Nemam ziadne .Nasla som to na nete a hladala som produkt a nasla som tak som objednala a tesi ma ze tak rychlo bola moja objednavka vybavena nakolko to bol darcek pre nevestu .Dakujem

bez problémov

Ozaj rýchle doručenie, seriózne balené, odporúčam

Spokojná s ponukou, len poštovne by mohlo byt nižšie.

Reakcia obchodu LOMAX

Ďakujeme za Vašu objednávku aj recenziu. Výška dopravného reflektuje reálne náklady na dopravu k Vám, ktoré ale úmerne klesajú s výškou samotnej objednávky. Vo Vašom prípade bola uplatnená najnižšia možná základná sadzba.
    Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

• Veľmi ochotne poradia

• Rýchle doručenie, dobrá kvalita, pohodlné ceny. Som spokojná

Rýchle doručenie, dobrá kvalita, pohodlné ceny. Som spokojná. Budem objednávať ďalej. Ďakujem

• Spolahlivost,rychlost dodania

• Dobré ceny
    • Rýchle vybavenie objednávky
    • Dobrá komunikácia

• bezpečne zabalený tovar
    • super cena objednávaného tovaru
    • vysoké poštovné

Bolo mi doručený iný tovar ako som si objednala. Keď som kontaktovala spoločnosť, zamestnanec, pravdepodobne, mi oznámil, že ma bude kontaktovať emailom. Do dnešného dňa sa tak nestalo. Viem, že mám právo vrátiť tovar do 14 dní bez udania dôvodu. Aj som to pôvodne zamýšľala, ale pre výrobok za 9 € nepôjdem na poštu„a nebudem znovu platiť ť poštovné, je drahé. Som hlboko sklamaná Je to moja prvá zla skúsenosť, a to nákup cez internet využívam veľmi často.

Reakcia obchodu LOMAX

Ďakujeme za Vašu objednávku, ako sme s Vami komunikovali 2x telefonicky a aj zaslali informáciu mailom, dodali sme Vám presne ten istý tovar, ktorý ste si objednala.
    Tovar dodávame vždy aktuálny, ak výrobca zmení design obalu v rámci inovácie, ale nejde o zmenu produktu ako takého, zasielame zákazníkom vždy aktuálny tovar.
    V súlade s našimi VOP sme Vám ponúkli vrátenie tovaru na naše náklady ako spôsob riešenia, nie je teda pravda, že by ste mali akékoľvek náklady so zasielaním.
    Informácie vo Vašej recenzii považujeme za nepravdivé, nesúhlasíme s Vami.

Ak sa napriek tomu rozhodnete tovar vrátiť, prosím informujte nás, reklamáciu vybavíme k Vašej spokojnosti.

Prajem všetko dobré, Ivo Langer, majiteľ

Do dnešného dňa mi tovar neprišiel. Doručenie bolo napísané dva dni už je to sedem dní od objednania a zatiaľ nemám žiadnu informáciu o mojom tovare.

Reakcia obchodu LOMAX

Ďakujeme za Vašu objednávku, ktorú sme prijali 2 Januára. V potvrdzujúcom maili bola uvedená informácia o aktuálných otváracích hodinách našej spoločnosti ako aj o doručovacích časoch, ktorá bola zverejnená aj na samotných stránkach webu.
    Následne dňa 6 Januára Vám bol zaslaný mail o aktuálnom stave Vašej objednávky.
    Ak ste dané maily nedostala, je možné, že sa vo Vašej schránke presunulu do SPAMU.

Ospravedlňujem sa Vám za vzniknuté komplikácie.

S úctou, Ivo Langer, majiteľ

• Som ne objednával tento tovar

Reakcia obchodu LOMAX

Ďakujeme za Vašu objednávku, Vašej recenzii celkom nerozumieme.
    Vašu objednávku sme v poriadku prijali a pravidelne sme Vám komunikovali stav objednávky, jedinou reakciou je však iba táto recenzia.
    Nie sme si vedomí pochybenia, každopádne sa Vám ospravedlňujem ak Vám niečo nevyhovovalo.

rýchle dodanie

• Stále ste super, perfektní. Dá sa na Vás spoľahnúť...
    • Rýchle jednanie

Objednavka zatial nedorazila cela, ale obchod vzdy pekne odkomunikuje, preco. Su velmi milí a ochotní.

• Rýchle dodanie tovaru

• nakupujem tu uz roky. som vdacna za taku moznost moct ist si osobne nakupit. V pripade potreby maju zaskoleny personal, ktory poradi:)

Naozaj skvely internetovy obchod, staraju sa o zakaznika. Jednoznacne odporucam!!!!

Výborná komunikácia,rýchle dodanie,kvalitný tovar.