• Tovar neprišiel a chcete zhodnotenie, po dadáni môžem hodnotiť a nie dopredu, keď tovar ešte nemám.

Reakcia obchodu LOVTEK s.r.o.

pri tomto tovare na eshope máme jasne napísané, že tovar je na objednávku. Po objednaní tovaru sme Vás ihneď informovali , že čakacia doba bude 2-3 týždne. Od objednávky ubehlo presne 7 dní a tým pádom nechápeme o čo Vám vlastne ide, keďže túto informáciu máte. Po doskladnení budeme tovar okamžite odosielať o čom budete samozrejme informovaný.

LOVTEK team

• Tovar mi nebol doručený a z obchodu som dostal odpoved že som nebol zastihnutelny na adrese …::Nikto má nejako neinformoval kedy bude doručený môj tovar

Vážený zákazník,
    kurier nás informoval, že už druhý krát sa na adrese nikto nenachádza a nemôže sa s Vami spojiť. Tak isto sme Vás my kontaktovali stým, že kurier sa s Vami nevie spojiť na čo ste nám povedali, že môžete byť v práci. Kurier Vám bude zásielku po tretí krát doručovať prosím buďte na odbernom mieste, ktoré ste si uviedli v objednávke prípadne nám uveďte miesto kde Vás kurier zastihne.

LOVTEK team

Najskôr mi potvrdili objednávku a neskôr zrušili.

Vážený zákazník,
    22.01. sme Vás informovali emailom, že veľkosť vložiek ktorú ste si vybrali sa vypredala a ponúkli sme Vám alternatívu s 5% zľavou vzhľadom na to, že Vami vybraté vložky už nebudeme mať na sklade nakoľko to bol výpredaj. Na tento email ste nám nereagovali. Pokiaľ by ste mali záujem naša ponuka stále platí.

LOVTEK team

• neprišlo mi to už týždeň

Vážený zákazník,
    ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Ako sme spolu telefonovali, tovar Vám obratom posielame.

• Skore dodanie
    • Vôbec to neúčinkuje.

Vážený zákazník,
    môžete nám prosím viac povedať čo Vám neúčinkuje? Prosím ozvyte sa na kontaktný email [email protected].

LOVTEK team

Objednal som si tovar, uplynul tyzden ,nik ma nekontaktoval ani mi nic neprislo. Neda sa nikde skontrolvat kde sa zasielka nachadza

Vážený zákazník,
    ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu s neskorším doručením. Túto veľkosť nohavíc sme nemali na sklade teda sme ju museli objednať od dodávateľa. Dodaciu dobu predĺžil sviatok a dovolenka dodávateľa. Preto dodanie netrvalo 2 dni ako štandardne, ale týždeň. Pri budúcej objednávke Vás budeme lepšie informovať a budeme rýchlejší.

LOVTEK team

• Pasta bola rozsušená a nebolo ju možné natrieť.

Vážený zákazník,
    Vami objednané vnadidlo na kuny nie je pasta. Nie je to ani nikde v popise uvedené, že by sa jednalo o pastu. Je to mäsový granulát napustený feromónom. Nemá mať konzistenciu pasty teda nie je ľahko roztierateľný. Aplikuje sa nanesení alebo nasypaním na lovnú plochu pomocou paličky alebo lyžičky ako máte uvedené v návode.

Ďakujeme za pochopenie.

LOVTEK team

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• nemaju tovar treba dlho čakat kym ho odnekial dovezu.prekupnici

Vážený zákazník zo Staškova,

objednali ste si tovar, ktorý je na objednávku. Táto informácia je napísaná aj pri ponúkanom tovare na eshope . Taktiež sme Vás hneď informovali a kontaktovali, že tovar bude dostupný do 3 dní. Na to ste nám odpísali, že ak to nebude do zajtra, tak to nechcete. Potom ste pokračoval v arogantnej a nemisetnej komunikácií na adresu nášho eshopu. Vždy sa snažíme naším zákazníkom vyhovieť a spravať sa k ním maximálne korektne. Z Vašej strany bol evidente záujem sa na niekom vykričať a vykompenzovať si svoju negatívnu náladu. Preto považujeme túto recenziu za absolútne irelevantnú.

S pozdravom Lovtekteam.

Tovar pôsobí ako tovar z Aliexpress. Poslali mi produkt a vôbec nesedeli batérie ktoré k tomuto produktu.

Vážený zákazník,
    ďakujeme za recenziu, ospravedlňujeme sa za zlé pribalenie batérií. Mali sme snahu Vám doručiť kompatibilné balenie, avšak Vy ste objednávku zrušili a zaslali späť ku nám. Objednali ste si laserový nastrelovač, ktorý je oceľový náboj s laserom vo vnútri. Nie je na ňom nič vizuálne zaujímavé, akurát je to výborný pomocník pri korekcií a opakovanej kontrole nástrelu zbrane. Teda nevieme ako vyzerá takýto nastrelovač z Aliexpressu.

Veríme, že pri ďalšej objednávke budete spokojnejší.

• Pohodlne z domu.

Tovar NESUHLASI z popisom / rozmer /v katalogu.

