• Cena tovaru cca deň po nákupe kleska asi o tretinu

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Váš Manutan

10 dni po objednani zakaznicka podpora zavadzala, ze tovar mi bol doruceny a prevzaty na dobierku pred dvoma dnami. Po mojej urgencii a ozrejmeni, ze balik doruceny nebol, odrazu zmenili stanovisko, ze nam to posielaju a bude to dorucene nasledujuci den. Na druhy den v poobednajsich hodinach po kontaktovani podpory opat tvrdili aby som pockal, ze kurier je na ceste k nam. Ziaden kurier nedosiel a preto jednanie tohto obchodnika povazujem za klamlive a zavadzajuce!

Tovar, ktorý bol objednaný, doteraz neprišiel ani obchod nijakým spôsobom neinformoval o stave objednávky.

• rýchlosť doručenia
    • komunikácia s podporou
    • neprehľadná a nefungujúca stránka
    • nefunguje tlačidlo vložiť do košíka potrebné kopírovať a vkladať kód výrobku
    • doručenie dvoch výrobkov z jednej objednávky na 2x, rôznymi spoločnosťami

Pri nákupe som sa musela "obrniť" veľkou dávkou trpezlivosti, stránka padala, tovar nešiel vložiť do košíka cez tlačidlo. potrebné skopírovať kód výrobku a manuálne vložiť do košíka (neplatí pre každý výrobok). Neustále vyskakujúce kupóny na zľavu s otázkou, čo mi bráni dokončiť nákup - odpoveď je, že práve eshop Manutan :)
    Výrobky sú asi v poriadku, uvidíme ako dlho flipchart vydrží.

Ale pani na zákazníckom centre bola ústretová a nápomocná (Jana) :)

Reakcia obchodu Manutan

děkujeme za zpětnou vazbu.Věříme, že jste s objednávkou spokojená.Pokud má na našich stránkách zboží více variant k výběru, musí se do košíku vkládat přesné, skopírované číslo produktu a poté si navolíte počet kusů. Dále co se týče dopravy- pokud si objednáte dvě zboží a každé je od jiného dodavatele, dorazí k vám na 2x. Děkujeme za pochopení a mějte pěkný den. Manutan.

• Dlhá doba dodania bez záujmu obchodu. Výhovorky na prepravcu

Reakcia obchodu Manutan

Dobrý den, děkujeme za recenzi, na přepravní společnost se nevymlouváme. Před Vánočními svátky měli všichni přepravci trošku skluz, omlouváme se, pokud jste měla komplikace s dodávkou mimo termín. Krásný den, Manutan.

Zlá komunikácia

Slaba komunikacia, mininalna spätna väzba. Dlha dodacia doba.

Děkujeme za Vaši odezvu. Manutan

Nie som si istý, že Vám tento prieskumy nejako pomôže, pýtate sa na spokojnoť, ale tovar mi nebol stále doručený... fakturu so zaplatil pre vyše týzdnom.... skôr by Vás malo zaujimat či mi bol tovar doručený a nie či som spokojný... vaše služby čistá katastrofa...
    Ďakujem nikdy viac...

Reakcia obchodu Manutan

Děkujeme za Vaši odezvu. Vaši nedoručenou objednávku řeší naše kolegyně z objednávkového oddělení. V současné době ji má náš přepravce na svém depu. Nechtěně si zboží přeposlali na jiné depo.. Budeme vám zboží doručovat do dvou prac. dní. Kolegyně vám také napsala mail. Děkujeme za pochopení. Lenka, Manutan.

• Aj napriek tomu, že objednaný tovar potrebný pre našu výrobu som chcela zaplatiť predfaktúrou, čo mi aj v objednávke umožnilo zvoliť, tovar poslali na dobierku a bez predošlého avíza termínu doručenia, čo mi skomplikovalo situáciu, nakoľko som narýchlo musela zháňať väčší obnos hotovosti. Aj napriek tomu, že som uviedla v objednávke svoje telefónne číslo (výroba-logistika-ekonomika), kuriér sa dovolal len na telefónne číslo na našu podnikovú predajňu (mimo našich výrobných priestorov), ktoré si sám vyhľadal na internete. Samotný výrobok sa javí v poriadku, avšak logistiku zo strany Manutan-u hodnotím ako neprofesionálnu. Elektronickú faktúru som zatiaľ stále neobdržala (v tejto chvíli 3 dni od dodania).

