Nie som si istý, že Vám tento prieskumy nejako pomôže, pýtate sa na spokojnoť, ale tovar mi nebol stále doručený... fakturu so zaplatil pre vyše týzdnom.... skôr by Vás malo zaujimat či mi bol tovar doručený a nie či som spokojný... vaše služby čistá katastrofa...
    Ďakujem nikdy viac...

Reakcia obchodu Manutan

Děkujeme za Vaši odezvu. Vaši nedoručenou objednávku řeší naše kolegyně z objednávkového oddělení. V současné době ji má náš přepravce na svém depu. Nechtěně si zboží přeposlali na jiné depo.. Budeme vám zboží doručovat do dvou prac. dní. Kolegyně vám také napsala mail. Děkujeme za pochopení. Lenka, Manutan.

• Super

Děkujeme za hodnocení. Lenka, Manutan

• tovar nám bol doručený už na druhý deň po objednaní, úžasné

Děkujeme za hodnocení. Lenka, Manutan

• Aj napriek tomu, že objednaný tovar potrebný pre našu výrobu som chcela zaplatiť predfaktúrou, čo mi aj v objednávke umožnilo zvoliť, tovar poslali na dobierku a bez predošlého avíza termínu doručenia, čo mi skomplikovalo situáciu, nakoľko som narýchlo musela zháňať väčší obnos hotovosti. Aj napriek tomu, že som uviedla v objednávke svoje telefónne číslo (výroba-logistika-ekonomika), kuriér sa dovolal len na telefónne číslo na našu podnikovú predajňu (mimo našich výrobných priestorov), ktoré si sám vyhľadal na internete. Samotný výrobok sa javí v poriadku, avšak logistiku zo strany Manutan-u hodnotím ako neprofesionálnu. Elektronickú faktúru som zatiaľ stále neobdržala (v tejto chvíli 3 dni od dodania).

Reakcia obchodu Manutan

Děkujeme za Vaší odezvu. Prověřili jsme Vaši objednávku a opravdu jste zadala zboží na zálohovou fakturu a ne dobírku. Objednávky zadáváme ručně a kolegyně udělala chybu. Telefonní číslo tady máme opravdu rovnou na Vás, které jste zadala do objednávky. Možná se tam přepravci nezobrazilo a proto si našel na webu kontakt na firmu a zavolal tam. Faktura Vám dojde do 5 prac. dní od objednání poštou na fakturační adresu. Ještě jednou se omlouváme za naši chybu. Lenka, Manutan.

• expresné dodanie tovaru, naozaj veľmi rýchle

• Je to O.K.

Profesionálne poradenstvo

Promtnosť, kvalita

Čakám na doručenie.

Reakcia obchodu Manutan

Děkujeme za odezvu. Bohužel, tak jako všichni, bojujeme s termíny dodání. Zboží mělo menší zpoždění od dodavatele. Přesný termín dodání Vám pošleme do Vašeho mailu. Lenka, Manutan

• Vybavené rýchlo, ku mojej spokojnosti

Děkujeme za hodnocení. Lenka, Manutan

• výhodná cena, dobrá kvalita výrobku, rýchle dodanie
    • bol to môj prvý nákup, zatiaľ neviem o žiadnej nevýhode

Bol to môj prvý nákup. Som spokojný s rýchlou reakciou obchodu na moju objednávku, informovanosťou o priebehu dodávky tovaru i s krátkym termínom dodania.

Děkujeme za hodnocení. Lenka, Manutan

• Objednaný tovar mal byť dodaný v mesiaci apríl. dodacia lehota sa posunula na máj. Objednávka zadaná v 22.3.2022.Požiadavka na vystavenie predfaktúry a uhradenie tovaru pred dodaním nie je možné.

Reakcia obchodu Manutan

Dobrý den, děkujeme za Vaší odezvu. Bohužel předfakturaci může udělat pouze, pokud je objednávka nad 400 EUR bez DPH. Menší částka nelze. Lenka Manutan

• Rýchle dodanie tovaru

tovar prisiel v 3 zasielkach, kazda vec zvlast a na poslednu este stale cakam

Tovar mi zatiaľ nedošiel. Zálohová fa, zaplatená bol,

Reakcia obchodu Manutan

Dobrý den, děkujeme za Vaší odezvu. Termín dodání se zpozdil o 8 dní. Děláme vše, aby zákazníci měli zboží doručené včas, ale bohužel v dnešní době, při nedostatku materiálu, se někdy dodávky opozdí. Lenka, Manutan.

• v linku na prepravcu nebolo možné sledovať zásielku a pripraviť sa na termín dodania

Reakcia obchodu Manutan

Děkujeme za Vaše hodnocení. Link nám prozatím nefunguje, ale pracujeme na tom, aby nám fungoval. O termínu doručení jste informován mailem. Lenka, Manutan

nemusíte nikde chodiť, doručené priamo domov

Rýchle dodanie.

• vyber veci
    • Objednal som 6 veci, posielali mi ich po jednom, kazdy den som musel cakat na kuriera. Este aj fakturu posielali po jednom listom.

Reakcia obchodu Manutan

Děkujeme za Vaši odezvu. Mluvila jsem s Vámi telefonicky. Zboží šlo nejen z našeho skladu, ale také přímo od našich dodavatelů, proto Vám přišlo postupně a k němu i postupně faktury. Pokud budete chtít při další objednávce zboží dodat najednou, napište nám to, prosím, do objednávky. Zboží si tady svezeme a pošleme vám ho, až budeme mít všechny položky. Lenka, Manutan

Tovar stale nedorazil. Az po telefonickych urgenciach zistili, ze objednavku ani nespracovali.

Reakcia obchodu Manutan

Děkujeme za Vaši odezvu. Kontrolovala jsem, kdy Vaše objednávka došla k nám a došla 28.2. a ve stejný den 28.2. byla zpracována a informace Vám byla automaticky poslána do Vašeho mailu. Termín dodání zboží byl plánován za 14 dní. Bohužel se v dnešní době termín posunul o 14 dní déle a zboží Vám dorazí 29.3. Email s posunutím termínu dodání Vám byl také automaticky zaslán na váš mail. Omlouváme se za posunutí termínu dodání. Pokud budete chtít objednávku zrušit. Stačí nám napsat na [email protected]. Lenka Manutan