Obchod nekomunikuje, poslali mi sklo ktoré nesedí na veľkosť Ipadi a nesedí popisu .. neodpovedaju, neriešia vrátenie tovaru

• Neprišiel mi tovar

Do dnes mi tovar nedošiel aj keď som ho hneď zaplatiť a čakám na jeho dodanie.

• Prišiel mi tovar pokazený

• Nespokojnosť s tovarom

• žiadna
    • poslali zlý tovar, bol naviac aj rozbalený
    • nekomunikujú ohľadom vrátenia
    • majú uvedené neexistujúce telefónne číslo
    • na mail neodpovedajú

• nekomunikuju
    • tovar prisiel po termine ako uvadzali na webe

Tovar som potreboval surne do vikendu, objednaval som v stredu a na webe pisali ze dorucenie bude vo stvrtok, najneskor v piatok, na co som sa aj spoliehal. Stale mi vsak nechodila notifikacia o odoslani tak som im 2x pisal ci to bolo odoslane a nedostal som ani doteraz ziadnu odpoved, az mi potom v piatok prisla notifikacia ze tovar bol odoslany, ale to uz bolo samozrejme neskoro, keby som to vedel, objednam inde.

Reakcia obchodu MACLIFE.sk

Ďakujeme za recenziu aj keď negatívnu a ospravedlňujeme sa za oneskorené doručenie.

Pre poriadok objednávku ste vytvoril v stredu po 15tej hodine, teda logicky mohla byť odoslaná až vo štvrtok. Kvôli drobným logistickým problémom sme ju odoslali až v piatok a teda namiesto nami uvádzanými 1-2 pracovnými dňami, doručenie trvalo 3 pracovné dni.

Aj napriek negatívnej skúsenosti veríme, že nám ešte dáte v budúcnosti šancu. ML.sk

Tovar, ktory mal byt na sklade, na sklade nebol, takze objednavka bola zrusena.

Reakcia obchodu MACLIFE.sk

vzniknutá situácia nás mrzí, chyba bola na našej strane.

Ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknuté nepríjemnosti.

Veríme, že aj napriek nim nám zachováte priazeň.

ML.sk

• Vědomě inzerují zboží, které nikdy nedostanete.

Nechápu, proč je stále na internetových stránkách v nabídce zboží, které už nikdy nebude. Jde o podvod, ne ?

Reakcia obchodu MACLIFE.sk

ďakujeme za Vašu recenziu, aj keď negatívnu.

Chceme sa ešte raz ospravedlniť za vzniknuté nepríjemnosti, tak ako sme to urobili ihneď po vytvorení vašej objednávky a zistení, že náš zahraničný dodávateľ už daný produkt vyradil zo svojej ponuky.

Produkt (SGP10973 Spigen Wallet S iPhone 6/6s) bol okamžite stiahnutý aj z našich webových stránok, takže vaša posledná veta recenzie nie je opodstatnená.

Aj napriek negatívnej skúsenosti veríme, že nám ešte dáte šancu.

S pozdravom,
    ML.sk

Objednala som si kryt na iPhone SE. Transparentny, prsiel mi avsak bol cely ocpakany. Myslela som si ze to je len spinavy a ze sa to zmyje. Avsak ani umytie npomohlo.

Z folie na displej sa tazko odlepovala ta nalepka a ostal mi po tom lepkavy znak.

Reakcia obchodu MACLIFE.sk

ďakujeme za recenziu. Mrzí nás vaša zlá skusenosť. Ak kryt javil známky použitia, alebo ak nespĺňa svoju úlohu, prosím využite možnosť bezplatného vrátenia. Peniažky Vám samozrejme pošleme v plnej výške späť.

Ospravedlňujeme sa za vniknuté nepríjemnosti.

Aj napriek zlej skúsenosti veríme, že nám zachováte priazeň.

ML.sk

• Nič noc,je oveľa lebšich obchodov a je ich dosť a sú kvalitne.

