Rýchle dodanie. Tovar v poriadku. Celková spokojnosť

• Rýchlosť dodania

Reakcia obchodu Marmiton

Dobrý den paní Silvio,

děkujeme za recenzi. Věřím, že vám bude nůž dlouho sloužit.

S pozdravem
    Budík Petr

• Expresné doručenie.

Spokojnosť, kvalitný výrobok.

• rýchle doručenie

Reakcia obchodu Marmiton

Dobrý den paní Iveto,
    děkujeme vám za vaši recenzi.
    S pozdravem
    Budík Petr

• Tak teraz neviem ci si mam pockat na dorucenie tovaru a vyziadat si dokumenty k noziku potom alebo tuto zalezitost ukoncim hned a na inspekcii v SR aj v CZ. Riadim sa heslom doveruj ale preveruj a cuduj sa svetu som narazil na rovnaky nozik na aliexprese. Tak som pisal do tejto firmy a bol mi poslany test z Hong Kongu ako dokaz ze to nieje nozik z aliexpresu. Zaujimave je to ze oba noziky su na vlas rovnake, maju rovnake parametre len cena 3x mensia. To su mi ake nahody. Dokonca oba noze boli testovane v jednom dni a v rovnakom teste. Tak ked niekto posiela test ako dokaz nech si aspon skontroluje ze ten isty test nie je aj inde ako "dokaz". Tak teraz neviem bud oklamali predajcu alebo predajca mna. Ale myslim ze to uz bude musiet dokazat predajca. Ale jedno viem ze sa postaram aby som sa dozvedel pravdu.Myslim ze inspekcia to bude definovat ako zavadzanie zakaznika. U nas podla Zákon č. 102/2014 Z. z. Ale necham to na nich. A tiez viem ze to mam poslat duplovane. Ja nakupujem bezne z Ciny ale tam aspon viem do coho idem. Ale takto ma to mrzi o to viac.

S nákupom som bola spokojná, zbozi prislo v poradku a rýchlo