• Nedodržanie termínu doručenia objednávky aj napriek dostatočnému časovému predstihu

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá.
    Mrzí nás fakt, že Vám zatím objednávka nebyla doručena.
    Standardně mají dopravci na doručení 1-2 pracovní dny. Doručení tedy mělo probíhat v úterý, maximálně ve čtvrtek, tedy dnes.

Vaše objednávka byla již v pondělí předána dopravci.
    Celou situaci jsme prověřovala přímo u Packety, kdy mi bylo potvrzeno, že zásilka je v tuto chvíli v procesu doručení na výdejní místo.

Z naší strany byly splněny všechny podmínky a objednávka byla předána dopravci tak, aby byla doručována ve Vámi zvoleném rozmezí.
    Věřím, že zásilka bude dnes předána dopravci a doručení tak proběhne včas.

Kdyby cokoliv, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu.

• Rychle bezproblemove dodanie
    • Nespokojnost so samotnym produktom

Reakcia obchodu Manboxeo.sk

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, jsme rádi, že oceňujete naše bleskové a bezchybné dodání.
    Nicméně nás velmi mrzí, že jste nebyla spokojena s naším gravírovaným "půllitříkem".

Ihned jsme Vás proto kontaktovali, abychom zjistili, že Vám nevyhovoval jeho objem.
    Celá situace a zmatení ohledně Vaší objednávky nás velmi mrzí, kdy jste nám sdělila, že nebylo z našich stránek jasné, že "půllitr" bude mít objem 400ml.

Rádi bychom však uvedli, že naše produkty jsou vždy pečlivě nafoceny i popsány, s uvedenou gramáží, nebo objemem a detailními popisky.
    Než je objednávka dokončena, uvádíme na více než 11 místech, že náš "půllitřík" je o objemu 400ml, kdy tato informace figuruje už přímo v samotném názvu produktu, není možné tedy tuto informaci přehlédnout.
    Také v potvrzení objednávky e-mailem je opět uvedeno, že "půllitr" je 400ml, pro jistotu je navíc slovo "půllitr" vždy v uvozovkách, jde totiž pouze o název.

Ačkoli jde o produkt, který jsme vyrobili přímo na míru a výrobek jako takový je zcela v pořádku, a protože si našich zákazníků vážíme,
    nabídli jsme Vám neprodleně kompenzaci, abychom situaci alespoň takto vyřešili k Vaší spokojenosti :)

Věříme, že je takto už vše v pořádku :)
    Pokud by bylo příště cokoli nejasného, nebo jste si s čímkoli nevěděla rady, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu :)
    Rádi Vám vše objasní.

• slubuju rychle dorucenie a po 8 dnoch stale nemam balik

Reakcia obchodu Manboxeo.sk

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která nás ale moc mrzí.

Děláme vše proto, aby zásilka byla vždy co nejrychleji doručena
    Je však třeba počítat s tím, že dodání trvá před Vánoci déle, než po zbytek roku, což my bohužel ovlivnit nemůžeme.
    Předpokládanou dobu doručení vždy uvádíme při objednávání, bohužel jste si však zvolila dopravce, u kterého trvá doba dodání nejdéle, ačkoli na tuto skutečnost upozorňujeme.

Dodání do Vánoc jsme Vám, však garantovali a také dodrželi, Váš balíček se u dopravce bohužel o jeden den zdržel, nicméně 21.12. byl doručen.
    Také jsme Vás ohledně doručení několikrát kontaktovali, včetně telefonátu, bohužel se nám s Vámi ale ani jednou nepodařilo spojit.
    Z naší strany tedy vše proběhlo tak, abyste byla vždy informována.

V případě jakýchkoliv nejasností prosím kontaktujte naši zákaznickou podporu, aby mohlo být vše včas vyřešeno ke spokojenosti Vaší i obdarovaného :)

Věříme, že na nás do budoucna nezanevřete a budeme se moci těšit na někdy příště :)

Veronika z Manboxeo.sk

• Ak si raz objednám gravírovanie na čelo s nápisom "VŠETKO NAJLEPŠIE" tak nech tam bude to čo som pridal do košíka a nie "VŠECHNO NEJLEPŠÍ" To som určite neobjednával nakoľko som Slovák a nie Čech,môj prvý a samozrejme posledný nákup od Vás. Nabudúce sa poobzerať po inej firme ktorá mi dodá to čo pridám do košíka a samozrejme ani mojim známym Vás neodporučim.