Kúpil som si krit na iphon5s a nebol som spokojní .Mibil sa doň vôbec nezmestil a keď som ho tam vtesnal tak krit praskol .Bol to nekvalitní produkt .Už nigdi viac ........!

Reakcia obchodu MACLIFE.sk

Ako reagovať na túto recenziu? Ak aj napriek našej snahe o výmenu resp. vrátenie financií (vo výške 2,95€) zákazník s nami ďalej nekomunikuje a následne sa takto vyjadrí?

Milý zákazník, aj touto cestou Vám navrhujeme využiť možnosť vrátenia tovaru a peniažky Vam budú v plnej výške vrátené.

S priateľským pozdravom,
    ML.sk

• zatial sa mi ziadne nepodarilo vypatrat
    • velmi slaba komunikacia, tovar som si objednal 15.1. a dodnes (21.2.) ziadne spravy ohladom objednavky, len ziadost o hodnotenie nakupu..
    • neviem, ci mi to vobec poslu, neposlu, kde je problem...

velmi slaba komunikacia, resp.ziadna!
    tovar som si objednal 15.1. a odpotvrdenia objednavky dodnes (21.2.) ziadne spravy ohladom objednavky, len ziadost o hodnotenie nakupu..
    neviem, ci mi to vobec poslu, neposlu, kde je problem...
    mozno sa o rok dockam nejakeho kuriera, ktory mi prinesie tovar :) ak hej, dam vediet..

Reakcia obchodu MACLIFE.sk

ďakujeme za Vašu recenziu. Mrzí nás dlhšia doba dodania, no ide o produkt od US výrobcu, pri ktorom je uvedená min. doba dodania 21 pracovných dní a žiaľ zatiaľ nie je produkt stále celoplošne dostupný v rámci strednej EU.

Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti a samozrejme ihneď ako produkt "naskladníme", budeme Vás informovať o aktuálnosti objednávky z vašej strany.

Pozn. Žiadosť o hodnotenie nákupu neposielame my, ide o automatický dotazník po uplynutí určitej doby zo strany Heureky.

S priateľským pozdravom,
    ML.sk

Chybné špecifikacie pri jednorlivých produktoch

Reakcia obchodu MACLIFE.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a tiež za pripomienku ohľadom špecifikácie produktov.

Vami objednaný produkt má vo svojom popise, že sa jedná o 100% funkčnú náhradu od OEM výrobcu a tomu zodpovedá aj cena, ktorá je rádovo o 60% nižšia ako bežná cena tu na Heureke.

Napriek tomu sa ospravedlňujeme za vzniknuté nepríjemnosti a ak nie ste s produktom spokojný, bez váhania využitie možnosť vrátenia tovaru. Financie Vám budú v plnej výške vrátené.
    ML.sk

objednaný tovar bol skladom(u dodávateľa) a doručenie nemalo trvať viac ako tyždeň. Po par dňoch mi obchodník poslal mail že doručenie bude trvať 14 dni ! :(

Reakcia obchodu MACLIFE.sk

Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté nepríjemnosti, problém s neskorším dodaním tovaru je u nás veľmi výnimočný. Je nám to naozaj ľúto.

S pozdravom,

• Neoriginal tovar z Ciny - nebolo to uveden na webstranke

Reakcia obchodu MACLIFE.sk

ospravedlňujeme sa za dodanie neoriginalneho obalu, ktorý nám dodal neoverený dodávateľ. Nebude sa to opakovať kedže so spomínanou firmou sme okamžite ukončili spoluprácu.

Vo vašom prípade sme problém vyriešili promptne vrátením finančných prostriedkov.
    ML.sk

• Na eshope bolo pisane,ze tovar je dostupny do 3 dni a uz presli 2 tyzdne a nic.

Reakcia obchodu MACLIFE.sk

ešte raz sa ospravedlňujeme za oneskorenú dodávku obalu Spigen, ktorý sme mali prisľúbený od zahraničného dodávateľa do 14 dní, no na sklad prišiel o pár dní neskôr (17). Poučili sme sa a dodacie lehoty sme upravili. Dúfame, že obal Vám slúži spoľahlivo.