Tovar mali odoslat do 7 dni,11 den a stale nic,neodpovedaju na email.

Super shop

Z obchodom som spokojný.Ale objednávku som musel zrušiť,lebo
    objednaný tovar (kotúč Shimano rt30)
    nebol na sklade a momentálne sú celkovo problémy z náhradnými dielmi na bicykle.

• Tovar som si objednal 27.4.2021 teda pred tromi týždňami. 13.5.2021 som im napísal aby ma informovali, čo je s mojou objednávkou. Nikto mi doteraz neodpovedal.
    • M§že sa stať, že im dodávateľ nedodá tovar na čas, avšak treba zákazníka informovať. Tobôž ak urguje zásielku a nie ako mŕtvy tvor.

Nie som spokojný. Ani s komunikáciou, ani s nedodaním tovaru. Stratil som tri týždne. Chcel som byť fér, tak som si tovar neobjednal inde keď sa neozývali, no neviem. Uvidím ako sa ešte zachovajú. Dám vedieť.

Prvý krát som nakupoval. Nemal som žiadne problémy.

• Výhodou cena
    • Neskoré dodanie. Tovar bol na Externý sklad

• Výborná komunikácia, milo prekvapila aj rýchlosť dodania

odporúčam obchod

Tento tovar ešte nedorazil lebo nebol na predajni zatiaľ neviem dúfam že po sviatkoch sa to podarí

• Upozornili ma, ze sucastou supravy uz nie je olej a po mojej poznamke, ze olej nemam pribalili potrebne mnozstvo . Super jednanie.

Tovar nebol

Skvelá komunikácia.Doporučujem nakupovanie v tomto obchode.

• Slusny obchod, dodanie prebehlo do casu dorucenia napisaneho pri vyrobku na strankach.

telefonicky som sa informoval, lebo som nemal standardnu poziadavku, ale potreboval som nieco nakombinovat. pan zistil, obratom zavolal, poslal mailom info a promptne vybavil objednavku. velmi ochotny a promptny. Dakujem.

Obchod mi ochotne zohnal aj variantu tovaru, ktorý nemali v ponuke. Bezproblémový nákup. Dodacia doba bola taká, akú avizovali na stránke.

Odporúčam, ochotný prístup a príjemná komunikácia.

Odporúčam, veľmi ochotný prístup a vybavenie objednávky.

Rýchlo doručené, volali akonáhle odovzdali objednávku na doručenie, príjemné jednanie.