• Na objednávku čakám viac ako mesiac. Po týždni objednávky mi bol doručený ospravedlňujúci mail o neskoršom dodaní, a to bol posledný kontakt.

Kupoval som pre manželku v domnení, že je to komplet, prišiel len vrch.
    Spodok som objednal v infinityobchod, osobne som si ich prevzal na prevádzke na druhý deň-lepsia komunikácia, zrozumiteľnejšia objednávacia stránka a tieto plavky mali skladom, keby som to vedel, objednám všetko tam.

Reakcia obchodu LuxBody.sk

Vážený zákazník, ďakujeme za Vaše hodnotenie a za nákup.
    Objedaný produkt má v názve uvedené " TOP " to znamená vrchný diel + v popise je jasne uvedené, že ide o vrchný diel plaviek.
    Spodný diel už máme žiaľ vypredaný z dôvodu ukončenia jeho výroby.

S pozdravom, tím LuxBody.sk

• Aby mi ani po 12 dňoch nedošla objednávka ? Čo to ide s tramtárie ?

Reakcia obchodu LuxBody.sk

Vážený zákazník, ďakujeme za nákup.
    Na našej stránke ste si objednali tovar, ktorý je na objednávku s doručením 3-5 pracovných dní. Žiaľ, zo strany výrobcu došlo k omeškaniu doručenia tovaru o čom sme Vás telefonicky informovali a ospravedlnili sa za omeškanie Vašej zásielky. Po prijatí tovaru sme Vám zásielku hneď odoslali o čom sme Vás informovali, tovar bol doručovaný nasledujúci deň.

Vzniknutá situácia nás mrzí a ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknuté nepríjemnosti.

Vaše hodnotenie obchodu môže byť pre iných klamlivé.

• Nesplnené sobotňajšie doručenie
    • Dlhá doba dodania

Reakcia obchodu LuxBody.sk

Vážený zákazník, ďakujeme za nákup.
    Vzniknutú situáciu sme vám vysvetlili keď ste nás kontaktovali, že Vám balík nebol doručený. Žiaľ problém nastal na strane prepravcu. Objednávka bola vytvorená medzi sviatkami, takže doba doručenia balíku sa pomerne dosť pretiahla od nášho bežného 24 hodinového doručenia.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie s Vašou zásielkou.

Vaše hodnotenie obchodu môže byť pre iných klamlivé.

• Tovar, dosiel poskodeny

Reakcia obchodu LuxBody.sk

Vážený zákazník, ďakujeme za Vaše hodnotenie a za nákup. Je nám veľmi ľúto, že ste obdržali poškodený tovar. Vaše hodnotenie ohľadom dodacej lehoty je klamlivé, pretože tovar ste si objednali cez víkend, odoslaný Vám bol v pondelok a doručený v utorok. Bolo to najrýchlejšie doručenie aké bolo možné. Taktiež je klamlivé hodnotenie kvality komunikácie obchodu, pretože Vašu situáciu sme začali riešiť hneď cez víkend a žiaľ z Vašej strany nie je záujem riešiť vzniknutý problém.