Vsetko v poriadku, rychle dodanie

• Mall sa rozšíril na Allegro a nevedia čo robiť so sebou od toľkých nakupujúcich.

Kúpil som si u nich napalovačku cd za cca 40eur. Tovar prišiel dobre zabalený ale po vybalení ma čakala napalovačka s otvorenou bezpečnostnou nálepkou, odtlačkami prstov na priloženom softvérovom cd. Pokrčený návod na použitie. Navyše notebook s napalovačkou nekomunikuje. Mimochodom priložený usb kábel bol len pohodený v krabici. Reklamoval som ale rozhodol som sa to ukončiť lebo tento obchod vyžaduje sťahovanie reklamačného protokolu, následné vyplnenie, dôkazové fotografie o každom kúsku tovaru,následné hľadanie zásielkovej služby ktorá im vyhovuje. To by som si musel kúpiť ešte tlačiareň, vytláčať dokumenty. Proste ma to nebaví a som znechutený. A ešte ma operátori žiadali aby som im dal kladné hodnotenie za poskytnutie ich služieb. A navyše nedá sa s obchodom komunikovať cez živý čet len cez mail. Mailom s vami komunikuje vždy iný operátor ktorého to vôbec nezaujíma.

• Super cena
    • Slabšia komunikácia
    • Dodacia lehote je + 3 pracovné dni ako je uvedené

Produkt krásny.nad moje očakávania.rychle dodanie

Spokojnosť od objednania až po dodanie.100%

• Super dodanie tovaru

Rýchle a dobré

• Tovar poslali poškodený. Nie prepravou, ale bol zaslaný poškodený. Neskutočné!!!

• Spoľahlivosť
    • Sortiment
    • Kvalita

• Objednávka bola vybavená rýchlo a pohodlne.

Nie som nový zákazník. Doposiaľ spokojný.

• Tovar podľa popisu
    • Doručenie podľa popisu pri produkte
    • Dobrá informovanosť o stave objednávky

• Výborná komunikácia, rýchle dodania
  • Na zákl. obj.mi doručili nožnice na živý plot.
    Objednal som ich na zákl.toho,že deklarovali použitie všetkých typov
    baterii od výrobcu.
    Žiaľ baterie kt.mám na chalupe od výr.fieldman nie sú do fieldman nožníc,kt.mi Zaslali.
    Tak toto je teda záporná reklama.

• Dakujem zakaznickemu servisu Gabriele Fabovej za promptne reagovanie a pomoc.

• Objednavka doručená na dohodnutý termín dňa a času

Nakupovala som len jedenkrát a som spokojná. Objednávka bola vybavená veľmi rýchlo

rychle dorucenie kvalitny tovar

• Prehľadné a rýchle