• Tovar nebol stale doruceny a ani odozva obchodu doteraz ziadna. Tovar figuruje ako "Ext.sklad do 3dni" avsak nic mi neprislo.

• Ako vacsina obchodov zle eviduju zasoby a dostupnosť tovaru.

• Tovar som objednal ale uz mesiac som cakal a stale nic a že do 3dni jasne

• nič som tu neobjednával, neviem prečo to mám hodnotiť
    • obchod zasiela požiadavky na hodnotenie asi komukoľvek

Obchod asi chce nejaké hodnotenie aj napriek tomu, že som tu nič neobjednal. Takže nemôžem odporúčať nakupovať v tomto obchode.

Neochota výmeny poškodeného tovaru.

Poškodený obal dvd

• super obchod
    • ziadne

Parada,ochota,rychlost

• posiela fiktívne žiadosti na hodnotenie eshopu

• myslim , ze bol tovar prebaleny, kedze mi v nom chybal manual, vratane redem code, nutneho pre hranie multiplayeru

• Neviem este som nemal tie hry v konzole ..... ta neviem ci funguju

Moje zhrnutie: objednávala som pred Vianocami (13.12.2014) 2 hry a tovar mi bol doručený až v polovičke januára po mojej urgencii. Bolo mi povedané, že objednávku nerealizovali kvôli tomu, že nemajú jednu hru už na sklade. Ani sa neunúvali ozvať, napísať e-mail, zavolať, nič. Nakoniec mi bola doručená jedna hra a aj to cena bez zľavy v akej som ju objednávala v decembri. Takže toto bol môj prvý a zárove§ posledný nákup v tomto e-shope.

• objednavka mi mala byt dorucena 23.12.2014, dodnes ju nemam, este mi nic neprichadzalo dlhsie a to som mal zajednanu dobierku prvou triedou, horsie pocity z vas nemozem mat,mal to byt vianocny dar,dojebali ste to cele!

Reakcia obchodu MadGamer

Dobrý deň prajem,
    v čase, ktorý Heuréka uvádza ako čas vytvorenia vašej objednávky neevidujeme žiadnu nevybavenú a neodoslanú objednávku. Poprosím vás, ak ste si naozaj objednávku vytváral v našom eshope, ozvite sa na mail [email protected] aby sme toto nedorozumenie vyriešili.

• všetko je to na piču

nekupujte s tadial napišu že do 15 minut a objednaval som pred 15 dnami a stale nič neprišlo

• nemá
    • neodporučam rušia objednavky neposielaju faktury

neodporučam ani fakturu nepošlu nič je to na k...t

Reakcia obchodu MadGamer

Dobrý deň prajem, p. Slabej.
    Zrejme došlo k chybe zo strany Heureka.sk, ktorá zasiela uvedené dotazníky, pretože v danom čase na Vaše meno u nás v eshope neevidujeme žiadnu objednávku, takže sme ani žiadnu objednávku nerušili a samozrejme logicky ani žiadnu faktúru nemohli vystaviť.
    Pozdravujem, Križka, MadGamer.

• Hodnotenie nebolo relevantné.