Reakcia obchodu Manboxeo.sk

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která nás však velmi mrzí.
    Jsme rádi, že další 4 produkty Vám přišly v pořádku a celá objednávka včas, dodání trvalo 3 dny, objednávka byla přijata v pátek odpoledne, načež hned v pondělí jsme balík předávali dopravci.

Nicméně je nám opravdu líto, že se ve Vaší objednávce vyskytla chyba.
    Ačkoli se snažíme veškeré objednávky vyřídit ve 100% kvalitě a preciznosti, i my jsme lidé a bohužel se chybička může vloudit.
    Reklamace vždy okamžitě řešíme, stavíme se k nim čelem, aby mohlo být vše včas vyřešeno a měl jste perfektní dárek.
    O té nás však nikdo neinformoval.
    Proto Vás ihned naše zákaznická podpora kontaktovala, abychom stíhali ještě včas dodat nový dárek, který by byl v pořádku, avšak bohužel nikdo neopověděl.

Situaci bychom rádi vyřešili a přesvědčili Vás tak o tom, že naše dárky jsou výjimečné a dělají velkou radost.
    Pokud budete celou záležitost chtít dořešit, budeme rádi, když se obrátíte na naši zákaznickou podporu.

Veronika z Manboxeo.sk

Bola som veľmi spokojná ako bol môj tovar zabalený. Napriek tomu dve šálky boli rovnaké, pri tretej kvalita spodnej časti šálky je svetlejšia, iný odtieň.

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá.

Mrzí nás, že u Vaší objednávky došlo k pochybení při zpracování potisku hrnků.

Po obdržení recenze jsme Vás bezprodleně kontaktovali, abychom situaci řešili k Vaší spokojenosti.
    V tuto chvíli je již balíček s novým hrníčkem na cestě k Vám.

Věřím, že vše bude již v naprostém pořádku.

Nikola z Manboxeo.sk

Komunikácia s obchodom bola v poriadku, pani sa sama ozvala, keď balík meškal. Čo sa týka objednaného tovaru, predstavovala som si to trošku inak, fotky obsahovali inú výplň krabičky ako prišla. Nevyzeralo to dobre, jedna sviečka mala potrhaný obal. Musela som krabičku upraviť, aby sa to vôbec dalo darovať. Úprimne mi je to ľúto ale už asi neobjednám z tohto obchodu nič. Možno iné krabičky vyzerajú lepšie, ale ja nemám dobrú skúsenosť.

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá.

Mrzí nás, pokud Vám zakoupený produkt došel jakkoliv poškozený.
    V takovém případě je důležitá nás o situaci informovat, abychom mohli vše vyřešit.

Co se týče obsahu dárkového boxu, vždy by mělo být součástí vše, co vidíte v seznamu na našich stránkách.
    Pokud došlo k nějakému pochybení z naší strany, rádi s Vámi dořešíme vše formou reklamace.

Již jsme Vás kontaktovali, abychom situaci mohli případně napravit.

Nikola z Manboxeo.sk

• Vobec nesedeli velkosti, musim menit tovar..malo to byt ako darcek

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá.

Mrzí nás, pokukd velikost triček neseděla.

Na našem webu odkazujeme na velikostní tabulku, podle které je třeba objednat.

Trička jsou vyrobena z pevného materiálu a jejich elasticita tak není velká.

Rádi s Vámi vyřešíme výměnu velikostí všech zakoupených triček.

V případě jakýchkoliv dotazů, jsme tu pro Vás.

• rychle dodanie

Reakcia obchodu Manboxeo.sk

děkujeme za Vaši recenzi a ocenění za rychlé doručení :)

Nicméně nás mrzí, že jste nás ocenil jen na 60%, ačkoli jak jsme si již řekli po telefonu, bylo s Vaší objednávkou vše v pořádku.
    Mrzí nás, že Vám bednička připadala menší, avšak rozměry vždy uvádíme v popisku. :)
    Přímo na našem webu uvádíme na 3 místech, včetně DETAILNÍCH FOTOGRAFIÍ, co je obsahem každého našeho produktu, včetně objemů a velikostí v centimetrech.