Vážený zákazník,
    boli by sme radi pokiaľ by ste sa nám zaslali rozmery Vám doručenej živolovnej pasce. Poslali sme Vám presne model, ktorý ste si objednali, ktorý súhlasí aj s rozmerom uvedenom v popise. Nami predávané živolovné pasce sú ručne vyrábane teda každý kus je originál a môže sa stať, že o 1-2 cm sa líšia od popisu nie však viac. Pokiaľ je toto dôvod na Vašu nespokojnosť prosím vráťte nám nepoužitú pascu späť radi Vám vrátime peniaze.

S pozdravom LOVTEK team

• Treba vyriesit stav e-shopu.

Vážený zákazník,
    ďakujeme za podnet, to že sa produkt vypredal veľmi tesne pred Vašou objednávkou a systém nestihol zaznamenať tuto skutočnosť v tak krátkom čase nevieme ovplyvniť. Preto čo najskôr Vás emailom alebo telefonicky upozorňujeme na takúto skutočnosť čo sa stalo aj vo Vašom prípade. Sme jeden z mála obchodov, ktorý takto promptne komunikuje so zákazníkom. Pokiaľ nie je spôsob vyhovujúci poradíme už len navštíviť našu kamennú predajňu alebo predajňu jedného z našich partnerov po celom Slovensku a budete to mať okamžite.

S pozdravom LOVTEK team

• Do 3.11. 2022.mi nebola doručená faktúra o zaplatení.

Vážený zákazník,
    faktúra je pribalená v každom tovare, ktorý opúšťa naše sklady, bez nej to nejde. Pokiaľ máte namysli potvrdenie o platbe toto Vám vydáva kurierska spoločnosť, ktorá Vám zásielku doručí. V dnešnej dobe kurier fyzicky doklad nevydá, ale prichádza Vám elektronicky. Takto prišlo aj Vám toto potvrdenie. Teda potvrdenie ste obdržali.

S pozdravom LOVTEK team

• Tovar sveti na veb stranke, ale oni jeho nemaju na sklade

Vážený zákazník,

tovar ktorý ste si objednal bol na objednávku a nie je skladom, o čom je aj informácia na našom eshope. Hneď po objednaní sme Vás informovali o dobe dodania formou zaslaného emailu a telefonického hovoru na ktorý ste nám do dnešného dňa nereagoval. Preto túto recenziu považujeme za veľmi vtipnú a samozrejme zavádzajúcu z Vašej strany.

S pozdravom Lovtek team

• Tovar som objednal 14.6. Dnes je 21.6.a ešte nič neprišlo ani eshop sa mi neozval.Objednavku síce prijali ale ďalej nič

Dobrý deň ,

Vašu recenziu považujeme za absolútne nepravdivú, účelovú a zavádzájúcu. Dňa 14.6 ešte pred uskutočnením Vašej objednávky ste nás telefonicky kontaktoval, či máme danú vzduchovku skladom. Naša odpoveď znela, že nie je skladom, tak ako je uvedené na našom eshope. Následne ste aj tak vytvoril objednávku na eshope. Opäť Vás kontaktovali kolegovia , že daný model nie je skladom dlhodobo a čakacia doba je cca 3 mesiace. Preto naozaj nechápeme tejto Vašej recenzií, ktorá je absolútne nepravdivá.!!!

S pozdravom Lovtek team

• Objednany tovar nedodali
  • Tovar mi do dnešného dňa nebol doručený.

Vážený zákazník,
    tovar ktorý ste si objednali nie je skladom o čom je aj informácia na našom eshope. Hneď po objednaní sme Vás informovali o dobe dodania formou zaslaného emailu, na ktorý ste nám do dnešného dňa nereagovali. Prosím prekontrolujte si emaily a pokiaľ máte záujem čakať na tovar odpíšte nám na nami zaslaný email.

Ďakujeme.

• Tovar nebol kompletný
    • Tovar sa nezlucoval s obrázkom e stopu

Vážený zákazník,
    tovar sme Vám zaslali kompletný. Objednali ste si podložku, ktorej súčasťou nie je nos o čom je aj informácia na eshope. Nos sa objednáva zvlášť o čom sme Vás aj informovali no však ten ste nedoobjednali. Stále Vám ho môžeme zaslať.

LOVTEK team

• Poslali ste mi iný druh výrobku,ako som si objednal,pričom na faktúre je druh,ktorý som si objednal.Žiaľ,musím tovar vrátiť,ale to sú ďalšie náklady pre mňa aj pre dodávateľa a možné ďalšie komplikácie.

Vážený zákazník,
    ako sme sa aj po telefóne bavili, objednali ste si nižší model termovízie, ktorý sme Vám aj poslali. Následne sme si vysvetlili o aký model Vám išlo. Každopádne sme problém vyriešili výmenou za vyšší model zohľadňujúc komplikácie s vracaním tovaru a veríme aj vzhľadom na to, že už ste sa neozvali, že s tovarom ste spokojný.

• Tovar odoslany vcas...
    • Tovar sa u dopravcu stratil,nevedia ho najst podla vyjadrenia kuriera

Vážený zákazník,

tovar od nás odišiel síce do 24 hodín a uvedomujeme si chybu, ktorá vznikla na strane kuriérskej služby. Samozrejme nás to veľmi mrzí, že vznikol takýto problém na základe zlého prístupu zo strany zamestnanca kuriérskej služby. Z našej strany sme podnikli všetky kroky, aby sa to už neopakovalo. Ďakujeme za Vašu prejavenú dôveru a želáme všetko dobré.

Lovtek Team