Dodanie rýchle, ale tovar otrasné. Má to byť profi pohodlná kuchárska obuv veľmi úzke nízky nart. Prvý aj posledný krát som navštívil váš obchod. Ani polovičku nohy som tam nevopchal. Už teraz viem prečo bola akcia 50%.HNUS!!

Dobrý den pane Kuboviči,
    úplně netuším, proč jste nám dal tak špatné hodnocení. Koupil jste si běžnou kroksovou obuv z EVA materiálu. Pokud máte problém s nártem, je lepší kupovat obuv se šněrováním nebo prostornou v této části, rádi bychom vám s tím poradili. EVA materiál, ze kterého se tento typ obuvi dělá je pevný, omyvatelný a odolný, bohužel není to typ materiálu, který se přizpůsobí noze. Pokud vám obuv nevyhovuje, samozřejmě můžete ji čistou a nepoužívanou vrátit a my vám zašleme peníze zpět.
    Budík Petr

• Tovar dorazil rýchlo do zopár dní
    • Kúpená sada kuchynských nožov Marmiton Sango YYC011 set 5 japonských damaškových nožov v krabičke rukoväť G10 UX nezodpovedá obrázkom a majú škaredé logo obchodu vygravírované do čepelí

Dobrý den a hezký rok 2023 pane Lukáši,
    velice nás mrzí, že jste nebyl zcela spokojený. Každý náš nůž má samozřejmě i naše logo, které bohužel není zachycené na našich obrázcích, jinak je vše naprosto stejné.
    Budík Petr

velkosť sa nezhodovala s ponukou na stránke po telefonate s operátorom bol príslub zaslania mailom na moju mailovú adresu postup na vrátenie prípadne výmenu zakúpeného tovaru dodnes níč neprišlo a nedá sa dovolať na uvedené telefónne číslo

Dobrý den pane Pavle,
    bohužel jste volal v polední přestávce. Následně jsme se spolu spojili. Mail jsem vám odeslal poprvé 26.1.v 13:40. Stává se, že mail spadne do spamu. Po domluvě jsem vám jej poslal podruhé, věřím, že jste jej už našel. Velikost 43 je skladem, můžeme vám obuv tedy vyměnit a zaslat zpět.
    Budík Petr

• 6.11.,som objednal tovar, ,8.11. Som bol posunutý do stavu objednané, dnes je 14.11. A nemám žiadnu informáciu o tovare, ani o termíne dodania?

?

Dobrý den pane Oravec,
    objednal jste si zboží s platbou převodem na bankovní účet předem. Po 4 dnech tedy 10.11. jsme vám psali mail, že objednávka stále není zaplacena a proto nemůžeme zboží odeslat. Pokud by jste objednal zboží na dobírku, už by dávno bylo u vás. Toto nedorozumnění mě mrzí, dnes vám budu volat, aby jsme zkusili objednávku dořešit.

• Seriózna komunikácia
    • Ponúkané kvalitné japonské nože z damaskovej ocele za 117 eur, predávajú čínske e-shopy ako aliexpress za pár desiatok eur.

Tovar som vrátil bez problému, obchod je ústretový, jednanie je slušné a seriózne, problém je v tovare. Konkrétne nože marmiton z damaskovej ocele sú čínske nože za pár desiatok eur na aliexprese úplne rovnaké. Keďže marmiton nie je nejaký značkový, svetový výrobca nožov, myslím že nože na aliexprese nie sú napodobeniny marmitonu ale obyčajne lacné čínske nože ktoré marmiton predáva predražené. Nečakal som za 117 eur zázrak, ale tiež nie nôž v hodnote 30 eur na aliexprese.