Doufáme tedy, že na nás pro příště nezanevřete a budeme se moci těšit zase na někdy příště.
    Pokud by Vám při příštím nákupu bylo cokoliv nejasné, neváhejte se obrátit na naší zákaznickou podporu, moc rádi Vám vše osvětlíme.

Veronika z Manboxeo.cz

Cena debny MANBOXEO je vysoko "prestrelená" vzhľadom na vlastnosti / veľkosť položiek obsiahnutých v nej!!!

• ústretový a osobný prístup
    • jednoduchá a intuitívna objednávka cez e-shop
    • rýchle doručenie
    • dokonalé balenie
    • manipulatívne obchodné techniky ako odpočet a 50% zľava na produkty, ktorých skutočná hodnota je viac ako pochybná

Nenechajte sa nachytať na mega expirujúce zľavy. Obzvlášť neodporúčam drevené kytice, je to len pekne zabalená predražená somarina na kovových paličkách s ružovou mašľou, ktorých cena by nemala presiahnuť 10€.

Reakcia obchodu Manboxeo.sk

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velice důležitá, ačkoliv nás mrzí.

Těší nás, že jste byl spokojen s komunukací a celým procesem vytváření objednávky.

Co se týče samotné květiny, dovolíme si nesouhlasit s tvrzením ohledně slevy, kterou zmiňujete.
    Vaše recenze obsahuje informaci o 50% slevě, kterou jsme v nabídce neměli.

Kytice byla zakoupená se slevou, ale ta nečinila 50% z celkové částky.

Co se týče ceny, je potřeba si uvědomit. že k výrobě všech květin byly použity výhradně přírodní materiály a každá z nich je výsledkem precizní ruční práce.
    Pořizovací cena je tak vyšší, což se projevuje i na konečné ceně.
    Vámi uváděná doporučená cena je tak nepřípustná.

Stonek každého kvítku je tvořen ze zeleného drátku.
    S květinou se dá tak lépe manipulovat a naranžovat si ji do vázy.

Pokud nejste se zakoupeným produktem spokojen, můžete využít 14 denní lhůtu na vrácení.

Stojíme si zatím, že naše produkty jsou originální a kvalitní.
    Proto pokud nejste se zakoupeným produktem spokojen, můžete využít 14 denní lhůtu na vrácení.
    Rádi s Vámi celou situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Nikola z Manboxeo

Prvá nevýhoda: objednávkový systém neumožňuje slovenskému kupujúcemu poslať darček niekomu do Česka. Dá sa to len zložitým vysvetľovaním a komunikáciou navyše. Napriek tomu, že pracovníčka Veronika, s ktorou som chatoval, bola veľmi príjemná, snaživá a ústretová, zakúpený tovar na zvolenú adresu ešte stále nedorazil, napriek tomu, že garantoval termín dodávky 6.12. Dnes je 9.12. - a stále nemám informáciu o tom, že by bol darček doručený...

Vážený pane Bendíku,

děkujeme za zpětnou vazbu.

Doručení do jiné země není tak složité, jak popisujete. Stačí zadat pouze fakturační adresu a doručovací v jiné zemi napsat do poznámky.

Mrzí nás Vaše nízké hodnocení, přestože jste měl s kolegyní dobrou zkušenost a objednávku se úspěšně podařilo dokončit a doručit.

Dle systému byla doručena 10.12., za což se omlouváme, avšak vždy je u nás garance doručení v rozpětí několika pracovních dnů - na začátku prosince, kdy jste objednal, je doba bohužel o něco prodloužená kvůli kapacitám dopravců, což také avizujeme na webu. Zobrazené datum (6.12.) je první možný doručovací den z několika.

Pokud si zákazník něčím není jist, kdykoliv se na nás může obrátit a i Vám bychom rádi sdělili, jak to s Vaší zásilkou vypadá.

Děkujeme za pochopení a věříme, že balíček udělal velkou radost. :)

Mějte se krásně.

