• za 14 dní som nedostala žiadnu informáciu ohľadom stavu objednávky
    • chýba možnosť zrušiť objednávku aspoň ja som ju nenašla

• Tovar nebol skladom aj keď v eshope písali ze je dostupný
    • Eshop neodpovedal na správy
    • Dúfam že mi vrátia peniaze za zrušenú objednávku

Neodporúčam

• Panska velkost M/L je dobra 11-rocnemu synovi, resp. aj jemu je trosku kratka
    • Nikto nereaguje na mail

• Tovar bol označeny ako skladom, ale nebol.
    • Dodane bolo iné viazanie ako bolo označené a museli sme ho vymienat.
    • Obchod sa tvari ako slovensky, ale vsetko je obsluhovane z Čiech, takže to aj dlhšie trvá.

Ponúkajú tovat ktorý nemajú na sklade, čistý odrbavači.

• Pekne je tam napísaný názov, taký som aj chcel,ale prišiel iný"univerzál"ja ho potrebujem vymeniť,na mail nikto neodpovedal.

• Komunikacia-dali mi vedieť po x dnoch ze tovar ktory ponukaju a maju na sklade uz na sklade nieje a bol teda zruseny
    • Lyze neprisli
    • Lyze nemali
    • Objednavka bola zrusena
    • Davam 1* pretoze nejde dat 0

• Nemali tovar ,ktory bol na eshope . Objednavka zrusena . Peniaze mi zatial neboli vratene . Obchod nedoporucujem .

Predavaju tovar ktory nemaju

už je 12 dní a objednávka nevybavená
    objednávané 23.09.2021 a dnes je 04.10.2021

Reakcia obchodu Lyzelyze.sk

Dobrý den, omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou. Uděláme vše pro to, aby se toto již neopakovalo.

• žiadna komunikácia zo strany obchodu po odstúpení od zmluvy
    • peniaze za tovar v lehote nevrátené

Dobrý deň prajem. Obchod neodporúčam!!!A prečo? S takým nezáujmom o zákazníka po objednaní tovaru som sa ešte nestretol. Tovar dorazil o deň neskôr, ako bolo deklarované. To sa dá zniesť. No a pointa príde teraz. Veľkosť nesedela, tak som od zmluvy odstúpil ( funkčný formulár na ich webe nie je k dispozícii, po upozornení na to, z ich strany žiadna reakcia) a tovar s požadovanými dokladmi vrátil. Z ich strany opäť žiadna spätná väzba, ako budú ďalej postupovať. Následne lehota na vrátenie peňazí uplynula, peniaze nevrátené a po upozornení na túto skutočnosť, a to ani po vyvolaní diskusie na stránke Heuréka, žiadnu odpoveď z ich strany doteraz neregistrujem.

Reakcia obchodu Lyzelyze.sk

Dobrý den, děkujeme za reakci. Moc se omlouváme za komplikace. Jak jsme informovali v emailu, jsme teď oslabeni personálně. Nicméně určitě nás zastihnete na emailu a telefonu, tam reagujeme rychleji a pružněji, než zde.
    Přeji příjemný den.
    Za lyzelyze.sk, Nela

• Bez vyjadrenia

Reakcia obchodu Lyzelyze.sk

Dobrý den, omlouváme se za špatnou zkušenost, nicméně nevíme, co přesně bylo v nepořádku. Budeme rádi, když nám dáte vědět, co bylo v nepořádku, abychom to mohli napravit.
    Děkujeme!

• Slabá informovanosť o tovare

Reakcia obchodu Lyzelyze.sk

Dobrý den, omlouváme se za problémy spojené s Vaší objednávkou. Uděláme vše pro to, aby se to neopakovalo.
    Za lyzelyze.sk, Nela

• 11 dní po predpokladanom termíne naskladnenia nič neodoslali ani nič nenapísali, teraz je všetok objednaný tovar na sklade a stále nič nenapísali

Reakcia obchodu Lyzelyze.sk

Dobrý den, moc se omlouváme za problémy s Vaší objednávkou. Uděláme vše pro to, aby se toto již neopakovalo!
    Za Lyzelyze.sk
    Nela

• Ponukaju tovar ,ktorý nemajú skladom

Reakcia obchodu Lyzelyze.sk

Dobrý den, moc se omlouváme za komplikace. Skutečně Vámi objednané zboží u dodavatele již skladem nebylo.
    Zboží "Skladom na predajni" ale skladem určitě je a odesíláme obratem, tak doporučujeme vybírat s této nabídky.
    Děkujeme a ještě jednou se omlouváme
    Za Lyzelyze.sk
    Nela

• ponúkali tovar,ktorý bol uvedený ako skladom u dodávateľa a nemali ho.

• Prišla mi časť tovaru iná

• Bol som informovaný o tom , že nie je objednaný tovar na sklade až po troch dňoch ako náhrada mi bol ponuknutý o 50% drahší tovar , mal som možnosť si objednať podobny tovar v inych obchodoch.

Bol som informovaný o tom , že nie je objednaný tovar na sklade až po troch dňoch ako náhrada mi bol ponuknutý o 50% drahší tovar.

• Nekomunikuje
  • Je to trochu humorné, lebo som tovar ešte nedostal a vy už chcete vedieť môj názor. Na objednávke síce bol dátum dodania dnes, ale do dnešného dňa som objednaný tovar nedostal.