• Obchod mi vysiel v ustrety a tiez poradil s vyberom
    • Porovnala som niekolko parfemov o ktore som mala zaujem svkonkurenciou a vzdy boli najlacnejsi
    • Asi ziadne

Ceny

• Vyborne fungujuci eshop
    • Rychle dodanie tovaru
    • Velky vyber a super ceny
    • Infolinka

Urcite odporucam nakup v eshope

• ochotne mi poradili s vyberom parfemu
    • rychle dorucenie
    • originalne parfermy za vyhodne ceny

Nadmierna spokojnost.

• Ochotna slecna, poradila mi
    • Velky vyber parfemov
    • Skvele dostupne ceny

Som maximalne spokojny, tovar doruceny v poriadku a za rychly cas. Spokojnost, urcite odporucam

• Vonavka prisla na druhy den
    • Som spokojna
    • Dlha vydrz parfemov
    • Originaly

Odporucam! :)

• nic
    • vsetko ostatne

Objednal som si cez internet tovar, nasledne mi prislo potvrdenie objednavky s odkazom, kedze som zadal platbu prevodom, ze mi pride dalsi email. Po uplynuti tyzdna som si dovolil zavolat, co sa deje s mojou objednavkou a bolo mi oznamene, ze tovar nemaju na sklade. Pritom na stranke pri objednavani nic take nebolo vidiet.
    Takze z tejto stranky nikdy nic.

Reakcia obchodu LuxusnyZivot.sk

mrzí nás Vaša nespokojnosť, nevieme však o ktorú objednávku sa jedná, ak by sme vedeli jej číslo, vedeli by sme vysvetliť, kde nastala chyba. Za zlú skúsenosť sa ospravedlňujeme a budeme sa snažiť, aby ste boli s ďalším nákupom spokojný.

s pozdravom
    Luxusnyzivot.sk

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

Vyber tovaru a rychle dodanie niet co vytknut

• Recenzia bola odstránená z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

• Radost nakupovat v tomto obchode
    • Kvalitné parfemy
    • Velky vyber
    • Rychly kurier
    • U mna ziadne

Kvalitný obchod

• dotyčná online parfuméria má X klonov..
    • nekupovať!!

• Ceny a ceny !!!
    • jednoznacne najlepsie bezkonkurencne ceny

Odporucam

NIKDY TU NIC NEKUPUJTE!!!!!!!! KLAMU,ZAVADZAJU.....MAJU ASI 10 FIRIEM KTORE VAM HEUREKA VYHODI A SIDLIA NA JEDNEJ ADRESE....A JE TO JEDEN A TEN ISTY MAJITEL,KT.NIE JE SCHOPNY DODAT TOVAR ANI ZA 2 TYZDNE,A KOMUNIKACIA ZIADNA!!!!!!

• Výborné ceny
    • Doručenie na ďalší deň
    • Rýchlosť

Super obchod

• pohodlny nakup za mega ceny !!

super