Karel z Manboxeo.sk

zasielka prišla poškodená, veľká krabica ktorá obsahovala za vreco polystyrenu- tym padom bola lahka a krabica z tenkeho kartonu no strach.... 20minut odpratavania polystyrenu a hladania vyrobkov, prekvapilo ma ze polliter je 400ml, chipsy slane ze sa nedaju jest, parfem ziadna vona a vonne sviecky to je uplne cele zle

Reakcia obchodu Manboxeo.sk

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Mrzí nás Vaše nespokojenost s Vaší objednávkou.

Co se týče balení, produkty balíme tak, aby K Vám přišly v naprostém pořádku.
    Vaše objednávka obsahovala více produktů, včetně těch ve skle.
    Proto musela být Vaše objednávka zabalena řádně, za použití Flo-packu.

Mrzí nás, pokud Vám přepravní krabice přišla jakkoliv poškozena.
    Bohužel, nedokážeme ovlivnit to, jak se dopravce k balíčkům chová.
    Proto se snažíme zboží ochránit, právě výplňovým materiálem, který kritizujete.

Co se týče nespokojenosti s výrobky. Objem "půllitru" uvádíme přímo na našich stránkách, a to hned na několika místech.
    Pokud nejste spokojena s produkty, které jste u nás zakoupila, lze ja vrátit.

Jak postupovat najdete na našich stránkách, zde: https://manboxeo.cz/reklamace

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na naši zákaznickou podporu.

Nikola z Manboxeo.cz

Myslím si že sa firma už tak moc rozrástla že sa vzdaluje klientovi. Pekný deň

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá.

Mrzí nás, pokud jste nabyl dojmu, že se vzdalujeme svým zákazníkům.

Ve Vašem případě jsme nebyli schopni vyhovět Vašemu požadavku u objednávky.
    Firemní loga připravujeme pro objednávky od deseti kusů beden. Příprava takového loga je velice nákladná.

Vaše objednávka obsahovala pouze jednu bednu. Proto jsme nebyli schopni pro Vás vlastní logo zařídit.

Nabízela jsem Vám potisk bedny fotografií, kam se logo dá přenést.
    Bohužel jsme se nedomluvili.

Pro zákazníky děláme vše, co je v našich silách.
    Jsou ale situace, kdy bohužel nejsme schopni vyhovět.

Věřím, že třeba u příští objednávky se domluvíme :)

Držiak nedrží na stene

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu,

Moc nás mrzí, pokud produkt nebyl v pořádku. Do teď jsme podobnou zpětnou vazbu neobdrželi.

Rádi však situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti, jak jsme Vám obratem sdělili po telefonu.

Prosíme ještě jednou o zaslání reklamace přímo na [email protected] a věříme, že nakonec budete spokojen. :)

Předem děkujeme a přejem krásný den,

Karel z Manboxeo.sk

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Obsah balíka prišiel poškodený

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá.

Mrzí nás, poškození produktů uvnitř bedýnky.
    Bezodkladně jsme Vás kontaktovali a situaci řešíme.

Děláme vše proto, aby každá zásilka dorazila ke svému příjemci v naprostém pořádku.
    O to víc nás mrzí, pokud se tak nestane.
    Bohužel ale chování přepravních služeb a kurýrů již nedokážeme ovlivnit.

Věřím, že vše vyřešíme k Vaší spokojenosti a napravíme tak svou reputaci.

• Malo piva
    • Malo druhou piva

Nič moc

Reakcia obchodu Manboxeo.sk

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá, ačkoliv nás moc mrzí :(

Bedna pro pivaře, která byla součástí Vaší objednávky, obsahuje několik zahraničních a prémiových piveček.
    Najdete zde pivo z Německa, Belgie, Velké Británie nebo třeba USA.

Pokud by Vám tyto druhy piv nevyhovali, máme v nabídce například Debnu pre pivára EXCLUSIVE: https://manboxeo.sk/eshop/detail/8012-debna-pre-pivara-exclusive,
    Debnu pre pivára Premium: https://manboxeo.sk/eshop/detail/9184-debna-pre-pivara-premium, Debnu plnou ležáků: https://manboxeo.sk/eshop/detail/9183-debna-plna-leziakov
    nebo třeba i nealko verzi: https://manboxeo.sk/eshop/detail/10147-nealko-debna-pre-pivara.

