• Najlepsia cena
    • Okamzite dorucenie

Tovar prisiel na druhy den

• rýchlosť doručenia (tovar skladom)
    • široký výber tovaru

• OK komunikácia

• Bezproblémová komunikácia

Veľmi ochotný a profesionálny personál

Objednal zaplatil a do dvoch dni u mňa. Spokojnosť

• Rychle dodanie

• neprišlo mi to už týždeň

Vážený zákazník,
    ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Ako sme spolu telefonovali, tovar Vám obratom posielame.

• Rýchle dodanie.

• Skore dodanie
    • Vôbec to neúčinkuje.

Vážený zákazník,
    môžete nám prosím viac povedať čo Vám neúčinkuje? Prosím ozvyte sa na kontaktný email [email protected].

LOVTEK team

• Rýchla reakcia na moju požiadavku

• Cenovo dostupny a rychlo doruceny.

• Dorucenie na druhy den

Velmi rychle dorucenie.
    Tovar dobre zabalny.
    Tovar sa mi paci je kvalitny.
    Som velmi spokojny stymto eshopom.

• Objednávka doručená presne tak ako som si ju objednal. Všetko v bezchybnom stave

• Maximálna spokojnosť

Rýchle jednanie. Kvalitný pekný produkt

• Pri tovare na objednávku by mala byť informácia aspoň o približnej dodacej lehote. Dodaciu lehotu sa človek dozvie až po objednaní a zaplatení tovaru ( až 3 mesiace ), čo je veľmi nekorektné. Ak by som to bol vedel, tak si to objednám v inom obchode.

Vážený zákazník,
    pri tovare je veľkým napísané "Dostupné na objednávku" a nie skladom. V obchodných podmienkach máte uvedené, že pokiaľ je tovar takto označený informujeme o dobe dodania. Časy dodania neuvádzame pretože sa neustále menia a to by bolo zavádzajúce a ako vy tvrdíte „veľmi nekorektné“. Preto v prípade tovaru "Dostupné na objednávku" zákazníka informujeme individuálne po vykonaní objednávky čo sme aj vo Vašom prípade vykonali. Taktiež sa môžete hneď pri tovare rôznymi spôsobmi informovať na jeho dostupnosť predtým než tovar "Dostupný na objednávku" objednáte.

Snažíme sa o individuálnu komunikáciu a nie o robotické odkazy čo oceňuje aj mnoho ľudí v recenziách pod Vami.

LOVTEK team

Objednal som si tovar, uplynul tyzden ,nik ma nekontaktoval ani mi nic neprislo. Neda sa nikde skontrolvat kde sa zasielka nachadza

Vážený zákazník,
    ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu s neskorším doručením. Túto veľkosť nohavíc sme nemali na sklade teda sme ju museli objednať od dodávateľa. Dodaciu dobu predĺžil sviatok a dovolenka dodávateľa. Preto dodanie netrvalo 2 dni ako štandardne, ale týždeň. Pri budúcej objednávke Vás budeme lepšie informovať a budeme rýchlejší.

LOVTEK team

Veľmi rýchla reakcia obchodu na objednávku,uvítala som poradenstvo ohľadom produktov.

• rýclosť, ústretovosť