• Farba tovaru bola odlišná od tej objednanej. Namiesto hnedej mi prišla šedá.

Objednala som si tri spreje na hubenie pavúkov,dve boli ok,ale tretí nebol proti pavúkom,ale proti kliešťom na odevy...keby som taký sprej chcela tak si ho predsa objednám

Dlhá doručovacia doba, nekomunikujú, neodporúčam.

• Bola mi 2 krát poslaná objednávka.

Dlha čakacia doba

• - pre mňa nespoľahlivý predajca

Napriek tomu, že faktúra bola vystavená na celú objednávku, tovar mi nebol všetok doručený. O vrátenie peňazí som sa musela dohadovať s predajcom, vrátil mi ich až vo viacnásobnom upozornení po mesiaci a argumentoval, že má podľa zákona čas 30 dní - to je síce pravda, ale zatiaľ v žiadnom inom obchode mi nepovedali ako tu, že majú stop stav na reklamácie, lebo že ich nestíhajú riešiť - asi to o mnohom vypovedá.

Nemám tovar nemám čo hodnotiť????

Tovar prišiel poškodený

• Dobrý deň, Objednaný tovar tesnenie WC ventil T2442 10 kusov, dodaných 7 kusov a 3 kusy iný tovar - fakturované 10 kusov ??? bez vysvetlenia

• Po 6 dnoch ešte neprišlo
    • Ani ziadna správa

• Rýchle dodanie.
    • Nedostatočná a zdĺhavá komunikácia v prípade reklamácie aj napriek chybe obchodu
    • Dodaný nesprávny tovar

• Zaslali mi tovar aký som si neobjednala.Zaplatila som vysokú sumu za nič.

• ceny
    • kvalitne zabalený tovar
    • zlý popis výrobkov - nepresné alebo nepravdivé údaje

• 1) Zboží dorazilo v krabici, která byla zespodu mokrá a i zboží bylo uvniř mokré od nějaké kapaliny, zejména koše na prádlo.
    • 2) Balení - firma si asi plete balení zboží s odpadkovým košem, protože veškeré balení sestávalo z toho, že zboží bylo vhozeno do krabice (bez jakékoliv vycpávky a ochrany mezi zbožím a krabicí) a dovnitř do toho šedesátilitrového koše na prádlo byly naházeny kusy plastových obalů. To je balení proti poškození?
    • 3) V koši na prádlo byly kromě nějaké kapaliny taky střepy. Skleněné střepy, přitom v objednávce nic skleněného nebylo.
    • 4) Objednala jsem si sadu dvou síťovaných krytů na jídlo a přišel mi jen jeden. To teď reklamuji a řeším s firmou.
    • 5) Fotografie na webu u zubů pro dýni je zavádějící - vzbuzuje pocit, že jde o malé lucerničky a ne kus plastu. To vnímám jako podvod na spotřebiteli. Také reklamuji.

Zboží dorazilo. To je asi tak jediné pozitivum. Negativ je mnohem více:
    Tak uvidíme, jak se firma k reklamacím postaví.

• Dlouhá doba dodání

• zboží není funkční i při použití vetší svíčky se vůbec netočí.

• Týden a žádná informace o doručení

• Absolutní ignorace, po objednání jsem čekala hodně dlouho než se začne něco dít, neděli se nic, tak jsem poslala dotaz kdy bude zásilka odeslána, nikdo několik dní neodpověděl, tak sem podala žádost o storno a to se teprve ozvali že se to opozdí, ale neuvedli, kdy, jak a proč. Takovýhle přístup odradí každého zákazníka.

• Poslali mi zasilku na jine vydejni misto, na jinou stranu republiky
    • V podstate zadna rozumna komunikace

Chapu, ze se chyba stat muze, ale taky se da nejak napravit, coz obchod neudelal. Nemam duvod dal doporucovat.

Vaše objednávka měla obsahovat jmelí 1x zlaté ,1xzelené ,1xstříbrné ...mě jste poslali 3 zlaté 3 stříbrné aniž by jste mi dali o tom vědět to bych si určitě nebrala