Případně doporučuji využít našich domácích pivovarů, kde si obdarovaný může uvařit pivečko sám.
    V nabídce máme klasický pivovar nebo pivovar premium.
    Obě verze nabízíme s výběrem z několika druhů piv, a to: Ležák, pšeničný speciál, tmavý speciál nebo třeba Pale Ale.

Nikola z Manboxeo.cz

Bohužiaľ v bedni pre Rybára,ktorý stal 80€ sú najlacnejšie veci z celého obchodu. Nákup týchto veci osobytne bez bedni by má vyšiel max do 30€!

Reakcia obchodu Manboxeo.sk

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velice důležitá, ačkoliv nás Vaše slova velice mrzí.

Na našem webu uvádíme na 3 místech (včetně DETAILNÍCH FOTOGRAFIÍ) to, co je obsahem každého našeho produktu. Kvalitní zpracování celého produktu, SPRÁVNÉ A BEZPEČNÉ zabalení, je podstatou celého našeho projektu a dáváme si na něm maximálně záležet.

Co se týče ceny, je potřeba si uvědomit, že veškeré produkty v bednách jsou KVALITNÍ a VÝJIMEČNÉ a jejich cena je tím pádem vyšší. Samotné zpracování a balení BEDNY a PÁČIDLA je také dotaženo do posledního detailu a provedeno v prvotřídní KVALITĚ, což s sebou nese taktéž vyšší pořizovací náklady a ty se potom promítají ve výsledné prodejní ceně. ;)
    Bedny jsou ručně vyráběny z velmi kvalitního dřeva a projdou několikrát kontrolou kvality, aby k zákazníkovi přišly jen nejpreciznější kousky. Cena kvalitního dřeva navíc za poslední rok stoupla více než 3x, i přes to jsme však ceny beden zachovali.
    Bedýnky Vám společně s třiceti kolegy rádi připravujeme a balíme ve skladu o rozloze 2000 metrů čtverečních. :)
    V ceně každé bedny máte i DOPRAVU ZDARMA a OSOBNÍ VZKAZ ZDARMA.

Věříme, že na nás nezanevřete a budeme se moci těšit na někdy příště :)

Veronika z Manboxeo.cz

Prvý balíček mi nebol doručený lebo nejakým záhadným spôsobom, tam nebolo moje slovenské tel. číslo ale nejaké české a druhý balík stále ešte neprišiel.....

Vážený Oto,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, ačkoliv nás mrzí :(

Zásilka Vám nebyla doručena, protože neměla platné telefonní číslo.
    Toto číslo bylo přidáno k objednávce při vytváření, a taktéž potvrzeno v potvrzení objednávky, které jste obdržel ihned po vytvoření.

Že je číslo špatné jsme zaregistrovali my, ve chvíli, kdy jsme si kontrolovali doručení Vaší zásilky.

Ihned jsme Vás kontaktovali a převzali jsme si od Vás číslo nové.

Udělali jsme vše proto, abychom při doručování zásilky telefonní číslo změnili, avšak dopravce byl rychlejší, a zásilku z důvodu nedoručitelnosti vrátil zpět k nám.

Neprodleně jsem pro Vás vytvořila novou objednávku, se správným telefonním číslem.

Ta Vám byla dnes, tedy do tří pracovních dnů doručena.

Vzniklá situace nás mrzí, ačkoliv jsme udělali jsem vše proto, abyste svou zásilku měl včas.

Mějte se krásně

• Zlá komunikácia s obchodom ,žiadne odpovede z ich strany

Reakcia obchodu Manboxeo.sk

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, které si velmi vážíme, avšak nás velmi mrzí, že jste nebyla spokojena.

Snažily jsme se Vás ohledně Vaší objednávky několikrát kontaktovat telefonicky, bohužel marně.
    Jak jsme se ale již domluvily přes e-mail, bylo vše vyřešeno k Vaší plné spokojenosti :)

Jsme rádi, že už je vše v naprostém pořádku a Vaše objednávka bude zítra doručována :)

Věříme, že se budeme moci těšit na někdy příště :)