Rýchlosť vybavenia....

• rýchlosť dodania
    • ochota riešit problém

veľmi ochotný a ústretový predajca, takto by to malo vyzerať všade.

• Perfektná komunikácia a rýchlosť dodania tovaru.

• Velmi dobre ceny,krasny luster,velmi som bola prekvapena,ze mi zavolali z obchodu pan bol velmi mily ustretovy a informoval ma o presnom dodani tovaru aj o tom,ze luster treba poskladat v com som nevidela problem,ked prisiel boli k nemu plus rukavicky,luster sice prisiel v demonte ale starostlivo zabaleny co tiez velmi ocenujem , takze mozem len odporucat:)))

Podla mna jeden s TOP eshopov na Slovensku:)

• Výborná komunikácia a ochotné poradenstvo

• Perfektné služby! Keď pri vybavovaní mojej objednávky uvideli že v koši mám zdroj ktorý pravdepodobne bude slabý na dĺžku LED pásu ktorý som objednal ma kontaktovali a vymenili mi zdroj za silnejší v rovnakej cene aby bola istota že bude všetko fungovať ako má ;-)

• Ochotny predajca,ktory vie poradit.
    • Nie su mi zname

• Rychla reakcia, rychle dorucenie, ochota a ústretovosťou riesit reklamacie okamžite, osobitne ocenujem pristup p.Kelemena
    • Nedomyslene balenie výrobku Miriam pre zasielanie. Teraz aj pred 3 rokmi.

• Telefonický kontakt, dohoda.

Nie je.

• Myslel som že bude v kuse..píšete že sa platí že každý načati meter a pošlete mi 2 5 metrové paši a jeden dvoj metrov.mohli ste poslať aspoň spojky alebo to spojit.vo už aspoň viem že zavadzate kupujúceho.dakujem už si nič nekúpim odvas.

Reakcia obchodu LUMO

Vaša reakcia nás veľmi mrzí. Objednali ste si 12m LED pásikov. Všetky LED pásy máme štandardne v 5m baleniach, resp. kotúčoch. Aby ste nemuseli nakupovať po celých kotúčoch, umožnili sme nákup po metroch. Nikde neuvádzame, že objednané množstvo bude v jednom kuse (vždy sa jedná o celé 5m kotúče plus zbytok).
    Do budúcna nás prosím kontaktujte s Vašou požiadavkou na spájkovanie LED pásov a my Vám ich radi pripravíme, prípadne poradíme so zapojením.
    Kelemen, LUMO.sk

• Vpohode mal som už druhú objednávku abol som absolútne nadmieru spokojný.

• Rychlost a ustretovost, vyborne poradia

• tovar bol dodaný veľmi rýchlo a bez akýchkoľvek závad

Vedia poradit a su ochotni pomoct....

• Kvalitné poradenstvo, ochota, ústretovosť, rýchlosť dodávky

Dobre poradia pri výbere, tovar pripravený včas

objednaný tovar pripravený k odberu do 24 hod., ochota a odborný prístup, dobrá dostupnosť

• Přehlednost stránek, široký výběr co se týče led pásu + příslušenstvo.
    • Dokážou poradit.

• kvalita za rozumnu cenu
    • neviem

doporučujem

• Prehľadnosť, komunikácia, výber tovaru
    • Prehnane vysoké ceny niektorých výrobkov. Tovar ktorý som tu kúpil za 18.50€ som neskôr našiel inde za približne 10.-€

• Promntné vybavenie mojej objednávky. Som príjemne prekvapený.
    • Žiadne.

Nakupoval som u Vas prvý krát,ale prial by som si,aby boli všetci Vám podobní. ĎAkujemDušan