Reakcia obchodu Manutan

Děkujeme za Vaší odezvu. Prověřili jsme Vaši objednávku a opravdu jste zadala zboží na zálohovou fakturu a ne dobírku. Objednávky zadáváme ručně a kolegyně udělala chybu. Telefonní číslo tady máme opravdu rovnou na Vás, které jste zadala do objednávky. Možná se tam přepravci nezobrazilo a proto si našel na webu kontakt na firmu a zavolal tam. Faktura Vám dojde do 5 prac. dní od objednání poštou na fakturační adresu. Ještě jednou se omlouváme za naši chybu. Lenka, Manutan.

Čakám na doručenie.

Reakcia obchodu Manutan

Děkujeme za odezvu. Bohužel, tak jako všichni, bojujeme s termíny dodání. Zboží mělo menší zpoždění od dodavatele. Přesný termín dodání Vám pošleme do Vašeho mailu. Lenka, Manutan

• Objednaný tovar mal byť dodaný v mesiaci apríl. dodacia lehota sa posunula na máj. Objednávka zadaná v 22.3.2022.Požiadavka na vystavenie predfaktúry a uhradenie tovaru pred dodaním nie je možné.

Reakcia obchodu Manutan

Dobrý den, děkujeme za Vaší odezvu. Bohužel předfakturaci může udělat pouze, pokud je objednávka nad 400 EUR bez DPH. Menší částka nelze. Lenka Manutan

tovar prisiel v 3 zasielkach, kazda vec zvlast a na poslednu este stale cakam

• vyber veci
    • Objednal som 6 veci, posielali mi ich po jednom, kazdy den som musel cakat na kuriera. Este aj fakturu posielali po jednom listom.

Reakcia obchodu Manutan

Děkujeme za Vaši odezvu. Mluvila jsem s Vámi telefonicky. Zboží šlo nejen z našeho skladu, ale také přímo od našich dodavatelů, proto Vám přišlo postupně a k němu i postupně faktury. Pokud budete chtít při další objednávce zboží dodat najednou, napište nám to, prosím, do objednávky. Zboží si tady svezeme a pošleme vám ho, až budeme mít všechny položky. Lenka, Manutan

Tovar stale nedorazil. Az po telefonickych urgenciach zistili, ze objednavku ani nespracovali.

Reakcia obchodu Manutan

Děkujeme za Vaši odezvu. Kontrolovala jsem, kdy Vaše objednávka došla k nám a došla 28.2. a ve stejný den 28.2. byla zpracována a informace Vám byla automaticky poslána do Vašeho mailu. Termín dodání zboží byl plánován za 14 dní. Bohužel se v dnešní době termín posunul o 14 dní déle a zboží Vám dorazí 29.3. Email s posunutím termínu dodání Vám byl také automaticky zaslán na váš mail. Omlouváme se za posunutí termínu dodání. Pokud budete chtít objednávku zrušit. Stačí nám napsat na [email protected]. Lenka Manutan

Dlhé doručenie

Reakcia obchodu Manutan

Děkujeme za Vaší odezvu. Bohužel máme velkou nemocnost a to samé platí u našich dodavatelů. Zboží expedujeme a snažíme se dodat co nejdříve. Máme také na našich stránkách upozornění. Lenka, Manutan

• Komunikácia

Komunikácia 0 bodov, tovar čo majú uvedený na e-shope že je skladom alebo skladom u dodávateľa nie sú schopný dodať do mesiaca a ani nekomunikujú. Našťastie som to neuhrádzal dopredu.

Reakcia obchodu Manutan

Dobrý den, děkujeme za Vaší odezvu. Vaši objednávku řešíme. Urgujeme výrobce o dodání zboží. Zboží vyprodal a má problém se surovinami pro výrobu dalšího zboží. Velice se omlouváme za komplikace. Lenka, Manutan.

Tovar doručený len čiastočne, jedna položka poškodená, tri najdôležitejšie položky nedodané vôbec. Časť tovaru doručená v úplne iný deň, ako bolo dojednané v objednávke, bez predchádzajúceho upozornenia formou sms, alebo hovorom, navyše o 19:30h. večer.

Reakcia obchodu Manutan

Děkujeme za Vaší odezvu. Telefonicky jsem s Vámi hovořila a problém jsme vyřešili. Omlouváme se za přepravce. Před Vánoci mají velké množství balíků a jezdí od rána do pozdních hodin a muže se stát, že nezavolají dopředu, že Vám dovezou zboží. Lenka, Manutan

• Nedoporučujem

Reakcia obchodu Manutan

Děkujeme za reakci. Telefonicky jsme se domluvili a zboží Vám bude dodáno.Lenka, Manutan

• 10 dni po nakupe, a tovar nikde, dokonca ho este ani nevyexpedovali!!!

Tovar mi doposial nebol doručený