• Je to 7 týždňov od objednania hodiniek a stále nič. Na stránke majú pri nich dodaciu lehotu 1-4 týždne. Pri komunikácii opakujú, že sú hodinky u dodávateĺa objednané a nevedia mi povedať kedy prídu. Už len čakám a premýšľam, či nezruším objednávku.

Nedodržujú termín dodania!!!

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• super ceny, profesionalny pristup, zlava pri osobnom odbere
    • nic

vrelo odporucam

• Dostupnost
    • Komunikacia
    • Nic

Velka spokojnost.

• rýchlosť
    • telefonát aj mail o odoslaní tovaru
    • zohnala som u nich parfém,ktorý už nikde inde nemajú

super super super

• velmi vyhodne ceny, rychle dodanie, spokojnost s vybavenim

odporucam

• objednal som si u nich 2x ine hodinky adidas, ako pšu že skladom do 30dní prešlo 20a nikto ma ani nekontaktoval nič len ked som im ja napísal až vtedy odpisali že ich nemaju pristup o hovne, objednal som si druhy krát iné hodinky zase mi nič nepisali o ich stave napisal som im mail a už prešlo 9 dni čo mi naň ani neodpisali

NEODPORUČAM

• veľmi promptná zásielka ( v pondelok poobede som objednávala a v utorok ráno som parfém mala) ... a komunikujú so zákazníkom (SMS, e-mail vopred)

odporúčam

Všetko ok, odporúčam :)))

• Objednala som si hodinky DKNY a som s nimi nadmieru spokojná, tak isto aj s rýchlym doručením tovaru. Za 3 dni som už hodinky mala doma.

Nakúpila som preto v tomto obchode, lebo cena bola jednoznačne najnižšia.
    Rýchle doručenie tovaru
    určite tento obchod doporučim aj svojim známym

• musim pochvalit ustretovost obchodu, parfemy vedeli rychlo poslat. moznost platit PayPal-om je velke plus.

budem sa tesit na dalsi nakup u vas

• Zakaznicky servis
    • Ponuka parfemov

Velmi dobry eshop

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Neporovnateľne nižšie ceny, rýchlosť vybavenia objednávky, osobný odber v Nitre
    • Nemám výhrady

Určite odporúčam :-)

• Recenzie bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným používateľom.

• +Ceny
    • +Rychlost
    • +Vyber
    • -Absencia niektorych noviniek

Vsetko v poriadku

• na moje parfemy tu mali najlepsie ceny. skusil som teda nakup v tomto obchode a som milo prekvapeny. vsetko zbehlo na jednotku.

• Vždy som tu našiel tovar čo som hladal..Prijatelné ceny..Rýchle dodanie tovaru..Je to môj tretí nákup..

Odporúčam..