepríjemnosti ospravedlnili. Na margo vzniknutej situácie možem uviesť len že eshop prevadzkujem sám ako osoba so zdravotnymi komplikáciami a v danom čase som bol hospitalizovaný a preto nebolo v mojich silách byť online. Tovar je distribuovaný priamo s distribučného skladu jednotlivých značiek. Napriek skutočnosti že udávam plné údaje klientov ktorí si tovar objednali a preto by som očakával že budu priamo kontaktovaný priamo klienti žiaľ sa tak nestáva. Kurierom je udávane tel.číslo moje. Nasledne pri dodavke ja ddatočne udavam spravne údaje. Vo vašom prípade som toto žiaľ v daný deň nedokázal zabezpečiť. Začo sa ospravedlňujem.

• Komunikacia

Reakcia obchodu marry-shop

Veľmi nas teší vaša spokojnosť. Veríme že nam zachováte svoju priazeň aj nasledujúcom období. Je našou snahou neustale vylepšovať služby pre našich klientov.

• Okamzite reagovali na individualnu poziadavku
    • Perfektna komunikacia
    • Super ceny
    • Rychle dorucenie

Perfektny obchod, absolutne prijemna a promptna komunikacia

• Rýchle dodanie, ochota a príjemná komunikácia
    • Žiadna

Obchod má príjemné ceny. Cez online podporu mi odpovedali na moju otázku, čo sa týka dostupnosti tovaru ktorý nebol skladom. Možnosť dodatočne tovar objednať a všetko prišlo tak ako sa dohodli.

Rýchle jednanie