• Výhoda žiadna
    • Tovar vôbec nedorazil

Dobry den,

je mi luto, ze k vam tovar do dnesneho dna nedorazil. Tovar ste si objednavala 9.12.2023 a tovar sme vam odoslali 12.12.2023.
    Bohuzial nasa spolocnost nevlastni kuriersku firmu. To, ze k vam tovar nedorazil do dnesneho dna ste nas mohla informovat. Cislo balika sme vam odoslali a tak ste si mohli priebezne kontrolovat kde sa Vas tovar nachadza. Vasa objednavka bohuzial chybou kurierskej spolocnosti GLS bola 2x odoslala do zleho depa.
    Z tohto dovodu nasa spolocnost nemoze ovplyvnit dodanie tovaru cez ziadnu kuriersku spolocnost. Bohuzial sa stala este jedna vec, ze na Slovensku krachla spolocnost 123kurier a tak zvysne kurierske spolocnosti aj tymto faktorom a zaroven aj zlym pocasim mali s dodanim balikov velke problemy. Pozname aj pripady, ze na miesto dodania tovaru pre zakaznika na Slovensko sa ich balik nasiel az v Madarsku.
    Takze este raz sa vam za nedorucenie ospravedlnujeme.
    P.s.: Prave sme dostali informaciu od spolocnosti GLS, ze bolo uvedene nespravne postove smerovacie cislo. Takze krivo ste nas obvinila a chyba bola na vasej strane.

prístup k zákazníkovy je OK. Výhradu mám k cene. Rovnaký profil som si
    objednal v Prahe kde ma vyšla cena na 8,83 eura. Takže je mi ľúto aj keď
    preferujem slovenských dodávateľlov tu niet o čom.

Ďakujem za Váš názor.
    Dajte nám kontakt na tu predajňu v Prahe?

Ľubomír Gergeľ

Tovar prišiel. Hneď po rozbalení sa oddelili drevené nasadce od kovovej časti. Chcelo to teda dorobiť a lepidlom.

Ďakujem za vyjadrenie.

Ľubomír Gergeľ

• Obchod nemôžem hodnotiť lebo mi nič nedoručil. Moju objednávku zrušil. Najprv objednávku potvrdil a neskôr zrušil.

Dobrý deň
    pán Michal, vašu objednávku sme nepotvrdili. Prišla Vám automatická odpoveď o tom, že ste spravili objednávku v našom obchode. Keďže nám v priebehu pol hodiny prišlo cca. 70 objednávok na respirátory a my sme takéto množstvo naskladnene nemali, tak sme každého klienta, ktorého sme nemohli uspokojiť s požiadavkou, telefonicky kontaktovali a oznámili, že tovar sa minul a nemôžeme Vám ho bohužiaľ dodať. Náš dodávateľ na tento materiál taktiež nevedel uviesť termín naskladnenia nového tovaru. Komu sme sa nemohli dovolať, tak toho sme kontaktovali emailom. Vás sme tiež kontaktovali a to telefonicky dňa 17. marca 2020 a vysvetlili sme Vám situáciu, vy ste potvrdili, že rozumiete tomu. Bohužiaľ nikto nerátal s tým, že respirátory a rúška sa stanu za paru minút tak žiadaným artiklom. Všetci dodávatelia za málo hodín vypredali svoje skladové zásoby.
    Je nám ľúto, že Vašu objednávku sme nemohli kladne vybaviť, no bohužiaľ do dnes sa nám nepodarilo zohnať spoľahlivého dodávateľa. Naše respirátory s ochranou FFP3 boli 2,11 eur s DPH za 1 kus. Takýto respirátor sa dnes predáva cez viac ako 30 eur za kus.

• strašne dlhá dodacia lehota objedávka pred 11 dňami zatial mi tovar neprišiel

Reakcia obchodu LUGEREX

Ďakujeme za Vás nádherný názor. Tovar ktorý ma dodaciu lehotu až 21 dní, nemožete očakávat za 11 dní.
    Ľubomír Gergeľ

• Objednával som si stavebné puzdro a prišlo poškodené a iný typ ako som si objednal. Malo byť na sdk a prislo mi na murovanú priečku.

Neodporúčam.

Dobry den,

pan Lesko, ospravedlnujeme sa Vam za sposobene neprijemnosti. To ze Vam prislo puzdro poskodene bohuzial sa moze stat, nakolko je to objemny tovar a prepravcovia s takymto tovarom zaobchadzaju drsnejsie ako s malym balikom. Co sa tyka zameny puzdra za iny typ steny, tak to je zasa chyba zamestnanca v sklade. Puzdro sme Vam ochotny obratom vymenit za nove. Staci poslat reklamaciu a do 3 dni mate novy tovar u Vas doma.
    Taktiez by sme ocenili aby ste nam z poskodeneho tovaru zaslali nejake foto na nas email, aby sme tuto skutocnost mohli postupit priamo do firmy Scrigno.
    Dakujeme

Lubomir Gergel, LUGEREX s.r.o.

• ak vám pošlú výrobok, ktorý je zjavne poškodený a je zjavné, že to nevzniklo dopravou, určite nemáte dobrú mienku o tomto obchode

tento obchod som vybrala náhodou, keďže aj v ostatných obchodoch bola cena porovnateľná.
    musím však povedať, že som sa veľmi sklamala, lebo výrobok bol poškodený
    určite tento obchod neodporúčam

Dobry den,
    ak sme Vam poslali vyrobok zjavne poskodeny, tak sa Vam zato velmi ospravedlnujeme. Z Vasej strany bolo potrebne obratom vyuzit reklamaciu na ktoru mate plny narok a reklamovat tento vyrobok. Bohuzial tuto reklamaciu, ako sme preverovali, ste si u nas neuplatnovala. Takze tazko sa nam vyjadruje ci Vasa infomracia sa zaklada na pravde.
    Ale aj tak si Vazime Vas nazor a dakujeme Vam za neho.

• Dlha cakacia doba

Reakcia obchodu LUGEREX

Dobrý deň, ďakujeme za Váš názor. Na uvedený produkt ktorý ste si u nás objednal mame čakaciu dobu 14 až 21 dní.

S pozdravom Ľubomír Gergeľ

• NEVIEM

NEVIEM

Reakcia obchodu LUGEREX

Ďakujeme za Váš názor. V prípade problémov sa na nás stále s dôverov obracajte.
    Ďakujeme s pozdravom Ľubomír Gergeľ