-
Objednal som si tovar zo stránky majoauto.sk, no doručili mi úplne niečo iné. Ide o jasnú chybu z ich strany, napriek tomu odmietajú uznať reklamáciu férovo. Namiesto toho odo mňa požadujú, aby som si zaplatil poštovné za vrátenie tovaru, čo považujem za absolútne neakceptovateľné.
Tovar som poslal späť na dobierku, keďže nebudem platiť 6,50 € za ich chybu. Zásielku si však ani neprebrali, čím len potvrdili svoj neprofesionálny a neseriózny prístup.
Takéto správanie voči zákazníkovi je neprípustné. Obchod dôrazne neodporúčam – nulová ochota riešiť problém, žiadna zodpovednosť za vlastné chyby. -
Objednal som si tovar zo stránky majoauto.sk, no doručili mi úplne niečo iné. Ide o jasnú chybu z ich strany, napriek tomu odmietajú uznať reklamáciu férovo. Namiesto toho odo mňa požadujú, aby som si zaplatil poštovné za vrátenie tovaru, čo považujem za absolútne neakceptovateľné.
Tovar som poslal späť na dobierku, keďže nebudem platiť 6,50 € za ich chybu. Zásielku si však ani neprebrali, čím len potvrdili svoj neprofesionálny a neseriózny prístup.
Takéto správanie voči zákazníkovi je neprípustné. Obchod dôrazne neodporúčam – nulová ochota riešiť problém, žiadna zodpovednosť za vlastné chyby.