• Všetko super - kytica, komunikácia, balenie, venovanie. Je vidieť, že si na tom výrobkyňa dáva záležať a je to naozaj robené srdcom.

Kytica z nevädnúcich kvetov vola prekrásna, ešte krajšia ako na fotkách. Perfektne darčekovo zabalená. Prišla presne na určený termín, dokonca aj s darčekom. Prišiel nám aj zľavový kupón, ktorý urcite využijeme v ďalšej objednávke. Ďakujeme mnohokrát a budeme objednávať naďalej.

• super prezentácia, kvalita, ponuka

• Kvalitne a krásne vyrobený darček ❤️

• Ok

Reakcia obchodu Lus Design

mrzí ma Vaše hodnotenie, nakoľko bola Vaša objednávka odoslaná hneď na druhý deň po jej vytvorení, po pripísaní Vašej platby na účet. O odoslaní som Vám v rovnaký deň informovala emailom. To, že bola doručená až o dva dni, bohužiaľ ja ovplyvniť neviem, napriek tomu verím, že kvetinový box potešil. Prajem Vám všetko dobré. S pozdravom, Lucia

• rýchle doručenie,milá komunikácia
    • krásne starostlivo zabalené
    • drobný darček ako pozornosť obchodu,moc potešilo
    • maximálna spokojnosť,isto objednám znova

Spokojnosť určite to nebol môj posledný nákup. Krásne veci odporúčam všetkými desiatimi.

Nádherný darčekový box, krásne zabalený, dodanie presne na požadovaný termín, komunikácia a milý darček k nákupu.

• Veľký výber
    • Ochota
    • Kvalita
    • Pekne zabalená každá vec
    • Veľká spokojnosť žiadna

Iba odporúčam

• Krásne kvetinové boxy, skvelá komunikácia a rýchle dodanie

• Výbirná komunikacia

Kvetinový box je nádherný, pekne starostlivo zabalené a pridali k objednávke aj darček. Doručené presne na dohodnutý dátum. Maximálna spokojnosť.

Rýchly nákup z domu.