Strasne dlhé dodanie

• kvalitný nábytok
    • tovar mi síce doručili po mesiaci, ale polovica nábytku dorazila v inej farbe, ako som si objednala a na reklamáciu som čakala ďalšie 2 týždne.
    • kuriér mi tovar doručil v iný čas,ako sme sa dohodli.
    • úplne nespoľahlivý obchod, nikdy viac!!!!

Ak sa nechcete rozčuľovať, čakať na Váš objednaný nábytok mesiace a vybavovať si voľno z roboty kvôli tomu na viac krát, tak určite si od nich neobjednávajte. Jediná výhoda je jedine tá, že je nábytok masívny a pekný, ale to je skôr plus pre výrobcu, nie pre obchod.

Matrac mi zatiaľ nebol doručený takže neviem povedať o tom nič...

Mesiac čakám na objednávku a po mesiaci žiadne informácie o stave objednávky.

• 4 krát poslany email ani raz neodpisali. Tovar na sklade a žiadny potvrdzovaci email
    • Dodnes my nebol poslaný ani tovar ani zaidne vyjadrenie či ho mam vôbec čakať

dnes je 32 dní od objednávky a stále sa mi nikto neozval. nikdy viac si u nich nič neobjednám.
    Ján Matiko okr. Snina

• Žiadna komunikácia,tovar stále nedorazil, rošt som objednala pred viac ako 10 dňami, bol skladom, no stále nič, som sklamaná.
  • Doručili ste mi dva matrace rovnakej značky tak ako som si objednala, ale každý matrac má iný poťah, jeden je čisto biely a jeden je s nápismi " mat.
    Aj keď sa zakryjú plachtou vidiet, že každý má poťah iný. Z toho dôvodu vám vyslovujeme výčitku, neviem ako to riešiť, som sklamaná.

• Majú chaos pri doručovaní tovaru. 30.6. mi oznámili, že tovar mi bude doručený 5.7., 3.7. ma informovali, že výrobca im tovar nedodal, takže nebude doručený, 5.7. večer som dostal od kuriéra SMS, že mi nemohol v ten deň doručiť tovar, pretože mal haváriu, ale že mi ho doručí 6.7. Keď som mu 6.7. volal, aby mi upresnil čas, tak mi oznámil, že SMS mi poslal omylom. O chaose svedčí aj to, že tento dotazník mi prišiel 9.6., keď uplynul ešte len prvý zo 4 - 7 týždňovej dodacej lehoty.

Nemožno hodnotiť pokiaľ nebol tovar doručený

• ide to pomaly 30 dni cakat na tovar je nepripustne

• Strasny obchod, od objednavky sa neozvali, po mojej urgencii mi oznamili ze dodanie 10 tyzdnov...
  • Kedy dostanem tovar???

Strašne dlhá doba dodania...

Objednala som jedalensku zostavu dňa 10.11. 2019, je 11.1. 2020.....este stale ju nemam napriek tomu ze bola zaplatena záloha. Pri telefonickom rozhovore v decembri, pani oznámila ,že to nestihnú, v januári mi bolo povedané, ze rozvoz uz robili a nasledujuci budú robiť 13.1.2020. Neviem či sa doň vôbec vojdem.....

• Na tovar som čakala 3 mesiace a to mi nebolo doručené všetko. Na ďalšie veci z objednávky čakám už 4 mesiac. Neodporucam

• Neda sa tam dovolat

• nikto nedvíha telefon, nereaguje na emaily, dodacia lehota bola už prekročená nemám žiadne info

• Tovar neprisiel a na email mi nikdo neodpoveda

• Zlá komunikácia po 35 dňoch som sa pýtala kedy bude tovar doručený a povedali že nemajú moju objednávky a to som osobne telefnovala aby som si bola istá že mám potvrdenú objednávku niekoľko krát som sa pýtala kedy budem mať tovar už nedvihali telefón a do dnes ho nemám a je 20.12 objednávala som4.9 tak čo povedať