• rozhodla cena
    • obývacia stena, ktorú som si objednal mi prišla po viac než mesiaci a vrchná časť mi prišla inej farby ako som si objednal

neviem ako dopadne reklamácia, ale v tomto obchode už nenakúpim

• - Široký sortiment
    • - Výborné ceny
    • - Ukážková komunikácia zo strany predajcu
    • - Akcia na dopravu zdarma
    • - žiadne

Zakúpili sme detskú / študentskú izbu Oskar, sme s ňou veľmi spokojní, sme milo prekvapení kvalitou vzhľadom na cenu, ABS hrany na písacom stole a detskej posteli, všetko sedí tak, ako má.
    Obchod určite odporúčam.

• dobre ceny
    • dlha dodacia doba

oplati sa tu nakupovat. Dobre ceny, spolahlive dorucenie.

• objednanie z domu
    • najlacnejšia ponuka
    • možnosť objednania morenia a druhu poťahu
    • doprava zadarmo

Potrebovala som kvalitný kuchynský stôl a stoličky. Tu ponúkali také farebné prevedenie, ktoré som inde nemohla
    zohnať a za výbornú cenu. Nakupovala som v tomto obchode prvýkrát a obávala som sa o kvalitu požadovaných výrobkov, keďže si ich nemožno prezrieť naživo. Bola som milo prekvapená. Stôl MODENA 1 je masívny a stoličky BOSS 7 pevné a obdivuje mi ich každá návšteva. Dúfam, že mi budú dlho slúžiť a obchod si naďalej udrží kvalitu služieb a dobré ceny! Odporúčam obchod i pre jeho širokú ponuku prevedenia výrobkov!

• Komunikácia
    • Spoľahlivosť
    • Rýchlosť
    • Ceny
    • Kvalita

• pohodlne nakupovanie cez internet, vyhodne ceny a rychle dodanie.
    • nevsimol som si ziadne

Treba vyskusat a presvedcit sa o kvalite obchodu

• Hlavne dobre AKCIE
    • dobre ceny
    • preto som sa rozhodol kupit v tomto obchode nabytok lebo tu bol najlacnejsi.

Odporucam rychla dohoda,netreba vela cakat na dodanie.

• Najskor ponuka,cena,komunikácia s klientom,informovanosť počas presunu dodávky a v konečnom dosledku samotný dovoz tovaru.
    • Nakolko toto bol prvý nakup tak predpokladám že co sa týka kvality, tak by to malo byt v poriadku, nakoniec som si objednal obývaci nabytok s ktorým sa nebude manipulovať :-).
    • ...ja som spokojný.

jednoznačne odporučam, to vraví za všetko:-)...

V priebehu násled. mesiaca mám v pláne opať nakupiť nabytok a jednoznačne od vás.

Prajem ešte veľa dalších spokojných zákazníkov.

Bukata Miroslav
    jednatel spoločnosti
    Agentura MIRA, s.r.o.

• Dovoz zdarma, aj ked to je len docasna akcia
    • Ako kazdy internetovy obchod, tovar uvidim az doma

Spokojnost, rychle dodanie, dobry vyber tovatu

• výborná cena vzhľadom na kvalitu
    • dobré jednanie
    • doba dodania

SUPER pomer cena-kvalita...(ušetril som kopec peňazí oproti akémukoľvek inému SK obchodu)
    dodanie podľa poskytnutej info...
    určite u nich ešte nakúpim

• nezhoduje sa s obrazkom v ponuke ...

neodporucam

Reakcia obchodu Malys Nabytok

Chybné zaradenie výrobkov nie je na strane nášho obchodu, ale serveru Heureka.sk. Dva rôzne výrobky umiestnili do jednej kategórie pod tým samým názvom. Ďakujeme za pochopenie. S pozdravom MALYS-NABYTOK.sk

• nesuhlasí s typom k ponuke-k nahľadu pre tohto dodávateľa-obchod, ,úplne iný demódny typ sedačky

nemôžem zadať ohodnotenie pretože sa nezhoduje s ponúkaným tovarom, pri ostatných obchodoch súhlasí ponuka

Reakcia obchodu Malys Nabytok